Şimdi Ara

Connect'e Hella Bi-Xenon Mercek Uygulaması (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
11.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hezerfen

bende akşama uğur kamil bekliyorum.o ayderin tadını çıkarmakla meşkul.
    uğur güle güle kullan...birebir görmeden methiyeler söylemem..bilesin bugün balığı kaçırdın.ben almıştım kaynımda gelirken getirdi.evin altında turşulu salatalı balık piknik vardı...

Planlarda değişiklik oldu dede, arkadaş Rize'ye geldi aracı reno servisindeydi servisten çagırdılar bende Rize merkeze gittim açık bi kaportacı bulduk orda hallettik farları. Arkadaş bugün Rizede kaldı yarın aracının durumu belli olacak sorunu hemen yapılacak bişey değilse araç kıralayıp işlerini halledecek...

Haftaya cumartesi yada pazar işim çıkmazsa uğrarım yanına dede, şuan tek kafama takılan durum yarın muaynem var ve parklara sorun çıkacakmı.

• Vayy vayy vayy. Wallahi helal olsun. Acayip orjinal durmus. Bide keske parklarada far icersine cozum bulsaymisin cok daha klas olacakmis. Walla ben cok begendim yaa. Far karartma olsa dahada guzel durabilirdi. Tercih meselesi. Toplam kaca mal oldu hemserim bunlar simdi sana. İstesek bir cift adet daha alma imkanimiz varmi. :P ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LazPacino

Vayy vayy vayy. Wallahi helal olsun. Acayip orjinal durmus. Bide keske parklarada far icersine cozum bulsaymisin cok daha klas olacakmis. Walla ben cok begendim yaa. Far karartma olsa dahada guzel durabilirdi. Tercih meselesi. Toplam kaca mal oldu hemserim bunlar simdi sana. İstesek bir cift adet daha alma imkanimiz varmi. :P ??

500 tl'ye mal oldu ama sıfırdan yaptırmak isteyenler 700 tl'yi gözden çıkarması gerekiyor.

Parklambasını yarınki muayne için gecici olarak taktım(inş sorun olmadan geçerim) yarın şipariş vericem çift duylu sinyal lambası alıp amerikan park yapıcam. Parklar 5w yanacak(orjinal park değeri) sinyallerde 21w yapacak(orjinal sinyal değeri) muaynedende sorun çıkmıyor...

Far karartma benım hoşuma gitmiyor connect'te böyle daha orjial ;)

• Hmm anladim. Yanli 5w 12 w. Falan anlamadin. Elektronik tanim pek iyi degildir yanliz far versek adam halletse herseyiyle beraber far icine sinyal park uzun kisa herseyi normal far gibi 700 patlar diyorsun. Bide karartma desen 750 800. Vayy az parada degil buna bide xenon lazim yoksa hersey dedigim seyunde gercekten hersey varmi ( hersey ona ait biz sadece parayi odiycez iste). Walllahi hayran kaldim yaa masallah. Yapanlari zaten begeniyodum sende yaptin helal diyorum.
  • Tam beklediğim gibi, harika olmuş, güle güle kullanın...

Güzel günlerde kullanmanız dileklerimle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: set

Tam beklediğim gibi, harika olmuş, güle güle kullanın...

Güzel günlerde kullanmanız dileklerimle.

Teşekkür ederim, bekledigimdende güzel oldu aydınlatma olarak.

Bugün servisteydim adama diyorum sağ far hafif içeri bakacak şekilde ayarlanması lazım yok makine dogru gösteriyor diyor dedi ayarlamadı dedigim gibi muayn sağ farın yönü hatalı çıktı özellikle sordum görevliye sağ farı iyi bak ve hatasını söyle bana servisle inatlaşıyorduk diye :)

Sonuç olarak muayneden hafif kusurlu geçti farlar. Parklambalarında sorun yok dedi istersen değiştirme böylede kalabilir dedi...

Muayneyi yapan görevlidede Connect vardı stoplara ve farlara hasta kaldı, adama diyorum evrak işlemlerini hallet acelem var diyorum dur kaçmıyor onlar şunlar hakkında bilgi ver biraz diyordu

• istanbula giderken senin arabanın arkasına takılmak lazım...uğur birde yağmurda dene (gece tabii)...
    tekrar gule güle kullan.
  • Güzel olmuş, elinize sağlık. Kazasız belasız sürüşler...
  • quote:

istanbula giderken senin arabanın arkasına takılmak lazım...uğur birde yağmurda dene (gece tabii)...
    tekrar gule güle kullan.

Benim arabanın arkasına takılacagına birazcık paraya kıy sanada yapalım bi tane

İlk fırsatta onuda test edicem, akşam abimlazım araba o nedenle bu akşam test edemiycem ama 4300K oldugu için yağmur ve sistede aydınlatma performansı güzel olacaktır...

Arabanın içinden bakınca hafif sarı aydınlatıyor gibi görünüyor, inip yandan yoldakı ışıga baktınmı tam beyaz aydınlatıyor...

quote:

Orijinalden alıntı: bombaci mülayim

Güzel olmuş, elinize sağlık. Kazasız belasız sürüşler...

Teşekkür ederim...

• "Benim arabanın arkasına takılacagına birazcık paraya kıy sanada yapalım bi tane".
    önce amcayı gençleştirki sizlerle yarışabileyim......uğur oldum olası sonradan aksesuar takmayı sevmiyorum....
    bi park sensörü taktım hergün ayar değiştiriyorum....hala rayına oturmadıki silikonlayacağım.....
  • çok güzel olmuş.
    stoplarla uyumlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbyygt2

çok güzel olmuş.
    stoplarla uyumlu

Teşekkür ederim..

quote:

"Benim arabanın arkasına takılacagına birazcık paraya kıy sanada yapalım bi tane".
    önce amcayı gençleştirki sizlerle yarışabileyim......uğur oldum olası sonradan aksesuar takmayı sevmiyorum....
    bi park sensörü taktım hergün ayar değiştiriyorum....hala rayına oturmadıki silikonlayacağım.....

Karanlık ortamda bi kullan benim aracı fikrin değişir dede

• Çok güzel olmuş tebrikler.Aracın görünüşünede ayrı bir hava katmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OĞUZKO

Çok güzel olmuş tebrikler.Aracın görünüşünede ayrı bir hava katmış.

Teşekkür ederim...
  •  Connect'e Hella Bi-Xenon Mercek Uygulaması
    eline sağlık uğur abi. şu kare çok hoşuma gitti.
    park lambasını angel tarzı bişey fena olmazdı herhalde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesbeyter

http://b1110.hizliresim.com/11/10/2/14699.jpg

Tşk ederim. Farı kapattıktan sonra çok güzel bi park lambası aklıma geldi ama iş işten geçmişti. Bi işim çıkmazsa hafta sonu park lambası işini halledicem. Sinyal + park aynı yerde olacak. Parklar orjinal 5w güçünde yanacak sinyallerde orjinal 21w yanıp sönecek...

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

quote:

Orijinalden alıntı: enesbeyter

http://b1110.hizliresim.com/11/10/2/14699.jpg

Tşk ederim. Farı kapattıktan sonra çok güzel bi park lambası aklıma geldi ama iş işten geçmişti. Bi işim çıkmazsa hafta sonu park lambası işini halledicem. Sinyal + park aynı yerde olacak. Parklar orjinal 5w güçünde yanacak sinyallerde orjinal 21w yanıp sönecek...

emek sevilir...heleki kafandaki projeyi hayata gecirmek insani dahada mutlu eder....
    ugur: amca derki parklar farlar yandiktan sonra sonsun.(belki oyledir duzelt)...(imla icin kusura bakma w8 ve ing.klavyede yaziyorum)

• quote:

emek sevilir...heleki kafandaki projeyi hayata gecirmek insani dahada mutlu eder....
    ugur: amca derki parklar farlar yandiktan sonra sonsun.(belki oyledir duzelt)...(imla icin kusura bakma w8 ve ing.klavyede yaziyorum)

Şuanda park lambası yok araçta söktüm(önde), o ledler muayneden geçmek için 1 günlük takıldı

Yeni parkları önce normal yapıcam eğer hoşuma gitmezse(farlar açıkken sinyal kısmında turuncu ışık) bahsettigin gibi yapıcam küçük bi röle yardımıyla farları açınca parkları kapatacak...
  • Bukadar güzel bi aracın var ama şu önden görünüşü bir halletmedin gitti yahu sök şu eki çek parlak folyoyu onnumara olsun sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: 76 ~aziz~ 76

Bukadar güzel bi aracın var ama şu önden görünüşü bir halletmedin gitti yahu sök şu eki çek parlak folyoyu onnumara olsun sana

Hediye olarak 2008 tamponu gönder Aziz hemen hallediyim senimi kırıcam, boya ve montaj parası benden

Eki sökünce ortalama 100 tl masraf çıkacak(tamponun baştan boyanması lazım) hiç uğraşamam onunla. Ortalama 2 yıl böyle artık(15 ay ben yokum zaten) ondan sonra 110'luk ile değişecek ve bikaç boya işi ondan sonrada kismetse 17 jant takılacak. Farları ve bikaç şeyi direk ona aktarıcam zaten stoplardada anlaştım ama heran satmaktan vazgeçebilirim şuanda önden gören farlara arkadan görende stoplara hayran kalıyor

Geçen gün otoparktan çıkıyorum 2 tane 14-15 yaşlarında çocuk önümden geçiyordu çocugun biri farlara bakın nekadar güzel dedi diğeride sen asıl stoplarına bak diyor az ilerledim arkadan gördüler stoplar daha güzelmiş diyor

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.