Şimdi Ara

Company of heroes 2 mi yoksa Rome II mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar strateji oyunlarını çok seviyorum gönül isterki 2 oyunuda alayım ama bütçem yeterli değil maalesef hangisini önerirsiniz? sistemim şu;
    İNTEL CORE İ5 750 2.66GHZ TURBO BOOST @3.00GHZ
    12GB 1333MHZ DDR3 RAM
    SAPPHİRE HD5770 1GB 128BİT EKRAN KARTI

• up
  • ben company of heroes 2 alırdım ama yinede sen bilirsin rome 2'yi pek beğenmedim beklentileri karşılayamadı.
  • teşekkür ederim yorumun için keşke diğer arkadaşlarda söylese düşüncelerini 2 oyundada performans sorunları varmış coh 2 de düzeldimi acaba?
  • ikiside çok farklı
    ben rome 2 derim
  • İkiside strateji turune dahil olsalarda aralarinda daglar kadar fark var. Ben rome 2 yi secerdim. Cunku singleplayeri ayri bir keyifli. Diplomasi,ekonomi yonetimi vs. Coh ise tam bir strataji oyunu. Taktik zeka gerekiyor cok fazla. Single i kotu,asil zevk multiplayerda coh 2 nin.
    Gameplay videolarini izle,hosuna gideni al derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Settlers 7 yide denemelisin kesinlikle eğer strateji seviyorsan

• coh tov oynamıştım gerçekten taktik zeka gerektiren bi oyun, totalwar serisini daha önce oynamadım rome 2 türkçe olduğu içinde almak istiyordum büyük ihtimal rome 2 alıcam peki sistemim için hangi seviyede oynayabilirim rome 2 yi?
  • Ya şimdi bu şöyle bir şey,coh 2 oynatsan durmadan hareket halinde olacaksın,strateji geliştireceksin elin hep Mausta klavyede olacak.Ama rome 2'de düşünmek için çok fazla zamanın var.Sakince kafandan plan yaparsın şuraya saldırsam,şunlarla diplomasi geliştirsem...Ha yeri gelir savaş yaparsın yine stratejinin,yoğunluğun dibine vurursun.Gider çay koyar,çerezini alır ,sigaranı yakar rahatlıkla oynarsin rome 2 total war'ı.Coh ta ise hep aktif olarak strateji gelistirip durmadan asker yapmak zorundasın.Ha ikisi de oynanir ama hani ben bu ikisi arasında secim yapacak olsam r2tw alırım.Ama total war serisinin daha önce hiçbir oyununu oynamadıysan karışık ve sıkıcı gelebilir.Ama bı alışsan 4-5 saat aralıksız oynarsin rome 2 totali.Herkesin kabul edeceği gibi rome 2 çok daha kapsamlı.Ama elbette ikisi de oynanabilir oyunlar

• rome 2 yi alıcam arkadaşlar yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.