Şimdi Ara

Community (6. Sezon Bitti. Belki film belki yeni sezon?) (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.059
Cevap
7
Favori
38.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yeni mesaj gelmiş konularda çıkıyor, ufak bir umut, sonra mesajlara bakıyorum.
  • Sağol hocam, yorum attığımdan beri izlemiyordum. Cevabı görünce başladım 4.sezona 5 bölüm bitti. Büyük ihtimal bu gece 4.sezonu bitiririm. Komedi dizisi tavsiyesi istiyorsan da sırayla;
    Friends
    The Office
    Parks and Rec
  • böyle şeyler bu diziyi daha da efsane yapıyor

1x11'deki olay ve 10 ay sonra 2x3'teki etkileri
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

dizi o kadar efsane ki dan harmon olmadan bile gayet güzel bir sezon olmuştu dördüncü sezon, ama eksikliğini hissediyorsun kesinlikle nbc'nin garipliklikleri işte. movie'den de haber yok hala.

diziyi bitirene önerim rick and morty

youtube dan baktım baya eğlenceli bir şeye benziyor. aldım takibe
  • Şimdi 5x4'ü bitirdim. Bu nedir ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

Sağol hocam, yorum attığımdan beri izlemiyordum. Cevabı görünce başladım 4.sezona 5 bölüm bitti. Büyük ihtimal bu gece 4.sezonu bitiririm. Komedi dizisi tavsiyesi istiyorsan da sırayla;
    Friends
    The Office
    Parks and Rec

Friends düşünmüyorum zaten HIMYM izledim. Karşılaştırmıyorum ama sonuçta ikisi de aynı tarz bu seferki farklı olsun istiyorum. Community tarzında bir dizi daha izlemem mesela.

Parks and Rec'ten sonra The Office düşünüyordum aslında. Rob Swanson, The Office daha iyi diyorsa yerlerini değiştirebilirim

@WISDOM Olayı hiç fark etmemiştim çok saplammış

• The Office'i, Parks and Rec'ten sonra izledim ben de. The Office bir tık daha iyi hocam.
  • Bu madeni vaktinde nasıl duyup da izlememişim diye yakınmıyorum. Çünkü 3 günde, kafa attım tüm diziye. Mutluyum. Her hafta çıksın diye bekleyemezmişim. Yanlış anlaşılma olmasın, dizinin toplam yayın süresi 44-45 saat civarı, geri alıp izlediğim sahnelerle falan 72 saatimin 50sini vermişimdir diziye.
    İzlediğim en iyi komedi dizisi*. Bitmek bilmeyen göndermeleriyle, kahkaha efektinin olmayışıyla, Annie'siyle - Abed'iyle- Britta'sıyla - Dean'iyle hayran oldum diziye. Everyone - Everywhere - Everything göndermeleri favorim.
    Alison Brie'yi Mad Men'den de severdim, bu diziyle beraber kendisine aşığım. Arada da hatrına Sleeping with Other People izledim zaten. Deseler Hollywood semalarından imkânın olsa kimle beraber olmak istersin, gözümü kırpmam. Ama dizide Annie karakterinin Jeff'le olan ilişkisi sanırım yaş farkı yüzünden tepki çekebilir diye anlatılandan daha öteye gitmeyi istememiş senaryo ekibi. Kendi adıma, sorun etmezdim. En baştaki Jeff-Britta olayına hiç ısınamamıştım zaten.
    Amerikan komedi dizilerinde etnik köken farkı çok kullanılan bir unsur ama karakterlerin kişilikleri şahane tercihler. Özellikle Abed. Sheldon'dan üstünden, Chandler'la kafa kafaya gelecek bir karakter bence.

3. sezon en beğendiğim sezon oldu. Amazon'dan da DVD'sini siparişi verdim zaten. Gönül isterdi ki ilk 3ün tamamını alabileyim ama bayağı tuzluymuş.

*: Friends kusura bakmasın, nerd'ün tekiyim ben. O kadar gönderme, o kadar fantastik bölüm bünyede daha derin izler bırakıyor.

Konudaki önerilere göre Parks and Rec ve The Office'e de girerim bir ara ama biraz sakinleşsem fena olmaz gibi sanırım.

• Ñolofinwë kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam göndermeleri yeter

• Bitti. Genel olarak muazzam bir diziydi. Ama 6.sezon biraz vasat olmuş, ya da artık castte değişiklikler olduğu için bana mı öyle geldi bilmiyorum. Yine de çok iyi bir finalle bitirdiler. Bitirdiler diyorum çünkü 7.sezonun geleceğinin sanmam. Ama umarım ekip tekrar toplanır ve dizinin başından beri dedikleri #SixSeasonAndMovie gerçek olur.

Community (6. Sezon Bitti. Belki film belki yeni sezon?)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 10 Nisan 2016; 2:59:14 >

• 6.sezonu yeni gömdüm. Son iki bölüm hariç feci bir sezondu maalesef. Önceki mesajlarımda da belirtmişimdir mutlaka, 4.sezondan sonra çok zorladılar. İyi bir periyotta, sükse yapmışken noktalamak daha doğru olacaktı. Ortaya koyulacak malzeme yoksa hiç bulaşma en güzeli. Ancak büyük ihtimalle filmini de çekecekler ve esas noktayı öyle koyacaklar. Muhtemelen mezuniyet sonrası yeni yaşamlarının ele alınışı ve grubun birlikte zaman geçirmeleri konu edilir.

Absürt komedi türünde denenebilecek bir yapım. Fazla beklentiye girmeden izlemek lazım.
  • hiç komedi dizisi izlememiştim şimdiye kadar, bunu bikaç yerden duydum, troy ve abedi özellikle, russolarında yönetmenlik filan yaptığını görünce bi izleyeyim dedim, pişman değilim çok mükemmel değil belki ama baya iyi, bütün karakterlere bağlandım, troy abed zaten efsane peşinden annie jeff piercen chang dekan filan hepsi çok iyi bütün bölümlerinde kahkaha atmadım belki ama bazı bölümler harbiden efsane, en son 3x4 ü izledim, paintball bölümleri ve izlediğim son bölüm (paralel evrenli) en iyileri, bazı bölümlerin kurguları çok güzel oluyo, karakterlerde iyi olunca her türlü izletiyo, aradaki boş olan bölümlere rağmen, umarım gelecek bölümlerde de paintball olur tekrar, gerçi dekan bidaha yapmayız demişti ama bi umut işte
    annie ye de ekstra parantez açmamak ayıp olur bir insan bu kadar tatlı olabilir, içim gidiyor izlerken
    ayrıca bu 20-25 dk lık komedi dizisi olayı çok sardı beni, çabuk çabuk izliyon, hiçbi şey uzamıyo, herşey tadında, izlediğim ilk komedi ama bundan sonra bu türden yürüyecem sanırım bi süre

edit: son üç sezon çok kötüydü ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hanzee -- 7 Ağustos 2016; 0:29:45 >

• Ablamız başka dizide oynuyor.
    http://www.imdb.com/title/tt4061080/

Devam etmesi mucize olur Community'in
  • quote:

Orijinalden alıntı: AJFA

İlk sezonu bitirdim, müthiş dizi.

26 Mart 2016 ' da yazmışım. Bugün de diziyi bitirdim.

Söylenecek çok şey var aslında ama sabah sabah takatim yok.

Jeff'e üzülüyorum niyeyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Ablamız başka dizide oynuyor.

isim yazıyor da tanıtım videosunda yüzünü bile görmedim
  • quote:

Dizi Netflix dizisi yani bütün sene devam eden bir dizi değil. Community'nin devamı gelecekse bu dizi sıkıntı yaratmayacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 7 Ağustos 2016; 17:35:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

quote:

Dizide bolca görünmekte hata bir iki sakat sayılacak sahnesi de var...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

quote:

Dizide bolca görünmekte hata bir iki sakat sayılacak sahnesi de var...

Dizi My Sassy Girl filminin dizi versiyonu gibi, fragmandan öyle anladım.

• bizim chang'in abc'deki dizisi dr. ken de reunion tarzında bir şey olacak. Alison Brie, Joel McHale, Danny Pudi, Jim Rash, Gillian Jacobs & Yvette Nicole Brown katılacakmış bölüme
  • Arkadaşlar merhaba, dizi fınal yaptı mı yoksa yarıda kaldırıldı mı?Ona gore başlayacagım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.