Şimdi Ara

Commandos Serisi [ANA KONU] (62. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.498
Cevap
18
Favori
128.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimde oyunun Steam versiyonu yok ama sorun olacağını sanmam

@Jansay
  • İmkansız ama bi yeni commandos oyunu gelse nasıl olur fikri bile heyecan verici
  • Kesinlikle! Günümüz grafikleriyle, 3D'nin fazla suyunu çıkartmadan bir şeyler çıkarsalar ne olurdu sanki; biz komandolar da yolumuzu bulurduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jansay -- 10 Kasım 2013; 4:25:04 >
  • beyler bayanlar.
    ben windows 8 kullanıyorum.commandos 3 indirdim netten. ama oyunu oynayamıyorum. windows hata verip kapatıyor. aynı siteden daha önce windows 7 için indirip oynamıştım ama 8 de olmuyor.
    yardım ederseniz sevinirim
  • Klasik olacak ama: uyumluluk modunu XP yapıp yöneticide çalıştırmayı dene. Olmadı Google Amca'ya sorarsın.

• arkadaşlar stamda 4 tane commandos oyunu 7 tl hemne alın fırsatı kaçırmayın
  • Evet, sonbahar ve ilkbahar satışları var Steam'de. Güney Yarımküreyi bile düşünüyor ya bunlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jansay -- 1 Aralık 2013; 4:15:33 >
  • Steam'den almanızı tavsiye etmem, çok problem çıkarttı bana. Ben GoG dan aldım. Adamlar her türlü hatayı fixlemiş, temiz temiz oynayın.
  • Steam versiyonunda hatalar var gerçekten; ama halledilmeyecek boyutta değil. GoG'dan hiç alışveriş etmediğim için bir şey diyemeyeceğim; ama tecrübe konuşuyorsa bana da susmak düşer.
  • Bende tüm seriyi vaktiyle bitirmiştim. İlk oyun çıktığı sene ilk on bölümü demo cd'sinden oynamıştım ve demoda Save/Load yoktu. Bu şekilde bitirmiştim Açıkçası o zamanlar ilk oynadığım oyunlardan biri olduğu için bunun demo'dan dolayı olduğunu bilmiyordum. Kan ter içinde, defalarca denemeden sonra, kritik noktalarda hata yapmamak için yüksek adrenaline o on bölümü bitirmiştim. Tek bir hatada bölüm bitiyordu tabii, load save olamdan çok çok zordu benim için. Sonradan olayı çakmıştım Harika bir oyundur. Ne yazıkki devamı gelmedi.

Oyunu güncel PC'lerde sorunsuz oynayacak şekilde indirmek isteyenler google'da "Commandos Complete Collection-Windows 7 Compatible" şeklinde aratıp bilgi alabilirler.

Benide listeye ekleyin lütfen. Konuyu favorilerime ekliyorum. Favori karakterim Sniper'dır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukbang -- 8 Aralık 2013; 15:45:05 >

• buyukbang, vay be; save etmeden bitirebildin ha? Sendeki sabır paslanmaz çelikten midir nedir arkadaş? Maşallah, bravo valla.

Ekliyorum hoş geldin.
  • yıllar sonra commandos 3'ü yeniden oynamaya karar verdim.Eski tadı verir inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jansay

buyukbang, vay be; save etmeden bitirebildin ha? Sendeki sabır paslanmaz çelikten midir nedir arkadaş? Maşallah, bravo valla.

Ekliyorum hoş geldin.

Artık sabır mı yoksa oyun dünyasında tecrübesizlik mi demek gerek bilmiyorum Full oyunda save edilebildiğini bilseydim kesinlikle kasmazdım. Hoşbulduk !

• Ve şaşırtmadı linuxta da Comandos oynamak mümkün.

Commandos Serisi [ANA KONU]
  • Harika! Bilgilendirme için teşekkürler, Piskopatzencefil; katılımını ilk sayfaya nakledeceğim.
  • Commandos 1 i win7 de nasıl açarım arkadaşlar

Bu arada beni de ekleyin Green Beret abimdi bende Sapperdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feint-TR -- 25 Aralık 2013; 20:18:24 >
  • Ekliyorum, hoş geldin. İlk sayfada çözümler mevcut.
  • merhaba dostlar,game preferences'deki ayarların tam açıklamalarını yazar mısınız ?

Submissive / Indifferent to enemy hal
    Verbose / Laconic Commandos
    Commandos Warning ON/OFF
  • Tabii ki.

Submissive / Indifferent to enemy halt - Düşman durdurmalarına İtaatkar / Umursamaz (Düşman silahını doğrultup "HALT!" dediği zaman komandonun bunu takıp takmayacağı)
    Verbose / Laconic Commandos Geveze / Ketum komandolar (Komandolara emir verdikçe "Mm-hm" "I'm commin'" "Yes sir!" deyip dememeleri)
    Commandos Warning ON/OFF (Bu da sanırım komandolar yaralanmaya başladığında "Ahh, vuruluyorum" gibi şeyleri deyip dememe ayarı)
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.