Şimdi Ara

Combo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkdaşlar bazı topiclerde gördüm bu combo nasıl yapılıyo?

• ya arkadaşlar bilen biri varsa yazsın şunu
  • arama yapın yazıyo
  • birde ben rogue um lvl 50 skill bara hangi sırayla hangi skilleri koymalıyım??
  • topiclerde görmüşün ozman biraz daa iyi bak da öğrenirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: efege

birde ben rogue um lvl 50 skill bara hangi sırayla hangi skilleri koymalıyım??

1. skil kan 2. sikl 35 3. skil 40 4. skil 15 5. skil 25 6. skil lvl 10 7. skil basit skillerdeli bıcak şekli 8. mana f2 sana kalmış.....
  • valla dediğinden bii anlamadım
  • arma yaptım bişey çıkmıyo bir de daha ayrıntılı anlatırsanız daha iyi olur
  • combo yapmak sanattır combo yapamayan asasin'de asasin olmasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: KruxeL

combo yapmak sanattır combo yapamayan asasin'de asasin olmasın

anlatta bizde assasin olalım
  • arkadaşlar assasıan combosu bildiğim kadarıyla iki tane war we ben birini biliyorum aslında bir çok kişinin bildiği birşey ama kullanmasını bilmek önemli olan...
    örneğin f1 skilleriniz:
    1-spike
    2-thurast
    3-pierce
    4-shock
    ... diye gidiyo adamı targete alıyosunuz (z) we 'r' ile attack weriorsunz yanına wardığınızda 1.skillli wurup tekrar 'r'ye basıyorsunuz we 2.skilli wuruyorsunz 's' ile geri çekiyorsunz we 3,4,5,...
    bunu yapmaktaki amaç skill wururken yaptığı actionı (elini kolunun sallama) kaldırmak böylece tek beklemeniz gereken skill in dolması (çaresi dodging kullanmak :d ) böylece skilleri çok seri wurabilirsinz.
    önemli olan bilmek değil kullanabilmek ben dıez de oynuyorum we my name is clanından çok adam gördüm arenada birbirleri üzerinde bunları denediklerini bir adamın olduğu söyleniyor (nick werdiler ama hatırlamıyorum) 1potıon çektiğimizde bütün skilleri wuruyoMUŞ...
    bir diğer yöntem hakkında tek bildiğim yasal olmadığı sanırım kospla alakalıydı bikaç kez wurdular banada bir kere wuruyo bütün seçtiği skilleri wuruo direk pressok
    birz uzun oldu ama konu geniş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tylord -- 18 Kasım 2005, 22:28:46 >

• Arkadaşlar Ben arama Yaptım ama Hiç bi şey Bulamadı..Bende WArrior'un Combo Şeklini Arıyorum. Acaba Siz Hangi Sırayla Vuruyorsunuz..Yazarsanız Sevinirim
  • mause compeosu kullanın en kolayıdır...
  • wariror combosumu wariror combosu yoktur zaten warirorların skilleri çok hızlı dolar
  • ben maus combosu kullanıyom
  • quote:

Orjinalden alıntı: PlayG4

mause compeosu kullanın en kolayıdır...

Mouse combosu derken NAsıl Oluyo Yaa
  • z ile saçip mausela yürütüp monsterın etrafında dönerek 1,2,3,4,5,6 ya bascan
  • Ona dancing deniyor aslında, kombo farklı biraz, bütün skilleri hızlıca vurmaya kombo deniyor daha önceki kombo adlı konuda çok yazıldı
    3 tür kombo
    1. skill rr skill ...
    2. skill wr skill ...
    3. skill sr skill ...
    hızlıca yaptığınızda kombo olur biraz elinizin alışması lazım tabi, önceki konularda var.
  • dancing daha iyi bence
  • Güçlü vuran yaratıklara tabiki daha iyi ama CZ de Pk yaparken kombosuz assassin hiç birşey yapamaz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.