Şimdi Ara

Combat Arms (Yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlarım...Bu Combat Arms adlı oyun 27 temmuzda herekse açılacak öyle değil mi ?? Ben indirmek istiyorum bu oyunu...Fakat oyunu indirmek istediğimde karşıma bir ''A'' birde ''B'' olan iki farklı sunucu çıktı...Bunlardan hangisini indirmeliyim oynamak için ? Ayrıca bunların özellikleri var mıdır ? Yoksa herhangi birini indirirsem 27 temmuzdan sonra girebilir miyim ??

Lütfen yardım edin ayrıca üye olduğumuzda aktişve etmek gibi birşey var mı ? Ben nexon un sitesine giriş yapıyorum adımı yazan yerin altında bişiler var tıklıyorum şifremi değiştimek için bilgiler var...Lütfen yardım edebilir misiniz ?? Resimli anlatım yapabilicek olan var mı ?? Rep veriliyorsa verebilirm :)

lütfen yardım edebilir misiiz lütfen bana çok gerekli sadece size güvenebilirm forum olarak...

• E ama lütfen cvp veriniz ya...Kimse cvp yazmıyor...Eğer okuyupta cvp yazmıyorsanız gerçekten beni üzyorsunuz burda bir sorun var diyorum biyererimi yırtıyorum

bakın abilerim siteyi açıyorum

1.A(North america server download )
    2.B( Global server download )

iki tane sunucu çıkıyor hangisinden indirmem lazım ? north america mı ? global serverdan mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alsoalsoalso -- 25 Temmuz 2008; 18:21:08 >
  • ben global indirdim..
    zaten 160 mb bi şey.
    2 sinide indir derim..
  • fark eden birşey var mı ? bölüm yada görev gibi ?? birde client diye birşeyler var onlar nedir ?? ek paket gibi birşey mi ? ayrıca çok teşekkür ederim cvbın için :) peki 27 temmuzdamı açılacak oyun bize ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.