Şimdi Ara

Colorful pasif soğutmalı GeForce GTX 680 iGame modelini duyurdu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
6.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gereksiz bir kart.Zaten özel soğutmalı 680ler fazla ses yapmıyor.

• madem o kadar büyük yapıcaksınız onun yerine 1 tane 120 mm lik bi fan tak ne ses kalır ne tasa
  • on numara görntüsü adamlar yapmış

• alışılmısın dışında bi tasarım olmus. degişiklik güzeldir!

• Çok şık olmuş. Performansın önemi kalmadı gözümde tasarımdan sonra. :)

• bu kart türkiyeye gelmeli

• 10 slot falan var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: LINEBACKER

Kart nerde ?

• Waffle makinesi zannettim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugra34

buna kendimiz fan taktıkmı su soğutma gibi olur

Katılıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 yıl sonra bu haberi tekrar okuduğumuzda vay be bunlarıda görmüştük diyeceğimiz türden bir ürün.
    Sonuçta ısının yayılım alanı artmış ama nereye kadar.Bir noktada yine o dev bloktan ısıyı uzaklaştırmak için kasa içi hava sirkülasyonuna ihtiyaç duyulacak.
    Eee ne anladım o zaman ben bu işten.Basitinden bir fan koyup var olan sese bir miktar daha katkı yapmak yerine bu ucubeyi nasıl soğuturumun derdine düşmek niye?
  • Pcb yi gördüm,ben seçilmiş kisiyim!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pasif soğutma neden vardır, sessiz olsun diye. Peki bunu alan kişi tüm bileşenleri pasif mi soğutacak, sonuçta yine fan sesi duyulacak bir şekilde.
    Öyle olduktan sonra 1 fan daha oluversin de kart adam gibi soğusun, bu şekilde ne kadar iyi bir soğutma olsa da anca referansla yarışabilir gibime geliyor.
    Çünkü yük altında ısı birikimi olacak ve kart yine 80-85 dereceleri vuracaktır. Biriken ısının uzaklaştırılması lazım bir şekilde.
    En verimli soğutma ise yine su soğutma olur tabi ki, evga gtx 680 hydro copper halen en iyi çözüm bence.
    Pasif soğutma ise bence sadece kullanım amaçları dolayısıyla 3d grafik yükü altına girmeyen giriş seviye gpu'larda kalmalı.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.