Şimdi Ara

coller master silent pro gold 1000w

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

http://bcchardware.com/index.php?option=com_content&task=view&id=9654&Itemid=40&limitstart=4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mjnor1 -- 27 Ağustos 2013; 23:22:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1200 watt versiyonunu kullanıyorum. Taş gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeavyClocker

1200 watt versiyonunu kullanıyorum. Taş gibi

Kutuyu açtım taktım kasaya beklediğimin çok üstünde kaliteli

Bayağa zengin bir kutu içeriği yok yok kablo adına

Almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim Triple Slı a kadar Destekli
  • mjnor1 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, özelden de konuştuk zaten.

Güzel bir PSU, hemde 80+ GOLD daha ne olsun.

CORSAIR' da tabi tercih edilebilirdi ama; aklınızda kalmasın buda güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 27 Ağustos 2013; 23:36:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mjnor1

Basliktaki psu yu aldim sizce nasi ?

http://bcchardware.com/index.php?option=com_content&task=view&id=9654&Itemid=40&limitstart=4

Bahsettiğin psu hakkında bilgim yok ama Şu ikisine bir bak derimhttp://www.vektron.com.tr/thermaltake/thermaltake-toughpower-grand-1200w-moduler-14cm-fanli-80-gold-psuhttp://www.vektron.com.tr/thermaltake/thermaltake-toughpower-grand-1050w-moduler-14cm-fanli-80-gold-psu Üründen adeta kalite akıyor Kutu içeriği de tam takır derler ya öyle 1050 olanını kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RocheBobois -- 30 Ağustos 2013; 8:16:03 >

• son anda vaz geçtim almayı onu Combine Güç veren PSU ları sevmiyorum, Bir Öncekinde o yüzden problem yaşadım

combine 1050W verebiliyor,
    Problem yaşadım ? Combine güç veren psu ? Hangisini almaktan vazgeçtin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RocheBobois -- 30 Ağustos 2013; 12:46:39 >
  • Kombine güç veriyor ikiside o yüzden 700W normalde 58A vermesi gerek, High Power da 50A vermesi gerek
    ama orda yazan kombine güce aldanıp sistem kurma gafletinde bulundum
    2 TANE hd 6950 takınca ....
    Tecrübeler her zaman acı oluyor,

Senin 1050 W PSU bakalım
    12V1 (İşlemci Kanalıymış) 40A şöyle diyim; 40Ax12 = 480W nasıl bir işlemci takacan 480W çekecek ?
    12V2 (Diğer işlemler burdan) 80Ax12 = 960W burası iyi güzel

ama topladığımızda 1440W çekiyor şebeketen senin PSU

Coller Mastar a geleyim 1000W = 82A ama gerçek elinde 82A var nası dağıtıyorsan dağıt ister 3 ekran kartı tak istersen 20 tane HDD

Senin PSUnun mantıklı olduğu nokta Çift İşlemcili İntel/Amd Server Configrasyonları
    hiç kullanmayacan bir kanala 40A ayırmış verimsiz kaldığı beğenmedim nokta bu

Benimyaşadığım problem tecrübesizlik internetteki yazılara kandık aldık Ekran Kartları tam yüke bindiğinde sadece kendi kanalını kullanıyordu hakbuki PSU 700w ama tek kanal 450-500W gibi birşey anlamına geliyor YÜKTE reset atıyor vb. kronik sorunlar

Bu arada senin PSU 40 TL kadar pahalıymış benimkinden

Kalite olarak katılıyorum THERMALTAKE gerçekten iyi TEK kanal modelini bulsam Vatan Bilisayarda düşünmeden alırdım.

Hayırlı Cumalar

Söz konusu psu bahsettiğim psu'dan daha mı iyi veya önde ve yine bahsettiğim psu'da 680 770 780 SLI gibi çözümler uygulanamaz mı ve ürünün tanıtım videolarında 4way SLI'a kadar da desteklediği söyleniyor Senin söylediklerinle kıyaslarsak ortaya uyuşmayan garip bir durum çıkıyor sanki Hayırlı cumalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RocheBobois -- 30 Ağustos 2013; 13:26:00 >
  • Gayet güzel bir seçim yapmışsınız ülkemizde pek beğenilmesede yurtdışında çok satılan ve ödüle doymayan bir psuAdı çıkmış dokuza inmez sekize sırf bir seri sorunlu çıktı diye coolermaster aforoz edildi şimdi herkes çok daha sorunlu corsair öneriyor
  • Gerçekleri yazdım hesap kitap :)

Kötü demedim PSU ya gereksiz 40A ayırmış dedim PSU kanalına sanki 480W çeken işlemcimi var

THERMALTAKE kötü bir firma değil sadece bu ürününü beğenmedim gerekçemide yazdım COmbine Güç Sağlayan PSU alırken dikkatli olmak gerekiyor
    nereye kaç A ayırmış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.