Şimdi Ara

ÇOK ÖNEMLİ LÜTFEN YARDIM EDİN: Hukuk mu Mühendislik mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iyi günler. Tercih dönemindeyiz ve herkes bir şeyler soruyor. Benim de kafam çok karıştı ve burada sizlerden yardım istemeye karar verdim. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.
    MF4 sıralamam 52bin, TM2 sıralamam da 34bin. Ben aslında sayısalcıydım ama hocaların yönlendirmesiyle edebiyata da sadece bir kere bakarak girdim. Sayısalım beklediğimden de kötü geldi, ben ecza ya da diyetetik gelir diye düşünüyordum (MF3 45bin) sonuç olarak gidemiyorum. O sebepten mühendisliklere yöneldim. Yıldız Teknik ve Hacettepe Kimya Müh., Yıldız Teknik metalurji malzeme, bunun yanında Çukurova makine, bilgisayar, endüstri filan geliyor. Ailem ısrarla Çağ Üniversitesi %50 hukuk yazmamı söylüyorlar, forumda hukuk için söylenenleri okuduktan sonra iyice kafam karıştı. Mühendislikler de işsizmiş.. Dilde de 7bindeyim yani ingilizcem çok kötü sayılmaz.. Biraz daha ilerletip, belki biraz TOEFL filan çalışıp üniversite bittikten sonra yurtdışına çıkmak istiyorum.. Türkiye'de hiçbir mesleğin iş şansı doğru düzgün yok (tıpı dışta tutuyorum).. Her konuda kararsızım, kafamı toplayamıyorum. N'olur yardım edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hrmny -- 14 Temmuz 2014; 16:48:26 >

• up
  • Kesinlikle hukuk yaz derim ben,ilerde daha cok ileri gidip noterlige yükselirsen daha cok isine gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.