Şimdi Ara

cok karasiz kaldim,önerileriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gunlerdir arastiriyorum fakat hala kafamda birsey netlestiremedim.nokia e72 ,blackberry 9700 arasinda cok kararsizim.bu iki cihaz arasinda dusunmem ise oncelikli olarak Q klavyesi mevcut olmasidir. Bu zamana kadar hep nokia marka telefon kullandim.son derece kolay ve hos kullanimi var kanimca.fakat bb nin gerei bis avantajida beni cok dusunsuruyor.fiyat araliginin bi onemi yok.forumda e72 hakkinda ne kadar cok olumlu yorum varsada bi o kadar sikayetler mevcut,smslerin aliminda yasanan probler mevcut baska sorunlarida oldugunu duydum gerek sordugum 5-6 telefoncuda bu duyumlarimi dogruladi.bb ye gelince aklimda kullanim kolayligi sorusu geliyor.bilirsiniz ki nokia cok pratik bir menu ve kullanima sahip,bb de bu pratiklik mevcut mudur?ayrica muzik,oyun ve kamera gibi ozellik ve uygulamalarda nasil bir telefon?yuksek beklentilerim yok sadece optimum seviyede gerceklestiremedigi bir sey var mi?gercekten cok karasizim.umarim tecrube ve bilgilerinizle yardimci olabilirsiniz.tesekkur ederim.(noktalama ve yazim yanlislari olabilir,kusura bakmayin)

• İnternette Kampanya cıkmıstı LG BL40 ben tercih edip almıstım gercekten enfes bir kampanyaydı 1300 normal fiyatta 600 e almıstım telefondan cok memnunum bir cok kiside memnundu ancak uzunlugundan sekil itibariyle memnun olmayanlar vardı ancak ben inceligi ve uzunlugundan gayet memnunum
  • kesinlikle ve kesinlikle bold 9700 diyorum hocam
  • 9700 => 624 MHz işlemci 1 GB storage, 256 MB ROM 3.15 MP, 2048x1536
    E72 => 600 Mhz 250 MB depo, 128 MB RAM 5 MP, 2592x1944 piksel
  • Kasma etme hic bir sorunu yok blackberyy lerde hocam
  • teknik bircok konuda bb ustun sanirim.fakat hala bb nin pratikligi ve kullanim kolayligi hakkinda malesef hic bilgim yok ve bu benim icin gercekten onemli bir etken.Tesekkur ederim.Saygilar..
  • b.b hem daha hizli hemde karizma
  • Bb daha kullanışlı
  • Kesinlikle kullaniyorum suan bb nin rahatligi cok guzel :)
  • BlackBerry.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.