Şimdi Ara

çok kararsızım!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 ayı geçkin süredir laptop araştırıyorum ve kafayı yemek üzereyim! Fiyat performans olarak aradığım cihazı bulamadım! Ben de madem öyle biraz paraya kıyıp ya lg p300 yada dell xps 1330 alayım diye düşündüm... En azından özellikleri bakımından içime sindi 2 bilgisayar da...

Lg P300 ve Dell XPS 1330 arasında kaldım. Fiyat ve özellikleri birbirine çok yakın... Bu iki bilgisayardan hangisini tercih etmeliyim?

Gerçi hala bu kadar para verip vermemek konusunda kararsızım... Bunlara alternatif olarak bir de LENOVO (IBM) 3000 V200 gibi bir seçenek daha var!

Çok kararsız kaldım... Sizce hangisini almalı?

Aradığım özelliklerin en başında hafif olması ve ekranının 15.4" den küçük olması geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iMpuls -- 14 Temmuz 2008; 21:13:14 >

• Fikir veren yok mu?
  • ben olsam dell alırdım :D
  • neden ama?
  • quote:

Orjinalden alıntı: troy

ben olsam dell alırdım :D

Bu arkadaş sadece ben olsan şunu alırdın diye yorum yazar başka birşey yazmaz
    Benim açmış olduğum bir başlığada böyle yaptı .................
  • quote:

Orjinalden alıntı: springci

quote:

post kasıyodur.

arkadaşım sen de kendin pc seç sonra gel burada özelliklerini ver sana yardımcı olalım
    bunların arasından şu iyi bu iyi diye
  • quote:

Orjinalden alıntı: AXU

quote:

Orjinalden alıntı: springci

quote:

post kasıyodur.

arkadaşım sen de kendin pc seç sonra gel burada özelliklerini ver sana yardımcı olalım
    bunların arasından şu iyi bu iyi diye

Arkadaşım zaten verdiğim modellerin üzerine tıklarsan özelliklerini görebilirsin!!! ben zaten 3 tane model belirlerdim. Bu modeller hakkında bilgi sahibi olan veya kullanan birileri varsa bana fikirlerini söylerler diye açtım bu topic i. Bu kadar açıklama yeterli mi? ;)

• asus alırdım
  • Makinelerden anlaşıldığı üzere pek oyun felan oynamıcakmışsın gibi geliyor. Ekran boyutları küçük, ekran kartları fiyata göre çok da iyi sayılmaz. Bu durumda sana daha çok hızlı bir makine lazım gibi. Ben tercihimi Dell'den yana kullanıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.