Şimdi Ara

Çok fena lag var nasıl çözebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta ki gibi. Diğer oyunlarda böyle bi sıkıntı yok sadece dota da anlamadım gitti

• Hangi serverda oynuyosun ?
  • Forum donanimhaber. Dahili bilesenler. Sistem tavsiyeleri. Dota 2 lag var. Sistem bilesenlerini yaz. Yardimci olurlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balbasur

Forum donanimhaber. Dahili bilesenler. Sistem tavsiyeleri. Dota 2 lag var. Sistem bilesenlerini yaz. Yardimci olurlar

Sistem tavsiyeleri sistem tavsiyesi için.Adamın neti yavaşsa yeni pc mi önersinler
  • Dota bolumu dota oyunu icin. Adamin internet yavassa, bilgisayari kotuyse biz mi onerelim?

Sistem tavsiyelerine yazsin. Oynayabilicek bilgisayari varsa. Internet bolumune yazar. Buraya konu acmasinin bir anlami yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Dota bolumu dota oyunu icin. Adamin internet yavassa, bilgisayari kotuyse biz mi onerelim?

Sistem tavsiyelerine yazsin. Oynayabilicek bilgisayari varsa. Internet bolumune yazar. Buraya konu acmasinin bir anlami yok.

lag var demiş, ya internetinde sorun vardır ya da lagın anlamını bilmiyordur
  • Pc de sıkıntı yok internettede sıkıntı yok. Dediğim gibi diğer online oyunlarda veya youtube face vs. de problem yaşamıyorum çözemedim gitti ya..
  • quote:

Dota bolumu dota oyunu icin. Adamin internet yavassa, bilgisayari kotuyse biz mi onerelim?

Hala üsteliyorsun ya ne diyim.

Sistem tavsiyeleri bölümüyle en ufak alakası yok.Hadi ttnet kısmına yazsın desen neyse.Dota bölümü dota için.Adamda dotada lag yaşıyorum demiş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.