Şimdi Ara

çok çok acil hemen ccevap verin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar demın tuvalette gittım yaptım sıldım bır baktım kan olmus gıbı pecete dışkıya baktım oda kanlı gıbı ama ıc taraflarında yok dıs taraflarında kan var baya bu arada yaparken yapmada sonra yapmadan once hıc bır acı yok dun aksam kırmızı erık serbetın ıcındekı erıkgı yedım o yapmıs olabılırmı

• Geçmiş olsun hemoroid olmuşsun
  • Hemeroid
    anal fissur
    kolon kanseri

Ihtimalleri var. Kanser ihtimali % 0.1

Genel cerrahi git muayene ol

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çaylanan Adam kullanıcısına yanıt
    peki hasta olma ihtimalim var diyorsunda hıc acı yok ama benimde aklıma geldi belirtilerine baktım acı var belirtilerde ve bende yok eyer birdaha olmasa dıskının sertlıgındende olabilir diyorlar varmı böyle bir ihtimal
  • quote:

Orijinalden alıntı: SORUCUADAÖ

peki hasta olma ihtimalim var diyorsunda hıc acı yok ama benimde aklıma geldi belirtilerine baktım acı var belirtilerde ve bende yok eyer birdaha olmasa dıskının sertlıgındende olabilir diyorlar varmı böyle bir ihtimal

Acı olmayabilir. Bende fissur var ve sürekli kan oluyo. Acı olmuyo hiç

• SORUCUADAÖ S kullanıcısına yanıt
    En kısa sürede doktora görünmelisin.Kolon kanseri değildir, erik yapmaz.

• doktora git dostum, mühim bişiy yok gibi duruyor, yoktur umarım geçmiş olsun
  • Arkadaşlar bendede var bu hemoroid çok uzun süredir ama sonunda çaresini buldum acılı veya domates gibi şeyler azdırıyor bunu çaresi çok temiz tutmak ve sıcak suya oturmak tabiki dayanılacak derecedekine zaten kalkmak istemiyeceksiniz kabızlık yaşamamanız lazım bunun için bu ilacı tavsiye ederim duphalac ( bağırsak düzenleyici) zaten doktorda bunu veriyor ve çok iyi geliyo ve en önemli olan şey hakiki zeytinyağını pamukla yatmadan veya gün içi makat yerinde bulundurmak 3 4 gün uygulayın zaten rahatlıyacaksınız geçmiş olsun bunların maliyeti 10 tl zeytinyagı alın500 ml 10 ilaç ssk sız fiyatı pamuk ve çok temiz tutmak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.