Şimdi Ara

Çok atarlı oynuyorum. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende çok agresif oynardım.Örnek vermek gerekirse tf oynarken zed ve lb nin üstüne giderdim.Geçen sezon 1 k rank veya biraz daha fazla rank maçım vardı.Toplam ölüm ortalamam 4-4.5 bu ölüm ortalaması master challenger eloda.Sen kendini çok abartmışsın.2 yıldır diamond olan biri için prof oyunculuk falan :) ölümlerinde 8-9 aşırı fazla o kadar ölmek yetenek ister.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okumayin 5.5 senede diamond 5 -3lp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reaktonis -- 3 Şubat 2016; 18:11:50 >
  • Haha aynı beni anlatmışsın, ben de alistar leona oynuyorum öyle fazla atarlı şekilde, 5 kez ölme ortalamam var ama tank karakterler bu kadar olmaması gerekiyor, dive falan atamıyorum tabi yanımdaki adc'ler girme diyip uyarınca girmiyorum ama benim kafadan adc gelirse yandık

" turnuvalarda ciddi olabiliyorum benim sıkıntım özellikle smurf hesabımda yaşıyorum çok agresif oynuyorum ve ölüyorum"

aynı sorun bende de var bazı maçlar öne geçtikçe ciddiyetimi kaybediyorum, dive atmalar başlıyor.takımda afk olduğu zamanlar kazanabiliriz diyip en iyi oynadığım ve takımı sırtlayıp taşıdığım maçlar oluyor.sorun ciddiyet ve odaklanma problemi, adc arkadaş onu korumayı unuttuğum zaman ölüyor ve sonra hatırlatınca ciddiyetimi tekrardan kazanıyorum ve asıl performansıma dönebiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wizard Bard -- 3 Şubat 2016; 18:37:10 >

• RIP Gwen Stacy kullanıcısına yanıt
    sezon 3 te kaç tane Türk diamond elodaydı? o zamanlar önüme bir fırsat gelmişti ama hem aile hem okul sebebiyle kabul etmedim uzun süredir oyunu fazla önemsemeden oynuyodum bu sezon eski arkadaşlarımla ranked girmeye başladım ve hepsi aynı şeyi söyledi hatamın farkındayım ama düzeltemiyorum sürekli fight içindesin çok ölüyosun gibi şeyler söylediler ben kendimi abartmıyorum nasıl biri olduğumu anlatmaya çalışıyorum normalin üstünde bir oyuncuyum ego olarak da algılamayın dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: myuda

sezon 3 te kaç tane Türk diamond elodaydı? o zamanlar önüme bir fırsat gelmişti ama hem aile hem okul sebebiyle kabul etmedim uzun süredir oyunu fazla önemsemeden oynuyodum bu sezon eski arkadaşlarımla ranked girmeye başladım ve hepsi aynı şeyi söyledi hatamın farkındayım ama düzeltemiyorum sürekli fight içindesin çok ölüyosun gibi şeyler söylediler ben kendimi abartmıyorum nasıl biri olduğumu anlatmaya çalışıyorum normalin üstünde bir oyuncuyum ego olarak da algılamayın dedim

Son 2 sezon yazmışsın.Yani sezon 4 ve 5 den bahsediyorsun.Sezon 3 ne alaka ?

Yazdıkların kadar oynasan en kötü bir master falan olman lazımdı.Ama sen heralde dia 3-5 arası gezen normal bir oyuncusun.Her 2 skill dodgelayan iyi oyuncu olsa işimiz var.Sen daha nasıl oynaman gerektiğini bilmiyorsun.Az ölmeyi çözemediğine göre pro oyunculuk sana anca rüya olur.Farkındaysan chal-master-dia 1 oyuncularının genel olarak ölüm ortalaması düşük.En fazla 5 falandır.Sen burda 8-9 yazmışsın.

He çok iddaalı oynuyorsan şuraya lolskill at bir bakalım.

• Senin içine spartacus kaçmış evladım
  • RIP Gwen Stacy kullanıcısına yanıt
    ben burada kimseye harikayım falan demedim sezon 3 te e-sporun adını duymayan oyuncular çoktu benim elime bir fırsat geldi ama benim sorum bu mu? size sorduğum soru şu oyunu ciddiye alamıyorum fazla ölüyorum ama turnuvalar team rank gibi maçlarda ister istemez ciddiye alıyorsun benim her attığım cevapta belirttiğim şey "FAZLA ÖLÜYORUM OYUNU CİDDİYE ALAMIYORUM" adam akıllı cevap vermeniz için sürekli tekrarlamam mı lazım? fazla ölüyorum nasıl düzeltebilirim?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.