Şimdi Ara

Çok acil yardım lütfen. Siz bilirsiniz hocalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Çok acil yardıma ihtiyacım var köşeye sıkışmış durumdayım direk konuya gireceğim.
    Biz çocuklara drama dersleri vs.vs veriyoruz ve ayrıca okullara tiyatro oyunları oynamaya gidiyoruz, çocuklar arada sırada sıkılıyorlar ve biz de bunu sonlandırmak için derslerimizde haftada bir kere ekstra zamanımızda kendi hazırladığımız slaytlardan izletmek istiyoruz. Ancak bunun için güzel bir masallara uygun fon müziği de içeren(içermese de olur) bir intro bölümü arıyoruz. İki gündür bulamıyoruz interneti alt üst ettik ama elde var sıfır. Bende son çare olarak size geldim yine.
    İstediğimiz şey aslında basit ama maalesef yazısız versiyonlarını bulamıyoruz. Bilirsiniz ya hani, animasyon filmlerde giriş bölümleri olur, şatolar olur, kelebekler olur, yeşil çimenler, parlak bir güneş vs.vs.. bunları içeren ama üzerinde yapan firmanın ve yapan kişilerin yazısının olmadığı birşey arıyoruz, sonuç belli ki bulamıyoruz...
    Uzun sözün kısası, eğer bu işle ilgilenenleriniz varsa ki eminim vardır, bize bu konuda çok acil yardım lazım yarın akşama kadar halletmeliyiz bu konuyu. Siz tek çaremsiniz arkadaşlar, kendiniz bir giriş yapmışsınızdır(söylediğim kriterlere uygun) ya da sizde böyle bir işle uğraşmış ve bulmuşsunuzdur, ya da ilgi alanınızdır ve birçok şey biliyorsunuzdur... Bizimle de paylaşın. Ne kadar zor durumda olduğumu anlatabildim umarım...
    İlgilenen arkadaşlara sonsuz teşekkürler...

***Konuyu yanlış yere açmış isem uyarın lütfen, ilgili bölüme yönlendirilmek isterim.***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CRIXUS -- 17 Kasım 2013; 1:45:09 >

• Lütfen yardım. Konuyu yanlış yere açmış isem uyarın lütfen, ilgili bölüme yönlendirilmek isterim.
  • Yapan firmanın adı olmayan demişsin. Bence bu mümkün değil. Madem adamların adı geçmiyor, neden yapsınlar ki?Anca bir kkişi ile ayarlayıp kendinize basit bir şey yaptırabilirsiniz. Yoksa hazirda bulamazsınız bence. Adam hazır yapıp internete neden koysun. Adını yazar elbet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konuyu buraya açman ne alaka çözemedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.