Şimdi Ara

!!!!ÇOK ACİL!!!!ARKADAŞLAR PEUGEOT 308 DİZEL OTOMATİK ALIYORUM (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
28.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: SiLvErDeMoN

güncelllll

Selam Silverdemon ne yaptın araba işinibu forumun başında yamıştım sana dizel yeni focus alacaktım.Şimdi vazgeçtim.(Otomatik vites seçeneği sebebiyle) Şu an 308 HDI premium dinamik paket Auto 6r ile corolla 1.4D4D elegant m/m arasındayım.Bugün iki aracı inceledim.hala kararsız kaldım.Pejo için aldığım son fiyat metalik renk artı yan hava yastıkları ile 45.300 toyota için 43.700.Uzun zamandır araştırıyorsun fikrin nedir.DİĞER arkadaşlar da bilgileri varsa fikir belirtirse sevinirim.Toyota da tabi esp yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nighthawktr

quote:

güncelllll

Selam Silverdemon ne yaptın araba işinibu forumun başında yamıştım sana dizel yeni focus alacaktım.Şimdi vazgeçtim.(Otomatik vites seçeneği sebebiyle) Şu an 308 HDI premium dinamik paket Auto 6r ile corolla 1.4D4D elegant m/m arasındayım.Bugün iki aracı inceledim.hala kararsız kaldım.Pejo için aldığım son fiyat metalik renk artı yan hava yastıkları ile 45.300 toyota için 43.700.Uzun zamandır araştırıyorsun fikrin nedir.DİĞER arkadaşlar da bilgileri varsa fikir belirtirse sevinirim.Toyota da tabi esp yok.

Peugeot Otomatik = Ekonomi + Performans +
    Toyota = Ekonomi + Performans -

• quote:

quote:

güncelllll

üstadım benim şu anki durumum müsade etse asla 308 den vazgeçmem bence çok klas bir araba yerine göre ağır yerine göre hiperaktif olabilecek bir araba fakat biz vw caddy 1.9 tdi dsg alıyoruz şimdi neden diyecek olursan bir arsa ve ev işimiz çıktı yazlık hesabı anlıcaan ama hala aklım 308 de yani ondan vazgeçemiyorum hala onun resimlerine bakıp bakıp yazılarını okumakla yetiniyorum.

aynı şekilde ototürk arkadaşımda güzel bir açıklama yapmış katılıyorum.corolla 308 den bayağı aşağıda bir araç bence corollada 308 de olan çoğu gerekli donanım yok kendisinde ya en can alıcı noktası vites geçişleri fazla hissetmiyorsun içeride ses yok denecek kadar az yanı ısra bu dizel bir motor.telefonla corolla için mesela temsilciyle konuşurken dedimki bunda esp ve hill holder yok değilmi kayma yapıyormu dedim bana ne dese beğenirsin kardeşim mümkün mertebe yokuşlarda el freninii kullanmayı ihmal etmeyin.0 km 2008 model bir araç için bunu söylüyorsa bu kişi bu benim için yeterli zaten.

bence 308 den şaşma he ne olursa olsun hayırlısı neyse o olsun.

bide araba alırken 2 ye 3 e bakmayacaksın abicim neden araba alıyorsun çünkü biraz daha değerlisini alırsın daha iyi olur sonuçta ekmek almıyorsun corolla 2000 ytl ucuz ama asla 308 in yerini tutamaz.alırsanda bir ara buluşuruz istanbuldaysan.

şimdiden sonraki eylem planımı soracak olursan şayet caddyi 3-4 yıl sonra satarsak bak daha şimdiden söylüyorum büyük konuşmayayımda ya 308 yada 407 ama 407 fiyatı yüksek olacağı için %80 308 olur diyorum.bak ne diyorum ama yinede peugeot diyorum.

herkes bir yerde kötülüyor aman efendim sorunlu araçlar peugeotlar falan filan sokakta bir kafanızı sağa sola çevirin sabit bir yerde durun kaç tane peugeot ve diğerleri geçiyor diye bir araştırma yapın.
    bu kadar insan salak değil peugeot modellerini alıyorlar hemde hangi model olursa olsun hepsi ilk çıktığı günden alıcısını buluyor bence bu firmanın sadece reklamı iyi değil e zaten bide reklamı iyi yapılsa var sen gerisini düşün dostum.
    ben uzunca bir süre test sürüşü yaptım çok keyifli geldi bana tabii bu benim şahsi kanaatim.

bu arada nick name yi SiLvErDeMoN olarak değiştirdim haberiniz olsun artık 00megane00 değil.

• Tepe Natülüste Kia nın araçları sergileniyordu.Tek kapı bir modeli vardı.115 Hp dizel ve 32.500 Ytl.Aracın içine bindiğiniz zaman herşey öyle güzel yerleştirilmişki hayran kalmamak elde değil.Elbette motor,donanım vs nasıldır bilemiyorum ancak gidip incelemeniz tavsiyemdir.
  • Bende 308 auto6r düşünüyordum taki arabam.com daki testini okuyuncaya kadar...sarsıntılı geçişleri varmış.tabii yinede bi test etmek lazım ama yalan söyleyecek halleri yok..bence normal vites al...308 güzel araba..auris den bence daha kaliteli..

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH-ALEMDAR -- 16 Haziran 2008; 13:58:19 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bfs

Tepe Natülüste Kia nın araçları sergileniyordu.Tek kapı bir modeli vardı.115 Hp dizel ve 32.500 Ytl.Aracın içine bindiğiniz zaman herşey öyle güzel yerleştirilmişki hayran kalmamak elde değil.Elbette motor,donanım vs nasıldır bilemiyorum ancak gidip incelemeniz tavsiyemdir.

kia nın yedek parça tam bir iflas batağıdır parçaları pahalı araba ve çok yakan bir markadır.en azından ben öyle biliyorum.
  • ikinci el otomatik dizel volvo veya bmww veya audi hatta focus al bulaşma-o modeller Almanyada çıktığı ay servise çağrıldı.
  • quote:

quote:

quote:

güncelllll

üstadım benim şu anki durumum müsade etse asla 308 den vazgeçmem bence çok klas bir araba yerine göre ağır yerine göre hiperaktif olabilecek bir araba fakat biz vw caddy 1.9 tdi dsg alıyoruz şimdi neden diyecek olursan bir arsa ve ev işimiz çıktı yazlık hesabı anlıcaan ama hala aklım 308 de yani ondan vazgeçemiyorum hala onun resimlerine bakıp bakıp yazılarını okumakla yetiniyorum.

aynı şekilde ototürk arkadaşımda güzel bir açıklama yapmış katılıyorum.corolla 308 den bayağı aşağıda bir araç bence corollada 308 de olan çoğu gerekli donanım yok kendisinde ya en can alıcı noktası vites geçişleri fazla hissetmiyorsun içeride ses yok denecek kadar az yanı ısra bu dizel bir motor.telefonla corolla için mesela temsilciyle konuşurken dedimki bunda esp ve hill holder yok değilmi kayma yapıyormu dedim bana ne dese beğenirsin kardeşim mümkün mertebe yokuşlarda el freninii kullanmayı ihmal etmeyin.0 km 2008 model bir araç için bunu söylüyorsa bu kişi bu benim için yeterli zaten.

bence 308 den şaşma he ne olursa olsun hayırlısı neyse o olsun.

bide araba alırken 2 ye 3 e bakmayacaksın abicim neden araba alıyorsun çünkü biraz daha değerlisini alırsın daha iyi olur sonuçta ekmek almıyorsun corolla 2000 ytl ucuz ama asla 308 in yerini tutamaz.alırsanda bir ara buluşuruz istanbuldaysan.

şimdiden sonraki eylem planımı soracak olursan şayet caddyi 3-4 yıl sonra satarsak bak daha şimdiden söylüyorum büyük konuşmayayımda ya 308 yada 407 ama 407 fiyatı yüksek olacağı için %80 308 olur diyorum.bak ne diyorum ama yinede peugeot diyorum.

herkes bir yerde kötülüyor aman efendim sorunlu araçlar peugeotlar falan filan sokakta bir kafanızı sağa sola çevirin sabit bir yerde durun kaç tane peugeot ve diğerleri geçiyor diye bir araştırma yapın.
    bu kadar insan salak değil peugeot modellerini alıyorlar hemde hangi model olursa olsun hepsi ilk çıktığı günden alıcısını buluyor bence bu firmanın sadece reklamı iyi değil e zaten bide reklamı iyi yapılsa var sen gerisini düşün dostum.
    ben uzunca bir süre test sürüşü yaptım çok keyifli geldi bana tabii bu benim şahsi kanaatim.

bu arada nick name yi SiLvErDeMoN olarak değiştirdim haberiniz olsun artık 00megane00 değil.

teşekkür ederim bilgiler için,neye niyet neye kısmet,hayırlı olsun caddy.allah kaza bela vermesin.Dediklerini düüneceğim.Kolay gelsin,iyi çalışmalar

• quote:

Orjinalden alıntı: OtoTurk

2006 model 307 1.6 HDI sahibiyim. Aracım 30.000 KM 'ye dayandı. Hala asfaltı yardırıyor. Arıza vesaire hak getire. Şu ana kadar harcadığım bakım parası 220 YTL. Vira 307

Yıl 2008 haziranda yazmışız mesajı olmuş yıl 2009 haziran . Hala yarıyoruz asfaltı... MAŞALLAH ASLANIMA...

!!!!ÇOK ACİL!!!!ARKADAŞLAR PEUGEOT 308 DİZEL OTOMATİK ALIYORUM
  • mrb 2009 model pejo 308 1,6 hdi aracım var 187000 km de.ara. 6 ay önce sabah çalıştırdığımda otomatik vites kutusu arızası verdi araba çalışıyor ama nemanuel nede otomatik kesinlikle hiç bir vitesi algılamıyor ve yürümüyor.şanzumancıya götürdük akşamına aradı aracınız hazır dedi kömürleri bitmiş yeniledik sorun halloldu dedi artık kömür ne kömürüyse bilmiyorum 700 tl ücret ödedik 2 ay önce yine aynı soun oldu yine kurtarıcıya yükledik götürdük 2 saat sonra aradılar arabanız hazır dediler gittiğimde bir sigortanın attığını onu değiştirdiklerini ücretin 20 tl oldugunu söylediler ve bu sabah yine aynı sorun araba çalışıyor ama yürümüyor.bu arada araç sürekli servi bakımlı ve gerçekten çok sakin kullanırım şehir içi ortalama yakıt tüketimi son 2bin km de 4,7 litre burdan ne kadar sakin kullandığımı anlayabilirsiniz sizce ne yapmalıyım ilk arıza verdiğinde şanzumancı kömür değiştik felan derken dolandırdımı acaba bizi çünkü 2.sefer birebir aynı arızaya 20 tl aldı

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.