Şimdi Ara

Codename Panzers: Cold War (demo çıktı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar efsane codname panzers serisinin 3. olacak oyun cold war ın demosu çıktı strateji sevenler özellikle indirip denesinler mükemmel bir oyun geliyor

yalnız max ayarda sistemi biraz zorluyor arkadaşlar ben mesela kendi sistemimde aa ve af düşürmek zorunda kaldım

• Hacı konusu vardı bea
  • Bilgi için teşekkürler. İndirmeye başladım.

Bu arada biraz daha bilgi verebilir misin acaba oyun hakkında. Nasıl bir oyun sistemi var? Mesela oynadıysan eğer coh'a benziyor mu? Klasik rts tarzı gibi bina yapma vs. var mı?
  • yok taktik stratejidir bu oyun daha önceki codname serilerini oynamadıysanız biraz karışık gelebilir normalde bina yapma yok sadece ufak tefek taktik binalar yapıyorsun örneğin sipar kazıyorsun komandolar zodiac bot vs çok güzel oyun özellikle codname nin eski serilerine ve rush for berlin serilerini oynayanlar bu oyuna bayılacaktır.
  • O zaman biraz tarzımın dışında. Ama yine de kesin deneyeceğim. Sonuçta kaç tane adam akıllı rts çıkıyor ki son zamanlarda...
  • Daha önce konusu vardı...Benimkide yolda...Kurunca bi kaç ss eklerim...

http://forum.donanimhaber.com/m_19962005/tm.htm
  • quote:

Orjinalden alıntı: Oz_An

Hacı konusu vardı bea

evet görmedim ya :( neyse oyun hakkında bilgiyi Hatukay az çok vermiş herkese tavsiye ederim mükemmel bir oyun olmuş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.