Şimdi Ara

COD 4 Köpek hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar söylemesi ayıp "god" modeunda iken köpekler saldırdığında "V" durumu kitli kalıyor. köpek ölse bile ben bidaha silahlara geçemiyorum. sürekli "V" uyarısı önümde duruyor bunu nasıl iptal edebiliriz?

• hilesiz oyna
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeM-Tr

hilesiz oyna

+1
  • Call of duty'nin 'god' mode gerektirecek zorlukta olduğunu sanmıyorum, hilesiz oyna o yüzden bence de.
  • böyle bi oyunu hileyle oynayarak mahvediyosun. saveleri sil ve bastan hilesiz basla.
  • önce hilesiz bitir sonra hileli bitir

köpek olayının çözümü yok.köpeğe ısırılmadan geçeceksin,köpekli bölümler hlen stres yani
  • oldum olası nefret etmişimdir bu itlerden bende ama yapacak bişey yok.

onların havlamasını duyunca hemen arkanı sağlam biyere daya ardın nas felak surelerini okumaya başlayıp sağa sola sapık arar gibi bak
  • İlk cod oyunu gibi can barı dinlenince artmasaydı ölümsüz bir şekilde oynamanıza anlam verebilirdim ama hem dinlenince can artıyorken hemde en kolay seviyede ölmeniz için tüm mermiyi sizin üstünüze dökmeleri gerekiyorken neden bu şekilde oynarsınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erman_hoca333

oldum olası nefret etmişimdir bu itlerden bende ama yapacak bişey yok.

onların havlamasını duyunca hemen arkanı sağlam biyere daya ardın nas felak surelerini okumaya başlayıp sağa sola sapık arar gibi bak

güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: erman_hoca333

oldum olası nefret etmişimdir bu itlerden bende ama yapacak bişey yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.