Şimdi Ara

cod 2 yardım pls

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar ben 3 yıldır cod2 1.0 internetten multiplayer oynuyorum %70 serverlere girebiliyorum bu gün araştırdımki 1.2 1.3 yamaları çıkmış bu yamalar ne işe yarar yeni haritalarmı var bu yamaları indirdim ama kuramıyorum ben cod2 internetten kafeden hardiski götütürüp kopyala yapıştır yaparak aldım acaba onun içinmi kuramıyorum bu konu hakkında bana yardım edermisiniz birde bu yamaları kurdukduktan sonra yine aynı 1.0,da olduğu gibi direk internetten oynaya bilecekmiyim yani x-fire gibi sitlerden değilde direk oyundan.yardımlarınızı bekliyorum

• paketlerin neden yüklenmediğini bilmiyorum ama eğer yüklersen 1.3 paketini 1.0 olan serverlara giremezsin yükledikten sonra tekrar internetten oynayabilirsin oyun içindende serverlara girebilrsin ama 1.0 mı 1.2 mi 1.3 mü olduğunu bilemezsin deneye deneye öğrenirsin buda senin zamanını alır. bende xfire kullanıyorum ordan serverlara daha rahat ulaşırsın
  • teşekürler yani 1.3,de anladığım kadarıyla yeni haritalar yok xfire bağlandığınız için yavaş olmuyormu direk oyundan bağlanmak varken.?
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackdanger

teşekürler yani 1.3,de anladığım kadarıyla yeni haritalar yok xfire bağlandığınız için yavaş olmuyormu direk oyundan bağlanmak varken.?

Hocam yavaşlıkla alakası yok ki
    X-Fire sadece senin server bulmanda yardımcı oluyor sonra oyuna giriyorsun yani X-Fire server bulma programi o kadar.Ayrıca ne zaman bıraktın ki 1,3 bayadır var ve X-Fire ' da ben 1 tane 1,0 server buldum o kadar.

1,3 paketinde hiç bir özellik yok ama onu yükleyince Single oynayamıyorun ona göre

• Hocam yavaşlıkla alakası yok ki
    X-Fire sadece senin server bulmanda yardımcı oluyor sonra oyuna giriyorsun yani X-Fire server bulma programi o kadar.Ayrıca ne zaman bıraktın ki 1,3 bayadır var ve X-Fire ' da ben 1 tane 1,0 server buldum o kadar.

1,3 paketinde hiç bir özellik yok ama onu yükleyince Single oynayamıyorun ona göre

ceng arkadaşım ben 2004 beri hep 1.0 oynuyorum oyunun içinden multiplayden giriyorum yani oyun 1.0 olduğu için sadece 1.0 servelerine giriyor birde x-fire kurdum ama bana cod 2 yok diyor nedenide buldum hardiski söküp bir internet kafeden kopyala yapıştır ile aldım yani kurulu olarak belki onun için bulamıyor şimdi ne yapmam gerek birde eskiden rahat giriyordum bu aralara giremiyorum hep bad key code yazıyorr bir kaç kez modemi kapatıp açıp öyle giriyorum ..iyi günler.
  • -patchler oyundaki belli başlı hataları yok etmek için. yeni harita gelmiyor. yeni haritaları veya modları internetten alabilirsin.
    -patchleri kuramamanın asıl sebebi oyununun orjinal olmaması. kopyaların çoğunluğunda patchleri görmediğini biliyorum. ancak sanırım onu da aştılar. araştırman gerek...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.