Şimdi Ara

çocuk için en uygun tarife tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çocuk için uygun tarife lazım mevcut türktelekom taahhüt bitmek üzere 5-10 gb arası internet 100-250 dk arası konuşma olsa yeter fiyat 100 lirayı geçmezse çok iyi olur.
    mesala örnek
    Media Markt Enerji Tarifeleri
    6 GB

İnternet

1000 DK
    1000 SMS
    Ek Bilgiler

12 Ay Taahhütlü

75
    TL
    Aylık

bunun gibi

• EGM tarifesine referans bulursanız veya enerji tarifesine geçiş için uygun enerji firmasından elektrik alıyorsanız onlar zaten en ucuzları.

Bu haklarınız yoksa en ucuz yolla müşteri hizmetlerini arayıp faturasıza geçmek istediğinizi söyleyin. Sizi faturasız birimine bağladıklarında bu ucuz tarife isteğinizi o birimle paylaşın size ucuz tarife önereceklerdir ama güncel zamlarla büyük ihtimalle uygun teklif bile 6GB 1000DK 105TL olarak önerilecektir.

Bir de şuan taahhütü varsa taahhüt bittikten sonra 5555e tekrar SOZ yazarak taahhüt vermeye çalışın bazı tarifelerde aynı fiyatla 1 sene daha taahhüt mümkün olabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 55superx -- 13 Aralık 2023; 0:38:43 >
  • Ben turkcelin yıllık paketini kullanıyorum. Faturasız için en iyi alternatif. 1000₺ 1yıl. Düşünebilirsiniz.
  • Türk Telekom'un Yeni Ailece Tarifelerini incelemenizi öneririm:

5.000 dk ve 10.000 sms standart...

15 GB: 243,76 TL

30 GB: 289,46 TL

50 GB: 345,32 TL

100GB: 462,12 TL

Ek faydalar:

• Aile İçi Sınırsız Konuşma
    • Ortak İnternet, Dakika ve SMS Kullanımı
    • Sınırsız Whatsapp Mesajlaşma
    • 12 Aylık Ücretsiz Ebeveyn Denetim Programı Safe Family
    • Online Eğitim Paketleri %50 İndirim Vitamin ve Raunt
    • e-dergi Üyeliği

• Turkcell`in yıllık Mutlu Mega 70 GB paketi 1000 tl eğer zam gelmezse yada kapatılıp zamlı fiyatlı yeni yıllık paket açıklanmazsa
    Yoksa 1 GB 99 TL olan aylık paketlere yolunuz düşer. 5-6 GB olanlar 120 TL`den başlıyordu,belki de şuan 140 tl en az.
    Yıllık pakette ödeme peşin,kullanmadığı kadar birikir paketin son gününe kadar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.