Şimdi Ara

..::::..CLUB NOKIA N73!..::::.. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.408
Cevap
2
Favori
466.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nokıa sıtesınde yenı nserıler tanıtılmıs bu arada gormussunuzdur belkıhttp://www.nokia.com.tr/id73.html
  • görmüştük. ama yinede saol. kardeşim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: yusufyusufyusuf

görmüştük. ama yinede saol. kardeşim...

VALLA BANA GORE ICLERINDEN EN GUZELI N73 GIBI
    CUNKU DIGERLERI N72 PEK OZELLIK YOK NORMAL N93 ISE BUYUK OLDUGU ICIN TERCIH EDILMEZ BANA GORE YANI BEN OLSAM ALMAM YINE ICINDEN EN IYISI N73 GIBI DURUYOR
  • benim açımdan n80 le başabaş...
  • quote:

Orjinalden alıntı: yusufyusufyusuf

benim açımdan n80 le başabaş...

ya zaten n80e asık olduk dıe aldık eger onu begensek beklerdım ama ıkısınınde kulvarları aynı ama onda olan bazı oz.bunda yok bunda olan onda dımı farklı ozellıklerı var mesela onun kamerası carl zeııss mercek desteklı ıyı kamera n80de de wıfı var galıba onda yok dımı
  • n80 nin artısı olarak bence 2 ana farkı var. dizayn ve ekran çözünürlüğü... artık yeni nesil hafıza kartları wi-fi desteğiyle geleceği için bu pekte fark olmayacak.... n73 açısından ise fotoğraf, muhtemelen ses, ekran boyutu öncelikli olacak. bunlar kişisel görüş...
  • ya ama bence o ıs yas hafıza kart desteklı wıfı veya tam tersı bence bu tam olarak ıs gormez yada buraya gelmesı zaman alır yada bence aynı ısı yapmaz
  • bugünlerde tanıtıldı. yanılmıyorsam mobimag.com sitesinde. demekki piyasaya çıkıyor. belki yerleşmesi uzun zaman alabilir ama iş görmese neden yapsınlar. pda lar için var biliyosun. ve çalışıyor.
  • AMA SONUCTA ENTEGRE OLANI TUTMAZ NEYSE NELER YAPILIYOR O PARAYA TEL ALINIP HERHALDE SONRADAN EK YAPMAK GUZEL OLMAZ ZATEN HER NOKIA DA BISEY MUTLAKA EKSIK OLUYOR BUNDADA O EKSIK OLSUN AMA GUZEL TEL GALIBA BIRAZDA UZUN DIMI
  • uzun ve ince... zaten şu an kibar dediğimiz telefonların n serisine göre esasında farkları boy değil en ve incelik... 2 gün önce cx65 ile benim n 70 i yan yana koydum.. boy aynı, kalınlık çok yakın... esas fark ende idi. n73 te bence en olarak ince... muhtemelen kibar olacak. n73 ile w800i arası bir kibarlıkta olacak herhalde....
  • güzel telefon da birazda tipi güzel olsaymış daha iyi olurmuş mesela n80 gayet hoş duruyor.
  • n80 ince olsaymış dediğin doğruydu da...

enseksen kalın...
  • n80 baya kalin telefon n73 cok daha güzel en zaindan eklem yeri yok.
  • ama uzunda degıl hıc olmazsa avuca sıgıyor numara cevırmek gerkmedıkcede ole kullanılıyor
  • ensexen kalın ve bence rahatsız edici... şöyle 6280 e yakın olsaydı ne iyi olurdu...
  • sana ayyyyynen katılıyorum kardeşim... o ne öyle kalas kalınlığında... (kalas kalınlığı yaklaşık 3 cm)
  • http://www.burak.com/2006/04/28/yeni-nokia-telefonlar-n72-n73-ve-n93/ adresinden

Nokia N73 ile ilgili yorum... n73 6600 gibi n serisininlokomotifi olacak...

Enterprise yani E Series’in en ince modelini biliyorsunuz, E60. İşte bu model onun N-Series’deki açılımı olmuş. Her şey, evet kızılötesine kadar her şey, var. 2.4 inch’lik QVGA ekranı, ince, iddiasız ancak şık tasarımı, radyosu, Carl Zeiss lensli 3.2 megapixel kamerası vs. Bu telefon muhtemelen 6600′ın gördüğü düzeyde ilgiyi görecek ilk N serisi cihaz olacak. En iyi değil ama en yaygın olacağı, İngilizce söylenişiyle “mainstream” model bu olacak gibi.

• elimde biraz daha resim var paylaşalım baari..

..::::..CLUB NOKIA N73!..::::..
  • 2 farklı renk..

•  ..::::..CLUB NOKIA N73!..::::..

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.