Şimdi Ara

clio symbol dizel

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 2004 veya 2005 dizel clio symbol almayı düşünüyorum araç 90000 de almamı önerirmisiniz.ayrıca bu 1,5 dci renolardan kullanan arkadaşlar yorumlarını yazabilirlerlermi şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orjinalden alıntı: karpin71

arkadaşlar 2004 veya 2005 dizel clio symbol almayı düşünüyorum araç 90000 de almamı önerirmisiniz.ayrıca bu 1,5 dci renolardan kullanan arkadaşlar yorumlarını yazabilirlerlermi şimdiden teşekkür ederim.

1.5 dci kullanıyorum kangoo büyük bi sıkıntısını görmedim çok şükür
  • km biraz fazla gibi geldi bana, ama problem olmaz. Aldığın zaman bir servise çeker kontrol ve bakım yaptırırsın. Zaten renonun parçaları ucuz, hayırlı olsun şimdiden.
    quote:

arkadaşlar 2004 veya 2005 dizel clio symbol almayı düşünüyorum araç 90000 de almamı önerirmisiniz.ayrıca bu 1,5 dci renolardan kullanan arkadaşlar yorumlarını yazabilirlerlermi şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

eğer ekonomıyı dusunuyorsan gerçekten en az yakan araçlar arasında
  • oldukça memnunuz bilgi almak istiyorsan imzadaki linke tıkla konudaki arkadaşlar aydınlatır
  • MERHABA ARKADAŞLAR BEN SON 1 SENEDİR SYBOL KULANIYORUM ARACIMDAN ÇOK MEMNUNUM HELE YAZ AYLARINDA YAKITIN TADINA DOYULMUYOR MALUM ŞİMDİ KIŞ KENDİ ADIMA KONUŞAYIM SABAH HER İKİ KÖPRÜNÜN TRAFİGİNE GİRİYORUM YAKIT MALUM BİRAZ ARTIYOR AMA GENEDE BENZİNLİYE GÖRE ÇOK İYİ YAKIT KONUSUNDA SENİ ÜZMEZ ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN
  • 1.5 dCi güzel arabada 90.000kmsi çok fazla dizel bir masraf açtımı sağlam açar ne kadar temiz kullanılırsa kullanılsın yüksek km bence risk 60.000 kmyi geçmemiş olsun alacağın araç sonra yüksek kmli satarkende para yapmıyo birde dikkat et kmsini düşürüyolar mümkünse servis kayıtlarına ulaş.
  • Bende 2005 sembol dci 80 hp var.Aracı sıfır aldık ve şu an 111000 km de.Şu ana kadar tek bir problem çıkarmadı.Performansı çok güzel.Samimi olarak söylüyorum en son bursa istanbul yaptım toplam 600 km.60 liralık mazotla.Şu an şehir dışında 90 ı geçmezsem 10 kuruş yakıyor Ama 65 bg 80 likten daha fazla yakıyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.