Şimdi Ara

clio rxt alınır mı?acil fikir...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
4.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 130 binde lpg li,sahibinin dediğine göre agır bakımları yapılmış,bi karış boya dahi olmayan bi araba var,bu arabalardan kullananlar memnun,piyasası da var,komşum 170 binde benzinlisini 12.500e sattı,araç temiz,ve satan kişi de tüccarı değil,sizce bakımlıysa ne kadar eder?başımı agrıtır mı kronik sorunlarla?km si ideal mi?bu arabalar ithal oldukları iiçin digerleriyle karıştırmayın diyolar...görüşlerinizi bekliyorum,teşekkürler

• 2011 98 bg 1.4 Rxt si vardı bende sunrooff lu versiyonu çok memnundum satarken zorlanmazsınız fiyatına göre çok dolu araçlardır. Aynı aracın sunroff ve çelik jant olmayanlarıda var ona bakın birde sunroof çalışıyor mu onu sorun genelde kronik sorunlu oluyor çünkü ve tamiri için 2 sene önce 500-550 tl istiyorlardı.
  • gncl...
  • güncelllll
  • Kaç model 1.4 mü 1.6 mı?

En fazla 13-14 civarı gideri var.
  • 1.6rxt en full modeli adam arabasına güveniyo,klima,airbag,yol bilgisayarı var,kullananlara sordum,süper araba kaçırma dediler,ben de sürmüştüm hoşuma gitmişti,ama fiyat meselesi işte,biraz inse iyiydi:)
  • 1.6 RXT ise modeli düşüktür,bu durumda benim en fazla vereceğim 13,13.500'dür.Bir-iki ekler de 1.6 Civic-Corolla alırsın.
  • 1-2 Ekleyerek Bi Opel Veya Kia Rio Düşünebilirsiniz Clio'lara Pek Güvenen İnsan Tanımıyorum
  • şubat ayında sunroofu 600 tl ye yaptırmıştım.
    aracımdan genel anlamda memnunum.
    belki heryerde söylüyorum ama çok ekonomik. 26 litre lpg ile min 300 max 360 km yol aldım. ortalama 320-330 km de tüp biter bende.
    parçaları çok pahalı değil. ama ucuzda değil.
    1.4 motor 98 bg güç veriyor. çok pratik geliyor bana arabam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derin Mavi

1.6 RXT ise modeli düşüktür,bu durumda benim en fazla vereceğim 13,13.500'dür.Bir-iki ekler de 1.6 Civic-Corolla alırsın.

Bu Clio 1.4-1.6 RXT ile diğer clioları karıştırmayın. Bunlar fransızdır ve bir çok emsal arabalara 5 çeker. 1.6 modelinde 4 airbag vardır. Bu donanımları size başka bir araba sunamaz bu fiyatlara. Ayrıca Türkiyede çok satan bir araçtır, şunu söyleyim bugün alın yarın satışa çıkarın en fazla ama en fazla 2 ayda satılır.
    Bu araçların en çok çıkardığı arıza ise ön takım arızlarıdır ki parçaları ucuz olduğundan çok az maliyetler çıkar. Eğer orjinal parça kullanırsanız ustanız dışardan olsun farketmez tabi ii usta olsun. araç 2 yıl ön takım problemi yaşamaz ama eğer orjinal kullanmaz iseniz 1 yılda bazı gevşemeler başlar. mesala salıncaklar bunlar en çok değişenler. Orjinal olmayan dahi çifti 80 TL 50 de ustaya at 130 tL.

Velhasıl araç hakkında bilgi edinmeden insanları yönlendirmeyin, köklü galericilere git bak bakalım sor yada en fazla kaç gün galeride kalıyor bu modeller, alacağın cevap 1-1,5 aydır.

gerisi sana kalmış, Honda düşünürsen oda mantıklı ama bu donanımı alamazsın, bu modellerde corolladan uzakdur paranını hakıını vermez.

kolay gelsin araba zor tercihtir, diikkatli davranmaka lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: hyena1954

quote:

1.6 RXT ise modeli düşüktür,bu durumda benim en fazla vereceğim 13,13.500'dür.Bir-iki ekler de 1.6 Civic-Corolla alırsın.

Bu Clio 1.4-1.6 RXT ile diğer clioları karıştırmayın. Bunlar fransızdır ve bir çok emsal arabalara 5 çeker. 1.6 modelinde 4 airbag vardır. Bu donanımları size başka bir araba sunamaz bu fiyatlara. Ayrıca Türkiyede çok satan bir araçtır, şunu söyleyim bugün alın yarın satışa çıkarın en fazla ama en fazla 2 ayda satılır.
    Bu araçların en çok çıkardığı arıza ise ön takım arızlarıdır ki parçaları ucuz olduğundan çok az maliyetler çıkar. Eğer orjinal parça kullanırsanız ustanız dışardan olsun farketmez tabi ii usta olsun. araç 2 yıl ön takım problemi yaşamaz ama eğer orjinal kullanmaz iseniz 1 yılda bazı gevşemeler başlar. mesala salıncaklar bunlar en çok değişenler. Orjinal olmayan dahi çifti 80 TL 50 de ustaya at 130 tL.

Velhasıl araç hakkında bilgi edinmeden insanları yönlendirmeyin, köklü galericilere git bak bakalım sor yada en fazla kaç gün galeride kalıyor bu modeller, alacağın cevap 1-1,5 aydır.

gerisi sana kalmış, Honda düşünürsen oda mantıklı ama bu donanımı alamazsın, bu modellerde corolladan uzakdur paranını hakıını vermez.

Neyin kafasındasın sen kardeş?

Ben kimi neye yönlendirmişim?Aracı bilmediğimi sana kim söyledi?Aracın ne kadar zamanda satılıp-satılmadığını sorgulayan kim?Ne olur anlat bana yoksa okuma-yazma yetimi mi kaybettim de yazımdaki bazı şeyleri anlayamıyorum?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hyena1954

quote:

Neyin kafasındasın sen kardeş?

Ben kimi neye yönlendirmişim?Aracı bilmediğimi sana kim söyledi?Aracın ne kadar zamanda satılıp-satılmadığını sorgulayan kim?Ne olur anlat bana yoksa okuma-yazma yetimi mi kaybettim de yazımdaki bazı şeyleri anlayamıyorum?

Ben sana atmayacaktım bu msj karışıklık olmuş kusura bakma...

• güzel araç ama bu araclara 15-16 bin lira isteyen adamlar var, yaşını da düşünürsek o kadar etmez. 12-13 bin lirayı geçmemeli. 16 bin liralara çıktıgınız zaman 2004-2006 model arası hem dizel hem benzinli C3, 2004 model Benzinli Micra, eski kasa olsa da daha donanımlı ve yeni olan punto gibi araçlar alıyorsunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.