Şimdi Ara

Clio 3 - 2008 model 1.4 için lpg kit önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar başlıktan da anlaşılacağı üzere 2008 model 1.4 motor Clio3 için en ideal lpg kitinin markasını öğrenmek istiyordum.
    Var mı daha önce Clio3 aracına lpg taktıran ?

• Obd li herhangi bir kit guzel is gorur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • murataycicek M kullanıcısına yanıt
    Yani ; atiker, lovato veya zavoli mi diyorsunuz ?

Peki ama landirenzo veya brc ?

• boraaaaa B kullanıcısına yanıt
    bu araca hertürlü lpg kiti uygulanabilinir ama şuvar bilinen servis ağı kuvvetli ve bilinen bir marka daha iyi olacaktır derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: boraaaaa

Yani ; atiker, lovato veya **** mi diyorsunuz ?

Peki ama landirenzo veya brc ?

Romano olabilir mesela..

Veya akl-wentgas olabilir.

Marka cok onemli degil referanslari kuvvetli iyi bir montajci servis ile calisin.

Brc landirenzo olmaz mi? Tabiki olur.

Ama ben obd destegi ile calisabilecek araclara mutlaka obd li kit oneriyorum. Sistemi 1 kere dogru kurmak yeterli, 6 ayda 1 kalibrasyon ayar ugrasmaya gerek kalmaz, sicaklik ve basinc dalgalanmasindan etkilenmez.

O nedenle obd ozellikli kit fiyat farkini hak ediyor.

Daha samimi tavsiye isterseniz fazla para vermeyin, referansi iyi olan bir serviste atiker veya akl obd kit taktirin, ben kayinpederin 1.4 206 ya taktirdim akl obd li.

Mesela ben sadece enjektorleri tek tek oldugu ve benim v6 motorda montajda hortum uzunluklarini kisa tutmak adina romano kit tercih ettim. Aklimda olan akl idi ama klasik enjektorler montajda kisa hortumlarla oturtamayacaktik. O nedenle romano tercih ettim. Sistemin temeli italyan aeb ecu. Hatta akl nin ecu firmware leri daha yeni ve gelismis. Bu nedenle 206 da gozum kapali akl taktirdim.

Ama montaj yaptirdigim servis isini cok iyi yapti (istanbul beykent ayotogaz)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.