Şimdi Ara

Clint Eastwood purosu mevzu ciddi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
1.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaş ne kadar talihsizlik varsa beni buluyor şimdi de yavaş yavaş sırnaştığım hatun clint eastwood çok karizma hele o puro içişini anlatamam falan dedi yahu sen kızsın ne diye kovboy filmi izleyip clint eastwood'u görüp çıtayı yükseltiyorsun Neyse konuya dönecek olursak her avının peşinde ki saldırgan türk genci gibi bu konuşmadan sonra puroya başlama kararı aldım kendimce Clint Eastwood'un bir avuç dolar, bir kaç dolar filmlerinde falan içtiği şu puronun adı cinsi markası falan ne bilen var mı aynısı olmasa bile benzeri lazım bana kızın hoşuna gidecekse kutu kutu yakar içerim yeminle el atın beyler mevzu ciddi
    http://img.myconfinedspace.com/wp-content/uploads/2009/05/clint-eastwood.jpg

• sende öyle durmaz
  • Deneyelim be olmazsa arkadaşlara veririm onlar içer ama puro konusunda hiç bilgim yok puro deyince aklıma che'nin içtiği kol kadar purolar geliyor bana clint abimizin içtiği purolardan lazım
  • Rulokat al ucunu yak aynısı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BurayaNerdenÜyeOluyoruz kullanıcısına yanıt
    Hayallerimle oynama zalımın oğlu
  • Puro pahalı iş kardeşim. Ayrica kiz dedikten sonra içersen çok kepaze bir durum olur bence.

• Ben ara ara içiyorum sosyal içiciyim dedim kıza Şu an sizden beklediğim şey aynı clint abimizin ki gibi rahatça bulabileceğim bir puro markası söylemeniz. Clint Eastwood'un içtiği purolar sigara gibi ince ve kısa ona benzer bişiy lazım yardım edin muhteremler.
  • Cohiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • barankaraman B kullanıcısına yanıt
    Tadı önemli degil aynı form olsun diyorsan zaten bir büfeye veya shoplara gittiğinde inceden kalina alayi var girer alırsın inceden bir tane.

• Kız bu durumu çakacak illaki, sanki o çok salak. Anında kollarına da girmeyecek puroyu görünce, kızlar bu kadar basit varlıklar değil.
  • Snipertalent kullanıcısına yanıt
    Sırf puroyla kız düşüreceğiz demedik ki ama puro burada karizma çalışmasının bir bölümünü oluşturuyor kış geldi zaten fakültenin havuzlu bahçesinde tüttürürüm Puro markası söyleyen yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum yüzünüzü kara çıkartmayacağım
    Ben captain black purosu içiyorum illa içeceğim diyorsan öneririm, ancak kafa tarafında pipe var, sana pek karizmatik gelmeyebilir.
  • Snipertalent kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam pipe olmasa daha iyi olur kafamdaki şey o değildi ama diğer arkadaşlar sigara gibi ince kısa purolar marketlerde var diyorlar bir bakacağım artık.
  • backwoods'a benziyor.

edit: buldum "de nobili toscani" miş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muradisdan -- 1 Aralık 2015; 21:29:15 >
  • Sıradan bir insanda böyle durmaz.

Clint Eastwood purosu mevzu ciddi
    Nerede oturuyorsun sen?
    Tekellerden ıslak puro diyerek alabilirsin. Paketlerde 5er tane olur. Favori Vişneli

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.