Şimdi Ara

CLG'nin sürekli kaybetmesi...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turnuvalarda neden CLG bir şey yapamıyor biliyor musunuz ?

CHAUSTER

Evet ama neden ?

AD Carry : Evet sezon1de ad carry oynadı ve hiç bir oyun taşıyamadı.Hatta çoğu zaman batırdı.
    AP Carry : Görebileceğiniz en kötüsünden...Solo'da kendini pro sanıp ap carry oynuyor coğu zamanda feedliyor.Geçen vlad oynadı 0/13 idi...Çok kötü çook.
    Support : En kötü support heralde,o kadar fail janna ulti attı ki saymayı unuttum ayrıca hiç bir supportu adam gibi oynayamıyor.Üstüne gidip en zor supportu oynamaya çalışıyor...

CLG'nin kazandığı tek turnuva GAMESCOM neden ? çünkü chauster yoktu .Bence Elementz yerine Chauster atılmalı idi Chauster Elementzi kovacak adam DEĞİL.herzaman kızlarla duo giriyor bu adamı takımda tutan ne anlamıyorum hsgg'nin amcasının oğlu mu ?Hiç bir turnuvada taşıdığını göremedim hala takımda olması çok şaşırtıcı doublift yanına adam gibi support alsa her oyunu taşır bence ama chausterle olmuyor...

adam olda sen yap diyenlere 1 şey demiyorum zaten hala o kafada iseler..

• bu chauster ın en iyi oynadığı iş lee sin top sanırım :D
  • +1
  • El alemin derdi seni mi.. demek istiyorum sadece.Çok kafa yorma bunlarla
  • Gerçekten çogu kez chausteri izledim o kadar farklı bi yanı yok bildigin izleyenlerde nası seviyo anlamıyorum
  • bigfat a laf attın ya dikkate alınmayı bekleme

chausterın görevine gelirsek adam çok iyi oyuncu fakat supp işi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi papy0n -- 19 Mayıs 2012; 23:59:36 >
  • Hacılar ben onu bunu bilmem milletle polemiğe giremiyeceğim fakat gerçekten elementzin atılması takımı öldürdü..
  • kenkz alsınlar beni clg ye taşırım hertürlü
  • AP Carry = Lol'ün en iyi ap carrylerinden Ahri aldığında CLG %95 kazanıyor. (bigfatlp)
    AD Carry = Bende beğenmiyorum vayne dışında iyi oynadığı hero yok. (doublelift)
    Support = Galio ve Nunu ile ondan daha iyi oynuyabilcek birisi tanımam. Klasik supportlar ile oynamayı bilmiyor.(chauster)
    Jungle = Lol tarihinin en iyi jungler'ı jungler oynamayı bu icad etti bence. (Saint)
    Solo Top = Klasik troll. (hotshot)
  • Hemen Başvuralım HotshotJİJİ Qanqam olur Khendisi dedim atın elemntzi ben gelicem açın llonceptede bi yer dedim tmm dedi tuttu fırlattı takımdan Ben Ne içtim bu arada o.O
  • Doublelifte kötü diyenler var inanamıyorum lan..Ayrıca bigfat iyidir ama bunun froggen'ı var Alex Ich'i var abartmamak lazım.
  • doublelift en iyi ad carrylerden. turnuvada kaybetmesinin sebebi kesinlikle takımından kaynaklanıyor doublelift kaliteli oyuncu.
    Not: doublelift iyi değil bikbik yapacaklar hiç boşuna alıntılamasın cevap yazmayacağım
  • Doublelift'e kötü diyen adam var ya şu forumda takıldığıma utandım şu an.
  • Sorun Hsgg ve Chauster problem zaten. Hsgg gönderilemez takımdandan da Chauster bu takımda oynamamalı. Ben daha iyi Janna oynuyorum inanın.

Dip not: Bu arada oynayamayabilir bazı heroları buna lafım yok benim de. Ama böyle bir takımın support'u her supportu oynayabilmeli. Her türlü hero ile de supp'luk yapabilmeli. Nhat Nguyen'i izleyin derim. Adam Ashe , Gp , Xerath support oynuyor. Çok fena da parçalıyor. Chauster iyi oyuncu olmasa buralarda olamazdı zaten de eğer meta supportlar oynayamıyorsa gitsin agresif support olsun. Nhat Nguyen gibi oynasın.
  • CLG yi seviyorum çünkü saintvicious var . adam kötü oynasa bile güldürüyüor diyeceğimde kötü oynadığına hiç denk gelmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrunKeNN PunK

CLG yi seviyorum çünkü saintvicious var . adam kötü oynasa bile güldürüyüor diyeceğimde kötü oynadığına hiç denk gelmedim.

saint ayrıldı clg den
    http://forum.donanimhaber.com/m_61047746/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodelero75

quote:

CLG yi seviyorum çünkü saintvicious var . adam kötü oynasa bile güldürüyüor diyeceğimde kötü oynadığına hiç denk gelmedim.

saint ayrıldı clg den

bugün stream izledimwww.own3d.tv/clgame#/live/38728 buda linki clg yazıyordu

• quote:

quote:

quote:

saint ayrıldı clg den

valla bende konuyu açan arkadaşın yalancısıyım ama belki henüz değiştirmemiş olabilir stream adını

• quote:

quote:

quote:

quote:

saint ayrıldı clg den

valla bende konuyu açan arkadaşın yalancısıyım ama belki henüz değiştirmemiş olabilir stream adını

Artık CRS yazıyor buyrun link

http://tr.twitch.tv/crs_saintvicious

• clg'yi izlemeyi bıraktım. artık curse yeni takımım. saint nasıl gider
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.