Şimdi Ara

Clash Of Clans Oyununu Bilgisayarda Oynama Yöntemi [Resimli Anlatım] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
691
Cevap
28
Favori
450.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar konuyu duzenleyen arkadaş setupları düzenlersen süper konu ellerine sağlık fakat bugun işyerinde xpde denedim ne yaptıysam çalıstıramadım. win8 ve mac tede deniyeceğim ama sanırım makinayı yoruyor sanal makina tarzı çalıştığı için konuya hakim olan @aRŞ-ı aZaM biraz bilgi verirsen sevinirim win 8de bir setup çalıştırdım fakat ondada oyunun ayarlar saldırı ve değişiklik menüsü gelmedi bu arada birde win8 hata verip makinayı değiştirdi.lütfen bu konularda bilgi paylaşırsan sevinirim saygılar.
  • Sorun yaşayanlar virtulax boxu indirip android x86 desktopu kurup onda android rahat bi şekilde kullanıp oynayabilirler ben öyle yapıyorum şahsen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkmumo

google chromedan play'e girip oynamak varken bunca zahmet niye ?

chromdan play e girdiğimde uygulamalar vs görünüyor telefon modelimi belirtiyor ve yüklü diyor ama bilgisayardan chrome üzerinden nasıl oynanıyor anlayamadım.
  • Sorunsuz çalışıyor win7 bit
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinmcse -- 24 Ocak 2014; 14:10:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeePDe

arkadaşlar konuyu duzenleyen arkadaş setupları düzenlersen süper konu ellerine sağlık fakat bugun işyerinde xpde denedim ne yaptıysam çalıstıramadım. win8 ve mac tede deniyeceğim ama sanırım makinayı yoruyor sanal makina tarzı çalıştığı için konuya hakim olan @aRŞ-ı aZaM biraz bilgi verirsen sevinirim win 8de bir setup çalıştırdım fakat ondada oyunun ayarlar saldırı ve değişiklik menüsü gelmedi bu arada birde win8 hata verip makinayı değiştirdi.lütfen bu konularda bilgi paylaşırsan sevinirim saygılar.

Öncelikle şunu söylemeliyim. Program hakkında çok fazla bilgi sahibi değilim. Sizler gibi kullanıcıyım. Win 7 64 bit kullandığım için karşılaştığım hatalara karşı çözümler üretebiliyorum. Fakat karşılaşmadığım hatalara karşı çözüm üretemiyorum. Çünkü hatalarla birebir haşır neşir olamıyorum. Setup dosyalarına kendi sitesi olanhttp://www.bluestacks.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

quote:

Orijinalden alıntı: soneday

Sorun yaşayanlar virtulax boxu indirip android x86 desktopu kurup onda android rahat bi şekilde kullanıp oynayabilirler ben öyle yapıyorum şahsen.

Bu başka bir yöntem değil mi? Eğer öyle ise sizde bir konu açıp anlatımını yaparsanız yararlı olacağını düşünüyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: metinmcse

aRŞ-ı aZaM hocam iki setup ıda dediğniz şekillerde kurdum birinde yükleniyor deyip o mavi ekranda kalıyor yani sonlanmıyor bi 20-30 dk bekledim öyle devam ediyor gibi duruyor ama ilerleme bi gelişme flan olmuyor. ikincisi ise küçük ekran da hata mesajı veriyor arkadaşlar paylaşmış o ufak hata ekranı çıkıyor.

pc de 2 gb ram kaldı diğer ram bozuk olduğu için çıkarmıştım. ilk seferinde 2 gb ram ile ilgili bir hata verdi sonra kapatıp tekrar açtım yükleme ekranını açmıştı oda sonlanmadı tabi. Sorun ne olabilir tam olarak. bu yazılım kaç gb Ram e ihtiyaç duyuyor?

Yazdığım yöntemler dışında başka bir yöntem bilmiyorum. O yüzden onlar işe yaramadıysa yardımcı olamayacağım. Program bilgisayarı yoruyor ancak minimum sistem gereksinimleri hakkında sitesinde bilgi mevcut değil.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinmcse -- 24 Ocak 2014; 14:10:57 >
  • Teşşekkür ederim senin sayende artık arkadaslarımın oynadıgı oyunu bende rahatlıkla oynıyacam benım telefon andıroıd deıl ama pc den baglanırız

• Hocam verdiğiniz 2 yerde aynı dosya yine 2.hatayı alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyTech74 -- 20 Aralık 2013; 20:34:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah razı olsun hocam sayenizde büyük ekranda oynuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: fesfekan

Teşşekkür ederim senin sayende artık arkadaslarımın oynadıgı oyunu bende rahatlıkla oynıyacam benım telefon andıroıd deıl ama pc den baglanırız

quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Allah razı olsun hocam sayenizde büyük ekranda oynuyorum

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinmcse -- 24 Ocak 2014; 14:11:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soneday

Sorun yaşayanlar virtulax boxu indirip android x86 desktopu kurup onda android rahat bi şekilde kullanıp oynayabilirler ben öyle yapıyorum şahsen.

kardeşim bu dediğin yöntemi bi anlatırmısın rica etsem ben diğer kurulumu çalıştıramadım ne yaptıysam. senin yöntem mantıklı geldi ama indiremedim link bulamadım çalışan yardımcı olursan sevinirim.
  • süper oldu teşekkürler; ancak oyun oynarken sadece programın içinde ekran gidip gelio. sanki ışık kapanıp açılıomuş gibi hızlı hızlı. bununla ilgili çözümü olan varmı ?
  • aRŞ-ı aZaM kullanıcısına yanıt
    güzel bi anlatım olmuş ancak 2. adımda oyuna tıklayınca google play sayfası açılıyor oyunu indirmek için .
  • birde benim telefondaki oyuna pc'den nasıl devam ederim ?
  • Arkadaşlar oyunun içinde ayarlar ikonu yok bu yüzden hesabı aktaramıyorum yardımcı olun :/
     Clash Of Clans Oyununu Bilgisayarda Oynama Yöntemi [Resimli Anlatım]
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolunaygs

Arkadaşlar oyunun içinde ayarlar ikonu yok bu yüzden hesabı aktaramıyorum yardımcı olun :/
     Clash Of Clans Oyununu Bilgisayarda Oynama Yöntemi [Resimli Anlatım]

Oyunun yönergelerini bitirmelisiniz. Yoksa gözükmez.

• Ben ipad cihazimdan cep telefonuma kod ile taşıdım suan başka kod vermiyor bana. Kodu alamayanlar ne yapmalı köyü getirmek için?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • su olayı bi halledemedım heralde . dedıklerınız yapıyorum ama calısmıyo telefonun sarjı dayanmıyo artık
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.