Şimdi Ara

Clash Of Clans - KLAN SAVAŞI SALDIRI STRATEJİLERİ ( EJDER )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
2
Favori
21.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Merhaba. Geçen Konu Açtığımda Ganimet Taktikleri hakkında bilgi vermiştim.Bu Konudada Elimden geldiğince Klan Savaşı Saldırı Stratejilerinden Ejder Saldırısını Göstericem. Youtube Kanalımdada İstediğiniz Stratejiye Ulalabilirsiniz.

Youtube Kanalım : http://www.youtube.com/ClashOfGulcin

1. Taktik : Ejder

Çoğu Klan garanti Yıldız İçin Çoğunlukla Ejder Saldırısını Kullanır.Çoğunlukla Güzel Bir taktikle 2 Yıldız Alınır , Büyüleride yerinde kullanırsanız.Maliyeti Yüksek Olduğu İçin
    Ganimet Saldırılarında pek kullanılmaz.Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar ;

#Klan Kalesini Çekmeye gerek yoktur ( Kaleden Çıkan Çoğunlukla Okçu Ve Sihirbaz Ejdere pek etki etmezler )
    #****ri Bir yerden topluca bırakmak yerine dağıtarak yollarsanız daha etkili olacağını görüceksiniz.
    #****ri Salıcağınız yerle En Az 2 Savunmayı direk yok etmeye çalışın.

Not : Saldıracağınız Köyün Hava Savunması Dışarıya Yakınsa Barbarla hava savunmasının önünü temizleyin Onun ardından Kraliçeniz varsa onu yollayın o havayı yok edicektir kafadan 1 Savunma Eksik Olur :)

Asker Sayısı :

Kapasite 220 İse;
    Ejder : 11
    Kaleye : 1 Ejder Alın

Kapasite 200 İse;

Ejder : 10+1

Büyüler :

Şifa : 3
    Öfke : 1

Yada ; Şifa : 2
    Öfke :2

Klan Savaşı Ejder Saldırısı Video :
    https://www.youtube.com/watch?v=30L3ufsGjug

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahim102 -- 30 Ekim 2014; 22:29:46 >

• KONU GÜNCEL
  • videoyu izlemedim, yani videoda kaç seviye köye saldırılıyor bilmiyorum. TH9 ve üstü köyleri, karşı klan biraz oyundan anlıyorsa ejder saldırısıyla 3lemek hele ki saldıran th9sa (220 asker kapasitesi + 4 büyü kapasitesi yazdığın için söylüyorum) bana göre imkansız. Oyundan anlamakta kastım, hava savunmalarını ve okçu kulelerini iyi bir şekilde konuşlandırmak. Valla bizim köylerimizi TH10 vatandaşlar dahi ejder kullanarak 3leyemiyor. Kaldı ki ejderr dengesiz yaratıklar olduğu için 2 yıldız gaanti görülen köylerde dahi tek yıldız da kalınıyor.

Kim ne derse desin, en sağlam saldırı kombinasyonu TH9 için dev + büyücü kombinasyonudur. 2 yıldız garanti, şansınız yaver gider büyücüler bombaya yakalanmazsa 3 yıldız rahatlıkla alınabilir. 30 dev, 10 kırıcı, kalan büyücü basın; keyfini çıkarın.

Ben dev saldırısını TH10 rakiplere karşı da kullanıyorum. Tabi avantajım ben th10 olduğum için +1 büyü. cehennem kulesi 1 seviye olan rakipler rahatlıkla 3leniyor.

Dünyanın ixirini ejdere gömmektense, dev basın gençler.

Son birşey, biz illa ejder saldırısı yapcam diyenlerin kalesine domuz veriyoruz. ejder topluluğu ortaya girdiğinde ters taraftan heroyla beraber domuzları salmak daha verimli oluyor. Heroyla beraber demekten kastım, etrafındaki yer savunmalarının (top, havan vb.) heroya odaklanması ve domuzları serbest bırakması.

NOT: neden her konuna konu güncel yazıyon, isteyen bulur okur zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iAytac -- 31 Ekim 2014; 18:25:14 >

• Sadece ejder saldirmak sacma bence. Fakat 3 ejder saldirida cok ise yariyo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iAytac

videoyu izlemedim, yani videoda kaç seviye köye saldırılıyor bilmiyorum. TH9 ve üstü köyleri, karşı klan biraz oyundan anlıyorsa ejder saldırısıyla 3lemek hele ki saldıran th9sa (220 asker kapasitesi + 4 büyü kapasitesi yazdığın için söylüyorum) bana göre imkansız. Oyundan anlamakta kastım, hava savunmalarını ve okçu kulelerini iyi bir şekilde konuşlandırmak. Valla bizim köylerimizi TH10 vatandaşlar dahi ejder kullanarak 3leyemiyor. Kaldı ki ejderr dengesiz yaratıklar olduğu için 2 yıldız gaanti görülen köylerde dahi tek yıldız da kalınıyor.

Kim ne derse desin, en sağlam saldırı kombinasyonu TH9 için dev + büyücü kombinasyonudur. 2 yıldız garanti, şansınız yaver gider büyücüler bombaya yakalanmazsa 3 yıldız rahatlıkla alınabilir. 30 dev, 10 kırıcı, kalan büyücü basın; keyfini çıkarın.

Ben dev saldırısını TH10 rakiplere karşı da kullanıyorum. Tabi avantajım ben th10 olduğum için +1 büyü. cehennem kulesi 1 seviye olan rakipler rahatlıkla 3leniyor.

Dünyanın ixirini ejdere gömmektense, dev basın gençler.

Son birşey, biz illa ejder saldırısı yapcam diyenlerin kalesine domuz veriyoruz. ejder topluluğu ortaya girdiğinde ters taraftan heroyla beraber domuzları salmak daha verimli oluyor. Heroyla beraber demekten kastım, etrafındaki yer savunmalarının (top, havan vb.) heroya odaklanması ve domuzları serbest bırakması.

NOT: neden her konuna konu güncel yazıyon, isteyen bulur okur zaten

Dediğin sisteme inanıyorum;fakat o şekilde pek verimli video bulamadım, saldırılarından 3 yıldız aldığın x toplu bir köye acaba paylaşman mümkün müdür? :) biz de nasiplenelim; teşekkürler şimdiden...

• Ejder binici karmasi bence ideal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut K.

Sadece ejder saldirmak sacma bence. Fakat 3 ejder saldirida cok ise yariyo

3 tane ejderin güdümlü hava mayınlarıyla patlama gibi bir riski var.
  • Merhaba belediye binam 6 ordu kampımın kapasitesi 140/140 her neyse bana klan savaşı statejisi kaç tane birlik filan sonra kupa kasmak için strateji kaç tane birlik filan birde ganimet için staretisi kaç tane birlik diye lazım? Söyleyebilirmisiniz biraz devrik cümle oldu. İyi forumlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DJ Mithat

Merhaba belediye binam 6 ordu kampımın kapasitesi 140/140 her neyse bana klan savaşı statejisi kaç tane birlik filan sonra kupa kasmak için strateji kaç tane birlik filan birde ganimet için staretisi kaç tane birlik diye lazım? Söyleyebilirmisiniz biraz devrik cümle oldu. İyi forumlar...

Ganimet için benim ordu kampın kapasitesi 200 100 okçu 100 barbar basıyorum öyle saldırıyorum dışarı koymuşlarsa madenleri. Kupa için de intikam al sana saldıranlardan oda bölgeden bölgeye değişir 3 yıldız almak için önce saldıracağın köyü görmemiz lazım ona göre bir şey diyebiliriz.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.