Şimdi Ara

cks77 kulaklık jak değişimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kulaklığımın jakı değiştirmek için avrupa yakasında tavsiye edeceğiniz tamirat yapan elektronikçi mevcutmudur? cevremdeki elektrikçiler uğraşmak istemiyor.kendim yapmaya kalktım ama kulaklığı haşat etmek istemiyorum

• Kendin bir lehim makinasıyla kolaylıkla tamir yaparsın birde silikon al erit üstünü kapla jakın ben bozuldukça tamir ederek cks77yi iki sene kullandım hâlâ kullanıyorum iyi lehim yapmalısın bir iki video izle istersen lehimle alakalı yoksa ses kaybı yaşarsın..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende buna karar verdim.zaten bir armatür için havya vs.. ihtiyacım vardı.Bu işlere merakım var ve elimde yatkın fakat kablolar çok ince ve havya kabloları eritir diye yapmaktan çekindim.sanırım bunun havyası farklı olur.Araştırcam.teşekkürler
  • Ben normal havya ile tamir ediyorum kabloların inceliğinin pek zorluğu olmuyor sadece püf nokta var tellerin dışında çok ince yalıtkan tabaka var çakmakla şöyle iki saniye yakarsan tabaka eriyor temizleyip lehim edebilirsin tellerin hepsini lehime katmassan ses kaybı yaşarsın.. Senelerdir kulaklık tamir ediyorum havya kesinlikle kabloları eritmez.. Yanında bi çırak olsa iyi olur jakı sabit tutmak zor mesele.. Kolay gele.. Kablo çürürse aliexpress gibi sitelerde tamirlik çok sağlam kablolar satılıyor bilgine olsun..
  • çok teşekkürler.selamlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.