Şimdi Ara

CKS77 Değiştirmek İstiyorum Ne Almalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık 1 senedir cks77 kullanıyorum artık çıtayı bir üste daha taşımak istiyorum..
    Bunun yerine hangi kullakiçi kulaklığı alırsam pişman olmam. Aklımda şuan için hiçbir fikir yok.
    Cevap verenler için şimdiden teşekkürler.

• up up
  • Nasıl ses tarzından hoşlanıyorsunuz? CKS77'de eksik hissettiğiniz frekans varmı? Bütçeniz nedir? Detaylı bilgi vermelisiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan -- 2 Mayıs 2014; 18:30:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan

Nasıl ses tarzından hoşlanıyorsunuz? CKS77'de eksik hissettiğiniz frekans varmı? Bütçeniz nedir? Detaylı bilgi vermelisiniz...

Aradığım kulaklık cks 77'nin bir üst segmenti yani aynı özelliklerde olsun ama bir iki basamak daha yukarıda.. rnb, hip-hop, pop, rock ağırlık olmak üzere her tür müziği dinliyorum.
    Uzun süredir kullandığım için hergün papaz pilav yemez hesabı kaliteyi biraz daha arttırarak değişiklik yapmak istedim.
  • Ie80 düşünebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ie80 düşünebilirsiniz.

cevaplar için saol dostum ama ie80 bütçemin çok üstünde başta fiyatta belirtmemişim 300-350 tl gibi bi bütçe düşünüyorum..
  • Vsonic gr07 veya cks1000 düşünebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Vsonic gr07 veya cks1000 düşünebilirsiniz.

dostum cevaplar için saol cks1000 i araştırmaya aldım
  • Oguzhan'ın söylediklerine alternatif olarak " Westone 3 " bir göz atmanı tavsiye ederim ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.