Şimdi Ara

CKS-70 Alacağım fikir istiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar cks-70 alacağım arkadaşım ABD'de 16 haziranda gelecek.Gelirken de kulaklık getirmesini istedim.Aşağıda linkini koydum cks-70'in.

Bu konuyu açmamda ki amaç ;çoğu yerde 100 $ ve üstü olan kulaklık burada 60$,gerçi indirim olarak belirtilmiş ama içime şüphe düştü,acaba herhangi bi olumsuzluk olabilir mi?
    Ürünün sahte olma olasılığı var mıdır.Daha önce Amazon'dan alış-veriş yapmadım o yüzden çekinerek alıcam.Yardımcı olursanız sevinirim.

http://www.amazon.com/Audio-Technica-ATH-CKS70-Solid-In-ear-Headphone/dp/B004K6HOZY/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1337377865&sr=1-1

• Biraz daha çıkıp cks90 alabilirsen daha iyi olur kanımca
  • Forumda 150 liraya cks90 satılıyor sıfır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satıcı Audio-Technica, frma kendisi satıyor yani. Orjinal, sıkıntı yok.
  • Teşekkürler arkadaşlar. CKS90 bütçemi aşar 240 tl veremem,gönül ister ama öğrenci olduğum için beni sarsar,bunuda burs paramla alıyorum zaten :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KiLLaVaSiLi

Teşekkürler arkadaşlar. CKS90 bütçemi aşar 240 tl veremem,gönül ister ama öğrenci olduğum için beni sarsar,bunuda burs paramla alıyorum zaten :)

CKS90'ı forumda sıfır olarak çok uygun fiyata satanlar var. Dışarıda macera aramanıza gerek yok bence. Ya da CKS70'in güncellenmiş versiyonu olan CKS77'yi @desilver nick'li Abi'den alabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.