Şimdi Ara

Cızırtılı ses

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selamlar. Lanet bir problemle karşı karşıyayım ve nerede araştırdıysam sorunuma çare bulamadım.
    Ekran kartından kaynaklı olduğunu düşündüğüm bir sorunum var. Masaüstünde yenile yaptığımda veya internet tarayıcımda sekmeden sekmeye geçerken, facebook'ta sayfayı sürüklerken vs. bilgisayar kasıyor, ses cızırtılı geliyor. Bilen bilir bu cızırtı Crysis oyunundaki bir türlü halledilemeyen cızırtı sesiyle birebir.
    İşlemci'nin macunu yeni değişti, işlemciyle ilgili değil. Soğutma sistemim de iyi.
    Power supply Gigabyte Odin 800W. Birşeyi besleyememe gibi bir durum da sözkonusu olamaz.
    Ram, virüs vs. de söz konusu değil. Donanım yeterli.
    Combofix, Ccleaner ve bilimum trojan programlarıyla tarattım pc'yi bişey çıkmadı. Kaspersky 2013 kullanıyorum.
    Şöyle bir ipucu var. Cızırtı yaparken sıcaklıkları kontrol ediyorum bilgisayarı iyice kastırıyorum ve ekran kartının sıcaklığı artmaya başlıyor. 50 dereceye kadar çıkarttım sırf böyle zorlayarak (boşta 36 derece). Driver'ını temiz yüklemeyle de yaptım, kaldırıp kendim de yükledim sonuç aynı.
    Evet sizce ne yapmalıyım?
    Ya da ekran kartım arızalanmış olabilir mi?

• Beyler yok mu bir fikri olan?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.