Şimdi Ara

Çizgi sorunu[ACİL]YARDIM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Aslında birden fazla sorunum var.Öncellikle daha önce opengl oynayabildiğim oyunları şu an oynayamıyorum.Nasıl düzeltebilirim?
    Ekran kartını güncelledim bir müddet sonra resimdeki gibi oluyor.Oyun oynarken, kareler birbirlerine giriyor ve ekranda dikey çizgiler çıkıyor. PC kitleniyor, res atmak gerekiyor. Bios update ettim. Isınma yüzünden kaynaklandığını düşündüm fanları değiştirdim. Yeni PSU aldım ama sorun hala devam etmekte, ekran kartı güncellemeyince oyunlardan düzgün verim alamıyorum kasıyor nasıl düzeltebilirim görüşlerinizi bekliyorum.

ATI RADEON HD 5750 1gb GDDR5
    Mhz olarak çekirdek saati 710 MHz
    Mhz olarak bellek saati 1160 MHz
    GByte/s olarak Toplam bellek bant genişliği 74,2 GByte/s
    Grafik veriyolu kapasitesi PCI Express 2.0,
    Cd'den yüklediğimde özellikleri

En güncel sürümü yüklediğimdeki özellikleri

• Garanti varsa garantiye yolla. Yoksa fırınla. (bkz: ekran kartı fırınlama youtube)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishCovboy

Garanti varsa garantiye yolla. Yoksa fırınla. (bkz: ekran kartı fırınlama youtube)

Garantisi yok daha öncede fırınlama yöntemini söylediler fakat bir sorun çıkar diye yapmadım. Konuyu daha öncede açtım bu forumda çözümünü bulmuştuk fakat aynı şeyleri yaptığımda bu sefer olmuyor.
  • UP UP UP
  • pek üstüne düşme eğer garantisi yoksa böyle durumlarda ram sorunu göz önünde bulundurulmalı son çare ise fırınlamadır
  • Bende öyle tahmin ediyorum çünkü daha önce düzeltmiştim o sorunu ama şimdi aynı şeyleri yaptığımda olmuyor ram de bir sorun olduğunu tahmin ediyorum bende yetersiz kalıyorlar. Bilgisayarda sistem derecelendirmesi aldığımda en düşük ramler cıkıyor 5.5 diğerlerinin derecelendirmesi iyi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.