Şimdi Ara

civili zirha karsi ne yapilabilir. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
10.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Thormail sadece full tank giden herolarda viable olur. Yani karsisi 5 ad diyipte thormail alan adc varsa 2k parayi resmen cope atmis olur. Yapman gereken hicbirsey aslinda. Thormail bu oyunda cok fazla op olup ayni zamanda yanlis buildlerle para ve yer israfi eden bir item.

Karsida 5k hp li thormailli Renekton varsa ve sen gidip ona focus atiyorsan tabiki de kendini kesersin. Yapman gereken m resist veya lifesteal almak.
  • yasuo sat darius al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Another Brain kullanıcısına yanıt
    Ama soruyu soran arkadaş aldığı hasarı düşürmek adına ne yapabiliriz şeklinde soruyu sorduğu için yanlış anlamasın istedim. Sizin kastettiğiniz şey farklı olabilir.
  • ruh gömleği al dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vez IX

quote:

Orijinalden alıntı: Scott23

800 stackli nasusu 1 e 1 de alirken civili cikti mi gg oluorsun. Shyvanada aynisi gecerli.

Çivili çıktımı gg oluyoruz tamam.

800 stackli nasus bota tp atıyor kuleye bir tek sen varsın.

Nasusla bire bire giriyorsun ki full buıld yasuo nasus u cok rahat kesıyor. qsundan gelen damage 1000 ken thornmail sana 1100 vuruyorsa nabıcaksın.

Onu focus almam deyıp bırakıp kuleyı almasına ızın mı vereceksın. Tfde kıme dalmamız gerektıgını bılıyoruz. ADC 'yle APC yi aldın dıyelım tanklarda cıvılı var dıye tanklara hıc vurmayacak mıyız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: p(x)

quote:

Orijinalden alıntı: Another Brain

Lifesteal ve Armor penetration itemları iş görür de bir yere kadar.

Armor penetration thornmail a karşı işe yaramaz arkadaşlar yanlışlık olmasın. Thornmail zaten armor tarafından yumuşatılmadan önceki hasarı size geri çevirir. Diğer arkadaşların dediği gibi sadece magic resist size yardımcı olabilir

Armor penetration aldığında 10 yerine 5 vuruş yapacak atıyorum, bu yüzden de hada az hasar almış olacak.
  • büyü direnci

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.