Şimdi Ara

Civic -Kardeşlerim Yardımınız Lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-temiz-honda-civic-143269541/detay

Arkadaşlar Linki Direkt Paylaştım Hata Olduysa Affola
    Meseleye Gelirsek Uzun Zamanda Beri Civic Bakmaktayız Sonunda Alt Tarafta Komşumuzun Satılık Arabası Varmış Yeni Haberimiz Var Arabayı Daha Gidip Görmedik 3 Parça Boya Bulunmakta Güvenlik Paketli Km 200 Binde 18.000 Almayı Düşünüyoruz Tavsileriyiniz Önerileriniz

• Civicler guzel arac vesselam , boyaya takilmayin bende 2008 model civic kullaniyorum 3 5 parcasinda boya var daha gecen gun kamyonete surttum boyanacak kazasi degiseni yoksa bir sikinti olacagini sanmiyorum km si cok gelebilir ancak hondalar motoru uzun omurlu araclar sizi uzecegini hic sanmiyorum yine de bir ustaya gosterip bir expertize sokmakta fayda var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amadeus_M kullanıcısına yanıt
    Almadan Önce Honda Yetkili Servisine Götürmeyi Düşünüyoruz Ardında 5 cm eibach Yay Replika Vti Jant Sis Farı Ledli Stop Toplamak Planımız Var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkanil01

Almadan Önce Honda Yetkili Servisine Götürmeyi Düşünüyoruz Ardında 5 cm eibach Yay Replika Vti Jant Sis Farı Ledli Stop Toplamak Planımız Var

Cok kaptirmayin kendinizi bu modifiye isinin sonu yok
  • 1999 otomatik 1.6ies lpg li bagaj kapağı değişmiş 4 5 rica boyalı 15500e sattık. Sizin aracın arka kapısında boya tutmamis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat bana göre fazla şahsi fikrim o parayı o arabaya vermem. kesinlikle
  • Gecen ay 99 model 1,4 otomatik benzınlı orj 77 bınde boyasız degısensız 17850 tl aldım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 17500 lere inerse gayet iyi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.