Şimdi Ara

CIVIC HB 1.8 DERİ DÖŞEME

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bildiğiniz gibi hondanın garip uygulaması sonucu istediğiniz renk aracı alrken
    aracın içi illa onların verdiği oluyor ben önümüzdeki ay allah nasip edersen 1,8 hb galaksi gri renk alacağım ama
    içi bej istemiyorum siyah deri düşeme servislerde yapılıabiliyormu.
    birde yabancı honda sitelerinde gördüğüm dvd navigation sataellite taktırabilirmiyim türkiyede orjinal olarak,

bana bu konularda yardımcı olursanız cok sevinirim aşağı yukarı kaca mal olur ekstra,gerci bugün mutluhana sordum ama fiyat söylemediler
    yalnızca takarız dedilerorjinalmi dedim evet dediler pek inandırıcı gelmedi.aranızda bunu taktıran varmı

bakalım bütcem 56 civarı ,
    şimdi bazılarınız git a3 al falan der onada gittim baktım ama ıh beğenmedim ..
    honda deyince.. bana 1,8 160 turbo önerdiler onunda full olanınnı oldür bitir kaza bela 40.00 eur ya düşürdük ama
    arada genede cok büyük fiyat farkı var...

ben hondayı seviyorum abi...bu yeni kasa olmadan da seviyordum şimdi'de

ama şu aksasuarlar şöyle yurtdışında olduğu gibi olsa olmazmıydı yaw...oda bizim hondanın ayıbı...

saygılar.....

• navigation satellite avrupadaki ve amerikadaki araclara takiliyor ama, turkiye'de hic rastlamadim ben. bunlari kullanmanin bir anlam ifade etmesi icin, herhalde cok detayli haritalarin hazirlanmis olmasi gerekiyor. Turkiye'de boyle bir altyapi hazir degilse, sizin icin de bir anlam ifade etmez herhalde diye dusunuyorum.
  • naxos arkadaşım aracın şimdiden hayırlı olsun...
    döşemeyi serviste değilde istanbulda art car deri döşeme var işciliği çok iyi orayı tavsiye edbilirim...düşünürsen cevap yaz yönlendirim seni...

'dvd navigation sataellite' buna ulaşabilirsen,taktırırsan benide bilgilendirebilirmisin???
  • quote:

Orjinalden alıntı: falconeyed

naxos arkadaşım aracın şimdiden hayırlı olsun...
    döşemeyi serviste değilde istanbulda art car deri döşeme var işciliği çok iyi orayı tavsiye edbilirim...düşünürsen cevap yaz yönlendirim seni...

'dvd navigation sataellite' buna ulaşabilirsen,taktırırsan benide bilgilendirebilirmisin???

valla senin dediğin yere bir bakacam web sayfasında acıklayıcı bilgiler var ama fiyat nedir bilemiyorum
    ayrıca bizim araclar bildiğiniz gibi ingilterede üretiliyor ..
    oradakı araclarda var
    üst konsolda saat ve radyo kanallarını gösteren yerin hemn sağında orjinal olarak

ben ön konsolun şeklini bozup oraya yerleştirilebilirmi bu renkli ekran bilmiyorum
    mutluhanda sordum ya hemen tavandaki ışıkların oldupu yere asma olarak,yada ön konsolda herhengi biryer dediler fakat şahsen bir örneğini canlı görmedim,araştırmalarım sürüyor eğer bizim navturk bu sistemde calışıyorsa iyi birşey ayrıca muzik sistemi bilgileride burdan değişiyor bildiğim kadarıyla
    clıpler veya video izleyebiliyorsun..
    böyle birşeyi bulup garantısı bozulmadan yaptırabilirsem sizlerede haber veriirim araştırmaya devam ediyorum şimdilik...

• navtürk? navturkle iş yapmanı tavsiye etmem... onun yerine garmin'in navcity di sanırım bunu kullanmanı tavsiye ederim... navturk zorunlu güncelleme istiyor ki buda sürekli ödeme yapman demek...

cihaz hakkında bulacağın şeyleri burada paylaşırsan sevinirim...kolay gelsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.