Şimdi Ara

Citroen C4 Hatcbak otomatik mi Focus Titanium mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
3.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende düşünmüyor dğeilim temiz bir 2. elini 2007 2008
  • Biraz daha bekleyin Focus'un yeni kasasını alın.
  • 2. el bakıyoum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: okko

2. el bakıyoum :D

Konu sahibi arkadaşa demiştim
  • megane III düşünebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

Biraz daha bekleyin Focus'un yeni kasasını alın.

Onun da fiyatı şimdikinden daha yüksek olabilir diye düşünüyorum.
  • bende c4 yerine arkadaşlar gibi 308 diyorum
  • preminium pack donanımlı 308 diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Warrıor Sako

preminium pack donanımlı 308 diyorum

Hiç kullanmadım ama 308'lerle ilgili çok fazla mekanik sorun yaşattığını duydum. Ne kadar doğrudur bilemem.
    Kullananlar daha iyi bilir.
  • Yaşadığım bir olayı anlatayım;

Dün gece Manisa'da çok fazla kar vardı ve yol trafiğe kapandı. Tam 7 saat -3derece sıcaklıkta araçların içinde 1 km bile gitmeden öylece bekledik.
    Kamyonlar, tırlar vs. tam bir keşmekeşti. Neyse benim anlatmak istediğim şudur. Önümde MeganeII HB vardı. Bende onun arkasındayım. Yolda ilerleyemeyince insanlar soğukta olsa azıcık dışarı cıkıp sigara içiyorlar, sağa sola bakıyorlar. Araçların başındaydık, biraz konuştuk ettik. MeganeII sürücüsü arabanın içinde dondum diyordu. Motor soğuduğu için sıcak hava üflemiyor diye yakınıyordu. Hasta olcaz valla diyordu. Bende kontağı hiç kapatmadım. Çift bölgeli digital otomatik klima vardı. Sağı solu 24 e ayarlamıstım. Sıcak sıcak oturuyordum içerde. Hatta terliyodum bile bazen uykum geliyordu. Sonucta donmaktansa araç rolentide çalışsın ne olur ki. Sonra gel dedim biraz içerde ısınırsın. Sonuç olarak c4'üm aracın motoru soğukta olsa, sıcakta olsa, arabayı ilk çalıştırdığım zamanda olsa sıcaklık derecelerini ayarladığın zaman anında sana istediğin sıcak havayı üflüyor. Ne güzel birşeymiş. Kıyasladığımız MeganeII'den bir üstün tarafı daha.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.