Şimdi Ara

CITROEN C4 60000 ve takas

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Citroen bayisine gittim bugün. 2007 model Peugeot 307 1.6 hdi comfort aracımı takasa 22.000 tl ye alıp c4 hdi confort a 60000 fiyat verdiler.

Sizce fiyat nasıl?

• Senin aracinin km ne ve boyasi kazasi varmi?cSenin arabaya cok dusuk vermisler çakallar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huso0655

Senin aracinin km ne ve boyasi kazasi varmi?cSenin arabaya cok dusuk vermisler çakallar..

105 km de benim araba ufak tefek masrafları ve çizikleri var
  • Aralık ayında değişimsiz 57.000 fiyat vermişlerdi.

• zaferisbb Z kullanıcısına yanıt
    Takasa vermeyin direk satin aracinzi 105bindeki araci 22 sayip 26dan asagi satmazlar çakallar sizde satin aracinizi en kotu 24-26 arasi bseye satarsiniz egerki yuksrek hasar kaydinz yoksa..

• quote:

Orijinalden alıntı: zaferisbb

Citroen bayisine gittim bugün. 2007 model Peugeot 307 1.6 hdi comfort aracımı takasa 22.000 tl ye alıp c4 hdi confort a 60000 fiyat verdiler.

Sizce fiyat nasıl?

Hocam plus paket mi? Eğer değilse plus paket almanızı öneririm. Araç güzel tavsiye ederim.

• confort almayın, plus paket alın mutlaka, çok fark var, bizde confort var, e-hdi mcp şanzımanlı... plusla arasında çok fark var
  • Plus yoktu ama gece Sürüş , hız sabitleme gibi birçok Donanım vardı arabada. Bana oldukça tatmin edici geldi. Bir de ilk Sıfır arabam olacak kısmetse ama bütün arabalarıma park halinde çarpıyorlar sürtüyorlar. Şimdi Sıfır arabaya sürtseler otoparkta Kapıları çarpıp Göçürürlerse moralim bozulacak hiç 0 km araba almasam mi diyorum

• quote:

Plus yoktu ama gece Sürüş , hız sabitleme gibi birçok Donanım vardı arabada. Bana oldukça tatmin edici geldi. Bir de ilk Sıfır arabam olacak kısmetse ama bütün arabalarıma park halinde çarpıyorlar sürtüyorlar. Şimdi Sıfır arabaya sürtseler otoparkta Kapıları çarpıp Göçürürlerse moralim bozulacak hiç 0 km araba almasam mi diyorum

Hele hele sifir alinacaksa aldiktan sonra pisman olmamaniz icin plus bulun derim. Bakin sirkette confort var viraj hakimiyeti yol tutusu esp esigi hizlanmasi sanzimani her sey guzel ama plus paketteki yagmur sensoru far sensoru cift bolgeli dijital klima otomatik kararan ayna park sensoru bluetooth usb aluminyum jant esik aydinlatmali katlanir aynalar cok araniyor sonradan.

Elysse de var bizde onda bluetooth var, jumperda da var c5'te de var ama c4'te olmayinca cidden araniyor

Bir de okadar gece surusu yaptik gece surus modunu hic kullanmadik cunku kadran oldukca keyifli kapatma ihtiyaci duymazsiniz yeter ki parlaklik seviyesini uygun ayarlayin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif -- 3 Ocak 2015; 0:19:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Arif

quote:

Plus yoktu ama gece Sürüş , hız sabitleme gibi birçok Donanım vardı arabada. Bana oldukça tatmin edici geldi. Bir de ilk Sıfır arabam olacak kısmetse ama bütün arabalarıma park halinde çarpıyorlar sürtüyorlar. Şimdi Sıfır arabaya sürtseler otoparkta Kapıları çarpıp Göçürürlerse moralim bozulacak hiç 0 km araba almasam mi diyorum

Hele hele sifir alinacaksa aldiktan sonra pisman olmamaniz icin plus bulun derim. Bakin sirkette confort var viraj hakimiyeti yol tutusu esp esigi hizlanmasi sanzimani her sey guzel ama plus paketteki yagmur sensoru far sensoru cift bolgeli dijital klima otomatik kararan ayna park sensoru bluetooth usb aluminyum jant esik aydinlatmali katlanir aynalar cok araniyor sonradan.

Elysse de var bizde onda bluetooth var, jumperda da var c5'te de var ama c4'te olmayinca cidden araniyor

Bir de okadar gece surusu yaptik gece surus modunu hic kullanmadik cunku kadran oldukca keyifli kapatma ihtiyaci duymazsiniz yeter ki parlaklik seviyesini uygun ayarlayin

Önerileriniz için teşekkür ederim bir kaç gün beklemedeyim kampanyanın pazartesi biteceğini söylediler ama 58000 gibi bir fiyata düşerlerse c4 için kontrat yapacağım olmazsa kader deyip bırakacağım :D
    Aslınca fiesta da bakmak istiyordum ama içi çok küçük geliyor c sınıfı bir arabadan sonra.
    Skoda rapid 1.6 tdi dsg için de 60000 fiyat istediler. Ama rapid çok içime sinmedi.Zaten tok satıcıyı oynadılar ellerinde başka araç yokmuş son kalmış falan dediler.
    Renault zaten apayrı dünya bomboş clio 50000 istiyorlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Arif

quote:

Önerileriniz için teşekkür ederim bir kaç gün beklemedeyim kampanyanın pazartesi biteceğini söylediler ama 58000 gibi bir fiyata düşerlerse c4 için kontrat yapacağım olmazsa kader deyip bırakacağım :D
    Aslınca fiesta da bakmak istiyordum ama içi çok küçük geliyor c sınıfı bir arabadan sonra.
    Skoda rapid 1.6 tdi dsg için de 60000 fiyat istediler. Ama rapid çok içime sinmedi.Zaten tok satıcıyı oynadılar ellerinde başka araç yokmuş son kalmış falan dediler.
    Renault zaten apayrı dünya bomboş clio 50000 istiyorlar

hiç fiyatlar hakkında yorum yapmadım, çünkü yorum yapılabilecek gibi değil aldı başını gitti piyasa

otopark.com'un rapid testi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.