Şimdi Ara

~ Citroen C3 - Kullanıcıları / Fan Kulübü (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
596
Cevap
11
Favori
156.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada kullanım klavuzu arayığta bulamayan arkadaşlar citroenin sayfasından müşteri hizmetlerine model bilgileri ve adres bilgilerini mesaj atarlarsa 2 gün içerisinde kullanma klavuzunu gönderiyorlar. Ben istedim geldi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: poykir

eğer pahalı yedek parça ve pahalı kasko zorunuza gitmeyecekse güzel araca benziyor. Sürüşü zevkli donanımı yüksek bir araç. Benim 2004 model benzin/tüp C3 için kasko 1300 tl istedi.

duruma göre değişir ben 650 ye yaptırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsungx

quote:

Orijinalden alıntı: poykir

eğer pahalı yedek parça ve pahalı kasko zorunuza gitmeyecekse güzel araca benziyor. Sürüşü zevkli donanımı yüksek bir araç. Benim 2004 model benzin/tüp C3 için kasko 1300 tl istedi.

duruma göre değişir ben 650 ye yaptırdım.

hasarsızlık indiriminiz varsa tabii kide yaptırabilirsiniz . Ben ilk aracını alacaklar için söyledim aslında. Benim ilk aracımda :)
  • selam arkadaşlar bende 2004 model c3 cam tavanlı model aldım.suanlık gayet memnunum donanım olarak çok memnun etti beni.yanlız bir sorunum var 140 geçince aaba kasılıyor ve buyuk ihtimalle turbo devre dışı kalıyor tekrar stop edip çalıştırınca geçiyor ekranda motor arıza ışığı yanıyor.bide sol sinyal kolunda ucunda basmak için düğme var o ne işe yarıyor.bende aracın kitapçıkları var hemde türkçe fotokopi
  • quote:

Orijinalden alıntı: maybel

selam arkadaşlar bende 2004 model c3 cam tavanlı model aldım.suanlık gayet memnunum donanım olarak çok memnun etti beni.yanlız bir sorunum var 140 geçince aaba kasılıyor ve buyuk ihtimalle turbo devre dışı kalıyor tekrar stop edip çalıştırınca geçiyor ekranda motor arıza ışığı yanıyor.bide sol sinyal kolunda ucunda basmak için düğme var o ne işe yarıyor.bende aracın kitapçıkları var hemde türkçe fotokopi

o sinyal düğmesinin ucunda ki düğmenin ne işe yaradığını bulursan bana da bildir lütfen :) ger türlü kombinasyonu denedim ama bi türlü ne işe yaradığını bulamadım :)
  • acaba diyorum far sensorü olabilme ihtimali varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutksk

arkadaşlar,

18 bin e kadar araç arıyorum ve C3 gönlümde yatan araba. ama fransız olması hasebiyle ÇOOK büyük şüphelerim var. bi kere dizel alıcam ve 200 binde biter, diyorlar. mahvolursun servisi pahalı diyolar, parçası pahalı vs..

sayın C3 kullanıcıları siz ne dersiniz, misal bi tane süper araç buldum. siz ne dersiniz?? bana anlatın biraz C3'ünüzü????????

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-citroenc3-1-4-16v-100bg-43316817/detay/

Dizel motor 200 binde biter diyenler bilerek konuşmuyor arkadaşlar.İyi bakılan hiç bir motor 200 binde bitmez.Tamamen kullanıma,bakıma bağlı bir durum.Motorun km sinden ziyade yaptığı devir sayısı önemlidir.İdeal devirler arasında kullanılmış,uzun yol yapmış,ısıtılmadan zorlanmamış,stop etmeden bir süre beklenmiş dizellere bişeycik olmaz.Benim 2006 model dizel c3 üm var ve bugün 98000 de ve Allaha şükür 1 gün yolda bırakmadı.Yağ,su ve filtreler dışında ciddi masrafım olmadı.Yakıt zaten ekonmomik.Kısaca ben memnunum.C3 sonuçta B sınıfı bir araç,konforu vs de ona göre.Fiyat performans açısından düşününce mantıklı tercih oluyor.Almanların,japonların fiyatları citroenden daha fazladır her zaman.

• Merhaba arkadaşlar,

Ben geçen hafta 2.el 2007 model dizel C3 X Furio 1.4 aldım. Araçla ilgili bir sıkıntım yok. Benim aracımdaki ile arkadaşın 2010 model 207 sindeki radyo/cd/mp3 çalar görünüş olarak aynı olmasına rağmen, bendeki audio cd çalıyor fakat mp3 çalmıyor.

2007 model benim aracın benzerinden olan arkadaşlar, sizlerde de cd çalarınız mp3 çalmıyor mu?

Selamlar..
  • Arkadaslar 2008 model c3 den direksiyondan surtunme sesi gibi bir ses geliyor basina gelip te cozen varmi aranizda arti bu son zamlardan sonra bi olcum yaptim sehir icinde 29,5 krs cikti normal mi acaba??
  • 2006 citroen c3 1.4 benzinli otomatik ankara şehiriçi 100kmde 10,8lt benzin yakıyor. kmde 46 kuruş. yüksek değil mi? bunu düşürebilmek için önerisi olan var mı?
  • 2004 1.4 92 lık ful aracıma 17 veriyorlar satmak akılcımı acaba
  • quote:

2004 1.4 92 lık ful aracıma 17 veriyorlar satmak akılcımı acaba

Kaç kilometrede? Kaza boya değişen var mı ne renk?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

quote:

2004 1.4 92 lık ful aracıma 17 veriyorlar satmak akılcımı acaba

Kaç kilometrede? Kaza boya değişen var mı ne renk?

1o5 binde servis bakımlı beyaz değişen ve boya yok rutuj var
  • quote:

acaba diyorum far sensorü olabilme ihtimali varmı ?

hocam far sensörü degil sanırım o tuş, bende tam bilmiyorum sol sinyal cubugunda bi tuş var ama ne işe yarar acaba. far sensörü olması için aracın hergangi biyerinde sensör olması lazım
  • quote:

Aslında ederi 17,000 lira bile değil.

Hatta servis 15'den fazla vermeyin diyor

Ama şuanki piyasada aracınızı internete koysanız anında satılır öyle bir fiyat. İnternete 18'den koysanız belki 18'e, ama dediğiniz gibiyse 17,500'e kesin gider.
  • quote:

quote:

Aslında ederi 17,000 lira bile değil.

Hatta servis 15'den fazla vermeyin diyor

Ama şuanki piyasada aracınızı internete koysanız anında satılır öyle bir fiyat. İnternete 18'den koysanız belki 18'e, ama dediğiniz gibiyse 17,500'e kesin gider.

sağolun 1 yıl daha kulanmaya karar verdim İnşallah fiatı düşmez sonra kısmetse 0
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeanCarlo

quote:

hocam far sensörü degil sanırım o tuş, bende tam bilmiyorum sol sinyal cubugunda bi tuş var ama ne işe yarar acaba. far sensörü olması için aracın hergangi biyerinde sensör olması lazım

hayır kitapçıkta açıklama falan da yok yanlışıkla koymuşlar

• quote:

quote:

quote:

O tuşa bastığınızda far sensörü kapanır. Bir daha bastığınız da açılır :)

Far sensörü tuşudur o. Ama ne kitapçıkta böyle bir bilgi var, ne de öyle herkes bilir..

• quote:

quote:

quote:

quote:

O tuşa bastığınızda far sensörü kapanır. Bir daha bastığınız da açılır :)

Far sensörü tuşudur o. Ama ne kitapçıkta böyle bir bilgi var, ne de öyle herkes bilir..

hocam 2006 model yeni kasa dizel 75 beygir füme rengi 144.000 de c3ün ederi nedir sizce?kaza boya yok temiz araba...16.500 düştüler en son alınırmı sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: brave1907

hocam 2006 model yeni kasa dizel 75 beygir füme rengi 144.000 de c3ün ederi nedir sizce?kaza boya yok temiz araba...16.500 düştüler en son alınırmı sizce?

İyi akşamlar hocam,

Bana sorarsanız fiyat fazla.

Şöyle anlatayım belki yukarıda yazdıklarımdan da okumuşsunuz daha önce.

2005 1,4 HDI 92 HP ( ilk sayfada resimleri bulunan araba ) C3'ü sadece 2 parça boyalı bir şekilde 16,500 TL'ye aldım bende. 84,000 kilometredeydi.

Alınmasına alınır, ama hem satarken zorlanırsınız hemde fazla ücret ödemiş olursunuz. Şuan piyasa normallerin çok üstünde.

Ben sizin yerinizde olsam modelli olacağını güçlü ve donanımlı olmasını tercih ederdim 92 beygirliği tercih ederdim. Alacağınız araç ayrıca 75 değil 68 HP'dir Fiesta ile aynı motordur. Güvenlik paketi var mı ? Bunuda sorun araç sahibine. Güvenlik paketi yok ise ABS bile yoktur o araçta.

Bunun gibi araçlara bakın derim. Yine fiyatları normalinden yüksek ama daha düşüğe bulmakta zor.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-sahibinden-orjinal-c3-full-model-45731308/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-bayandan-temiz-bakimli-c3-50064450/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-78-000-km-de-2004-model-citroen-c3-47727945/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-citroen-c3-1-4-dizel-49446828/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-arac-muyerdr-50106451/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Trabzon61~ -- 22 Mayıs 2011; 21:46:49 >

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.