Şimdi Ara

CİTROEN BERLİNGO (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
3
Favori
85.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Berlingo almayı nasip olursa ciddi anlamda düşündüğüm için burayı düzenli olarak takip ediyorum sana laf yetiştirmek gibi bir derdim yok ...
  • slm arkadaşlar 2004 model berlingom var. aracın 30,000 km lik bakımı geldi sizce hangi bakımları yaptırayım ve genel bakım ne kadara mal oluyo bilgisi olan var mı
  • arkadaşlar benim arabam ruhsatta kapalı kasa kamyonet yazıyo internette motorlu taşıtlar vergisine girdiğimde panelvan yazıyo ikisinin arasında vergi olarak baya fark var. ayrıca azami yük taşıma kapasitesine 2000 demişler ruhsatta 1495 yazıyo bilgiler arasında uyumsuzluk var verği dairesine gidip sorduğumda yük taşıma kapasitesine bakılmıyo motor hacmine bıklıyo panelvan olduğu için dediler. ama ruhsatta kapalı kasa kamyonet diyor. arasında ki fark ne biln var mı kapalı kasa kamyonet dedikleri panelvan mı yoksa
  • omega 39 bende 2007 berlingo kullanıcısıyım sana seni memnun edecek cevaplar verecem... öncelikle bizim arabamız 70 beygir gücünde torku zayıf olan 1.9 motorlu bir araç... bunu bilip aracının durumunu kabulleneceksin... yani motor büyük ama tork gücü zayıf olduğundan şehir içi trafikte sıkışınca bu arabalar çok yakar kardeşim...araç sürücüsünün kabiliyetine ve tecrübesine göre şehir içi trafikte 200 ile 250 arası yaktığını düşünüyorum... fakat büyük motor olduğundan devrini aldığında çok fites değiştirmeden arabayı 90 km hızda sabitlediğinde uzun yolda bu rakam ciddi derecede düşecektir....hatta az yaktığını idda ettikleri arabalara bile sarfiyatta yaklaşabilecektir... şimdi gelelim pompa enjeksiyon olayına arabanın km sini bilmiyorum ama 2007 model arabada pompa enjeksiyonu şimdiden olmaz ama gösterirsin göstermessin bilmem pompacıya getirirsende tanıdık birine baktır bu ekonomik krizde sana pompada sorun yok diyen bir usta zor bulursun bunu diyeyim....şimdi seni rahatlatacak fakat bazılarını kızdıracak birşey sölicem... kardeş sen milletin arabasının kaç ytl yaktığı konusunda sölediklerine itibar etme millet arabalarını övmek için avcı palavrası atıyorlar ben forumda belirtilen tüm arabaları kullandım sölenen rakamların hepsi yalış yada yalan yada abartı diyelim....elma ile armutu mukayese etmicen... elma elmayı mukayese edecen bizim araba 1.9 berlingo bitti...1.5 motor 1.6 1.4 tabiki senden az yakacak.... ama abarttıkları kadarda fark yok.....araban şehir içinde 200 ile 250 arası yakıyosa normaldir ve gayettte iyidir.... en az yakan bisiklet arabalar bile...ki bunlar 1.2 motor tüysiklet arabalr onlarda 160 190 arası şehir içi yakıyor.... bırakda bu kadar farkda olsun arabamız herif arabası...kangoya gelince kusura bakma berlingo kangonun yanında grand şaroke... binmemiş kullanmamış olsam acaba diyecem... bu segmentte benim berlingodan iyidir diyeceğim tek araba cady dir aradaki 10 milyar farkdanda olsun okadar gerisi berlingonun yanında hava ve civa tşk ler

• ARKADAŞIM ÖNCELİKLE TEŞEKKÜR EDERİM SANA BENİMDE İSTEDİGİM CVB BUYDU BAZILARI VAR SORUYO SORUYO CVB VERİYORUM AMA İSTEDİGİM CVB ALAMIYORUM İÇİMİ RAHATLATTIN SAOL KAZASIZ BELASIZ CEZASIZ GÜNLER.
  • 1.9 dizel 2007 model

1.9 un yakıt tüketimini ayrıntılı bilen yazabilirse sevinirim ve köy lerde çekiş i diğerlerine göre nasıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 12 Mayıs 2010; 14:46:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostliving

1.9 dizel 2007 model

1.9 un yakıt tüketimini ayrıntılı bilen yazabilirse sevinirim ve köy lerde çekiş i diğerlerine göre nasıl

yakıtı 220 230 bindir kardeş çekişide 1,6lara göre düşüktür

resımlerını beklerız aracınızın

CİTROEN BERLİNGO
  • berlingolar yan yana dizilirse

CİTROEN BERLİNGO
  • arkadaşlar ilk önce merhabalar ben istanbuldan üye oldum 2007 model 2.0hdi berlingo aracım var 2.0hdi ile ilgili sorunlarınızı benle paylaşabilirsiniz...iyi forumlar

arabamın resmi resim koyamadığım için linki veriyorum bilen biri varsa anlatibilirmi şimdilik linkten bakın:
    http://yfrog.com/eifotoraf0106002j

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34_BU_2796 -- 29 Mayıs 2010; 21:29:14 >
  • S.A Berlingo kullanıcıları... 2000 Model bir berlingo aldım.Ve aranıza katılmak istiyorum...Herkese iyi günler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bordo_mavi

S.A Berlingo kullanıcıları... 2000 Model bir berlingo aldım.Ve aranıza katılmak istiyorum...Herkese iyi günler...

hoş geldin resımlerı beklerız
  • resim nasıl gönderiliyordu arkadaşlar.... ???
  • Burada yağmur var.Araba park halinde birde ne göreyim aracımın Sağ ön yolcu koltuğunun önü paspasın olduğu yer su gölü olmuş.Arkadaşlar nerden su almış olabilir .YArdımlarınızı bekliyorum...
  • quote:

resim nasıl gönderiliyordu arkadaşlar.... ???

seni imzamdakı mekanımızada beklerım.

resim yüklemek için www.hizliresim.com a gir yukle resımı

3üncü linki kopyala mesajının altına yapıştır tamamdır
  • Sağol 76 ~aziz~ 76 ilgin iin teşekkürler...mekanınıza da uğramayı ihmal etmem...

[img=http://i1006.hizliresim.com/2010/6/30/4075.jpg]
  •  CİTROEN BERLİNGO
  • quote:

Sağol 76 ~aziz~ 76 ilgin iin teşekkürler...mekanınıza da uğramayı ihmal etmem...

[img=http://i1006.hizliresim.com/2010/6/30/4075.jpg]

rica ederım.

okey her daım beklerım mekana ppaylaşımlarda bulunmanızıda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aziz Kancar -- 30 Haziran 2010; 17:45:18 >
  • quote:

CİTROEN BERLİNGO

maşallah allah nazardan saklasın.
  • sağol kardeşim...
  • Selam arkadaşlar
    2006 Model 66000 km de benimde bir tane 1.9 D Berlingom var.
    Sormak istediğim soruların bazılarına bvurada zaten cevap verilmiş. Kafama takılan bir konu aracın 70 HP olması. Bu konuda ciddimisiniz yaa

Aracımın ön sağ ve ön sol kapıları ayar tutmuor. Devamlı bir gıcırtı sesi geliyor ve bu beni sinir hastası edecek gibi.

Yakıt konusuna gelinirse iki örnek vericem size.
    1300 km. (600 km si ortalama 120-170 arası), (Geri kalanı ortalama 90-110 arası) toplam 295 TL lik mazot yaktı
    925 km. (750 km şehirdışı olmak üzere) toplam 70 lt kırsal motorin yaktı. Ortalama 100 km de 7,56 lt ediyor.

Aracın en büyük eksisi ise yokuşta herhangi bir terslik anında devir kaybetmesi ve kısa zamanda kendini toparlayamaması. Uzun yolda 3 hatta 2 vitese kadar düşüyor. Hızlanana kadar anası ağlıyor arabanın.

Altının yere yakın olması denilirse evet doğrudur özellikle ön kısmı yakın ama o da artık şoför maharetine giriyor. Bende daha önce Tipo olduğu için bana o kadar zorluk çıkartmıyor.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.