Şimdi Ara

Cities: Skylines (2015) [ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.484
Cevap
60
Favori
270.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    değerlendirirseniz sevinirim :)

önce perspektif çekimler :) :
     Cities: Skylines (2015) [ANA KONU]
    Şimdi şehir hakkındaki bilgiler:

Bu şehirde trafik can alıcı nokta :D

Resimlerde gördüğünüz üst geçitler çok işe yarıyor. Özellikle şehrin iç kesimlerinde yer alan commercial ve endüstrilere çünkü tırlar yük boşalmak için şehri dolaşmıyor direk üst geçitter gidiyorlar :)Metroda baya bi işe yarıyor. Ama ne yaparsanız yapın trafik ve ses kirliliği...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EuroTrumpSimulator2 -- 12 Mart 2015; 21:51:33 >

• Simcity ile kiyaslarsak oyunun menusu, user interface haric her sey daha iyi ve guzel gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu otobus işi çok mu zor ben mi beceriksizim acaba? İlk once tum şehri dolaşan tek bir hat yaptım. Haftalık 150 kişi bindi. Çok az diye duşunup tum durakları sildim. 2 hat yaptım bu sefer. Biri nufusun yoğun olduğu yeri kapsıyor, diğeri genel olarak şehrin etrafından dolaşıp heryere gidiyor. Bu ikisiyle toplam 100 kişi bindi haftada.
    durakları neye gore nasıl koymak lazım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu ana kadar çoğunluğu kusursuz olan oyunun gözüme batan 1 tane büyük sorunu var o da şehirdeki "ölü" sayısı.Heryere mezarlık yapsanız bile yinede her evin içinde "ölü var evde bekliyor" yazıyor.Bir kere saçma olan 30bin kişilik şehirde şehrin yarısından fazlasının evinde ölü mü olur gerçekçiliği inanılmaz baltalıyor ve gözüme batıyor umarım patch ile giderirler.Oyunda toplamda 60-70 sene geçirsem o zaman ölümler başlasa gerçekçi diyeceğim ama daha 10-15 sene geçmişken bu kadar ölü olmaması lazım.
  • Bunlarda benden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Şu ana kadar çoğunluğu kusursuz olan oyunun gözüme batan 1 tane büyük sorunu var o da şehirdeki "ölü" sayısı.Heryere mezarlık yapsanız bile yinede her evin içinde "ölü var evde bekliyor" yazıyor.Bir kere saçma olan 30bin kişilik şehirde şehrin yarısından fazlasının evinde ölü mü olur gerçekçiliği inanılmaz baltalıyor ve gözüme batıyor umarım patch ile giderirler.Oyunda toplamda 60-70 sene geçirsem o zaman ölümler başlasa gerçekçi diyeceğim ama daha 10-15 sene geçmişken bu kadar ölü olmaması lazım.

Çok haklısınız hocam. Benim şehrimin en büyük sorunlarından biri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SS'leri görünce oynayasım geliyor valla. Oyunu satın aldım hafta sonu yardırırız artık. Bu arada arkadaşlar güzel gördüğünüz eklentileri paylaşırsak, ekleyelim biz de oyuna.
  • MoRaCe kullanıcısına yanıt
    Hocam şeyi mutlaka indirin bu terkedilen yanan binaları oto silme eklentisi hiç dokunmuyorsunuz direk siliyor el değmeden :)
  • karadan asma köprü geçirmek iyi olmuş melih gökçek özel ödülünü verdim
  • oyun sürekli gündüz mü? ve deluxe editon almaya gerek varmı çok bişi kaybedermyiz 10 tl fark var
  • beyler oyunu açarken sürekli cd key çıkıyor oyun istediğinde yazın diyor da gelmedi o ekran bir türlü ne yapmam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarambaKarambita*

oyun sürekli gündüz mü? ve deluxe editon almaya gerek varmı çok bişi kaybedermyiz 10 tl fark var

Deluxe edition hakkında düzenleme:

5 tarihi yapı: Özgürlük Heykeli, Eiffel Kulesi, Brandenburg Kapısı, Zafer Takı, Grand Central Terminali

Soundtrack: Oyunun ambiyans müziklerinin mix’lerinden oluşan 14 parçalık albüm.

Dijital artbook: Oyundaki çeşitli binalara ve bunların geri planına ait 100’e yakın konsept çizim içeren kitap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naneli Larry -- 13 Mart 2015; 15:11:53 >
  • En sonunda 200bini devirdim normalde bu büyüklükte simcityde çok rahat 1milyon cities xxl de 4-5 milyonu bulmuştu.

• quote:

Orijinalden alıntı: EMRES754

En sonunda 200bini devirdim normalde bu büyüklükte simcityde çok rahat 1milyon cities xxl de 4-5 milyonu bulmuştu.

Oyun sürekli Gündüz mü oynanıyor? Gece olmuyormu herkesin fotosu gündüz? akşam alcam oyunuda dıkkatımı çektı

• quote:

Orijinalden alıntı: EMRES754

En sonunda 200bini devirdim normalde bu büyüklükte simcityde çok rahat 1milyon cities xxl de 4-5 milyonu bulmuştu.

Hocam şu üst geçitleri nasıl yapıyoruz, hangi kombinasyon? Bulamadım kafayı yiycem vallahi.

• Güzel oyuna benziyor...
  • Oyun hep gündüz oynanıyor.

Köprü yapmak için pageup pagedown kullanmanız gerekli.
  • Evlerde yaşayan insan sayılarına baktım, çoğu evde 15 kişi falan yaşıyor. Evler de kuçucuk kuçucuk. Bu insancıklar nerede yatıyor anlamadım gitti

edit: Ayrıca şehrin her yerinde terk edilen binalar çıkıyor surekli. Normal mi bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fukox -- 13 Mart 2015; 17:06:07 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fukox

Evlerde yaşayan insan sayılarına baktım, çoğu evde 15 kişi falan yaşıyor. Evler de kuçucuk kuçucuk. Bu insancıklar nerede yatıyor anlamadım gitti

edit: Ayrıca şehrin her yerinde terk edilen binalar çıkıyor surekli. Normal mi bu?

şehir büyükse abandoned çıkması normal eğer görünür bir sıkıntı yoksa. ve 15 kişi değil 15 aile olur o (household = aile, hane halkı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: çohiyimiş

karadan asma köprü geçirmek iyi olmuş melih gökçek özel ödülünü verdim

benim bu konuda yapabileceğim fazla birşey yok :D asma köprü otomatikman çıkıyor ama seçeneği varsa söyleyin :D
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.