Şimdi Ara

Çirkin erkek bakarsa taciz, yakışıklı erkek bakarsa bakışma mı olur? (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
5
Favori
6.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • E yine aynı yere geldik işte.En tepedeki kişiler de erkek. Bu erkeklerin dünyası o yüzden erkekleri sorumlu tutmamdan daha doğal bir şey yok. Ahlak kuralları da erkeklerin ürünü. Her şeyi erkekler planlamış. Kutsal kitaplar da.

Bireysel olarak kullanmasın artık o halde erkekler. Bence bir kadına nasıl davranacağını bilirse( prensesmiş gibi değil) hiç böyle şeylere ihtiyacı kalmaz. Biraz beynini , kalbini kullansın. Neyse konumuz bu değil.
  • Bakılacak kadın var bakılmayacak var.Çirkinse istediği kadar açılsın neye yarar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balmumsuz Kadın

E yine aynı yere geldik işte.En tepedeki kişiler de erkek. Bu erkeklerin dünyası o yüzden erkekleri sorumlu tutmamdan daha doğal bir şey yok. Ahlak kuralları da erkeklerin ürünü. Her şeyi erkekler planlamış. Kutsal kitaplar da.

Bireysel olarak kullanmasın artık o halde erkekler. Bence bir kadına nasıl davranacağını bilirse( prensesmiş gibi değil) hiç böyle şeylere ihtiyacı kalmaz. Biraz beynini , kalbini kullansın. Neyse konumuz bu değil.

Valla en tepedekilerin cinsiyetini bilmiyorum da, fark da etmiyor zaten. O arkadaşlar fazlasıyla azınlık olduğu için bütün cinsiyeti temsil etmekten uzaklar. Ahlak kuralları ya da kutsal kitapları da cinsiyetlerinden bağımsız planlar. Kadınlar bu kadar iyi sistem kuramazdı çünkü tüm kadınlar beceriksiz, zeka geriliği yaşayan kişiler diyorsan o ayrı tabi.

Erkeklerin bireysel olarak kullanmaması için hiçbir sebep görmüyorum. Kadın etkileniyorsa kullanır. Beyin tek başına çoğunlukla yeterli olsa da başarı şansını arttırma ihtimali varsa kimse bu ihtimali es geçmez.

• Cinsiyetlerinden bağımsız mı ? Tamamen erkeklere göre her şey.Kuran okumadıysan tavsiye ederim, güzel kitap. Sistemin iyiliği tartışılır. Demiyorum , değiller çünkü.

O zaman kimse şikayet edemez bu durumdan. Konuştuk zaten bunları yeterince. Erkeklerin kadınlara karşı olan cinsel zayıflığından daha kötü olmadığı konusunda hemfikirdik değil mi ? O halde iyi sabahlar.
  •  Çirkin erkek bakarsa taciz, yakışıklı erkek bakarsa bakışma mı olur?
  • Tacizcilik olgusu, sekse ulaşılabilme katsayısına göre değişir?

Türkiye'nin modern çağdaş kızlarında hiç mi sorun yok?
    Ortalama bir erkek olarak ABD'de normal bir işlek yere git, seks yapalım diye kızlardan istek'de bulun, on dakikada içine birini bulursun. Türkiye'de her gün biriyle yatan birisine git seks yapalım mı de, tacizci olursun!

Türkiye erkekleri çok tacizci imiş, Batı erkekleri normalmış! Batının kadınları da Türkiye kadınları gibi olsun, bak bakalım batı erkekleri de tacizci olmaz mı! Örneğin Almanya'da bir genç, sevgilisiyle sevişebilme ihtimali %90 iken Türkiye'de %10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asau

Tacizcilik olgusu, sekse ulaşılabilme katsayısına göre değişir?

Türkiye'nin modern çağdaş kızlarında hiç mi sorun yok?
    Ortalama bir erkek olarak ABD'de normal bir işlek yere git, seks yapalım diye kızlardan istek'de bulun, on dakikada içine birini bulursun. Türkiye'de her gün biriyle yatan birisine git seks yapalım mı de, tacizci olursun!

Türkiye erkekleri çok tacizci imiş, Batı erkekleri normalmış! Batının kadınları da Türkiye kadınları gibi olsun, bak bakalım batı erkekleri de tacizci olmaz mı! Örneğin Almanya'da bir genç, sevgilisiyle sevişebilme ihtimali %90 iken Türkiye'de %10

hiç sorma ya çirkin kızlar bile sevişmekte zorlanıyor bi şişkolar hemen kıvama geliyor hepsini test ettim bu yaz ingilterede patlamaya yapmayı düşünüyorum

• Bu dunyaya paylasmak icin geldik hemde herseyi bu dusunceyi baz olarak diyorum ki
    Nasil olsa toprak olacak ver gitsin mutluluk paylastikca artar

• quote:

Bana göre ikiside rahatsız edici. Erkeklerde durum nasıl peki? Tabi güzel, çirkin ayrımı yapıyorlarsa.

Ek:Ayrıca sadece gözle tacizden yola çıkıp ''taciz yoktur'' diyemezsiniz.İsterse Kıvanç olsun gelip kıçımızı avuçladığında zevk mi alıcaz ?
    Yakışıklı bir erkeğin ''birkaç saniyelik''bakışı hoşumuza gidebilir.Sizde durum daha beter.Güzel bir kız size baksa benliğinizi kaybedersiniz.

Erkeğim ama doğru konuşmuşun hak verdim bu ülkede erkekliğimden utanıyorum
  • quote:

Sırf bunun için araba alan erkekler görüyorum. Erkeklerin hiç bir zaman yanlışı olmaz zaten. Taraflı olan benim güya.

Ben cevremdeki erkeklere bakiyorum hepsi serefsiz.Yani iclerinde gercekten 100 erkekten adam 3 veya 4 tanedir.E bunlarada kizlar yuz vermiyor efendi cocuklar diye

Kizlara bakiyorum 100 tane kizdan akli basi havada olmayan,efendi olan oturup kalkmasini bilen 3 veya 4 kisi.

E simdi bu yazimdan şu cikiyor dunya piçlere kalmış.Bilmem anlatabildim mi ? Senide tanimiyorum.Eger sende kendini saydigim 3-4 kiz grubunun icine dahil ediyorsan ne mutlu sana.Bu meseleleri takmaman lazim.Gerci diger 97 lik dilime girsende bunu kabul etmiceksin buyuk ihtimalle

E simdi bide boyle bir durum var akli 29 milyon havada olan kizlar gidip bizim serefsiz erkeklere bakiyor (guya bunu ask saniyorlar) sonra 2 ay sonra vay efendim erkekler soyle erkekler boyle uwwww.Sana deger verene gidiceksin hanimefendi arabasi olana cool olana degil.Deger versin diyede git cingeneyle cik demiyoruz ama sonrada aglama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8D7268E90 -- 31 Mart 2015; 9:18:57 >

• tebrikler hayatın buglarından birini bulmuşsun.
  • quote:

Evet karaktersizliktir. Abazan erkek hayvani bir şekilde bir istek duyar bana göre. Gayet aktif bir cinsel hayatı olan erkek ilgi duysa istese de o kadar abartmaz bence. Sadece 2 kadın gördüğünüz kanıtlandı böylece. Sizin dediğinize göre sokakta dolaşan mini etekli tecavüze uğraması kaçınılmaz.

Teşhircilikten bahsetmiyorum. Parayı seviyor diyorsunuz ya. Parayla etkilemeye çalışmasaydınız siz de diyorum. Başka bir olayınız mı yok nedir ? Ya para ya da dış görümle etkilemeye çalışıyorsunuz.

Valla seks yapmak için çok uğraşmama , kendimi teşhir etmeme gerek yok bu ülkede.Seçen taraf biziz.Çarşaflı da olsam bulurum yani.

Sana cevap vermekle harcadığım zamana acıdım.Abazan erkek ne bu nasıl bir hakaret söylemidir.Ben sana işin doğasından bahsediyorum sen bana türk erkeklerini anlatıyorsun üstelik abazan gibi kışkırtıcı ve aşağılayıcı bir tabir kullanarak.Senin niyetin kafandaki düşünceleri burda ona buna söyleyip rahatlamak karşındakinin ne söylediğiyle ilgilenmiyorsun.Kadınlarla tartışmayı bu yüzden sevmiyorum kendi bildiklerini okuyorlar söylediklerini algılayıp ona uygun cevap veremiyorlar.

2 kadın gördüğümü anladın ya hela olsun sana üstelik bunu verdiğim bilimle örtüşen cümlelerden çıkardın.Erkekleri benden iyi tanımanda ne kadar hoş.Benim dediklerimden sokakta dolaşan mini etekli kızın tecavüze uğraması kaçınılmaz çıkarımını yapan beyne ne anlatsam boş.

Seks yapman için ne yapman gerektiğini benden daha iyi bilirsin elbette yanlız bunun konuştuğumuz durumla şuan alakası yok.Tartışma belli bir düzlemde ilerlerken içinden haykırmak istediğin cümleleri sarfederek birşeyler kanıtlayamazsın sadece niyetini belli edersin.

Bak yazdıklarından klişe cümlelerinden erkekler bla bla'larından anlaşıldığı üzere dikkat çekmek istiyorsun veya bildiğini zannettiğin şeyler var.Ne yazık ki tipik türk kadınından öteye gidememişsin toplumda yer alan azınlık üst seviye diyebileceğimiz kadınların düşünce olarak çok uzağındasın.Burdakilerin sana kezban demesine sinirlenme çünkü bu tabir senin kafanda olan kadınlar için kullanılıyor.Dünya güzelide olsan kafa olarak kezban statüsünde değerlindirilirsin.Abazan demekten vazgeçmediğin sürece sana da kezban denilmesinden gocunma...

• nerde bi seks içerikli konu görsem bu balmumu eksik kezban orada.

• quote:

Valla seks yapmak için çok uğraşmama , kendimi teşhir etmeme gerek yok bu ülkede.Seçen taraf biziz.Çarşaflı da olsam bulurum yani.

quote:

Yakışıklı bir erkek daha çok seçileceği veya seçeceği için böyle şeylere ihtiyaç duymaz diye düşünerek konuşuyorum.

zurnanın zırt dediği yer burası işte, erkeklerin çoğunluğunun da karşı cinse erişimi kadınlar kadar rahat olsa bence çok fazla sorun kalmayabilir. Türkiye şartlarında çirkin olarak nitelendirilebilecek kadınların bile kendine bu anlamda bir partner bulması çok kolayken kadınlara göre ortalama üstü olmayan erkekler için bu durum çok daha zor. Mevcut koşullara bakılırsa ne yazık ki cinselliği erkeklerin çoğunluğundan çok kadınların çoğunluğu yaşıyor "paralı seks dışında" Benim gözlemim kadınlarca belli kriterleri sağlayan bir adam ile bir çok kadın beraber olurken kadınların hayatından o kadar çok erkek geçmiyor. Yani bu işlerde ben de varım diyen kadınlar sıra ile bu tür adamların hayatlarından geçip gidiyorlar... Sonra da erkekler iğrenç, aşağılık, aldatıyor vs vs... Erkekler çok hatalı değil, seçimler hatalı bence. Tabi ego bu denli tavan olunca insan hatasının dahi çoğu zaman farkına varamıyor ve aynı hataları yapmaya devam ediyor... Yani abazalar diye aşağıladığınız kalabalığa kendi ellerinizle devamlı yenilerini ekliyorsunuz fakat farkında dahi değilsiniz.

• Arkadaşım lütfen ya, belli ki anlamakta zorluk çekiyosun. Sen içindeki kini dökmeye çalışıyosun, bizse bişeyler anlatmaya.

Son kez söylüyorum, 1 hafta cinsellik yaşamamış bir erkek(yine genel konuşuyorum), sizin abaza diye tabir ettiğiniz duruma gelir. Aradaki tek fark kadınlar buna abazalık diyor ancak bu erkeklerde olması gereken bi' durum. Cinsellik kadınlarda ne kadar duygusal bişeyse, bizde 10 katı içgüdüsel bişey. O yüzden anlamakta zorluk çekmen de normal.

Taciz konusuna gelince, ellemek-dokunmak vs. tabiki bir suçtur. Ama bir erkek senin dekoltene bakıyorsa bu ancak belli bi' noktadan sonra tacize girer. 1-2 sefer dönüp baktı diye kimse tacizci olmaz.

Taciz eden 1-2 sefer dönüp bakan değildir. Tacizci zorbalıkla elde etmeye çalışandır.

Yani demem o ki, her bacağınıza, göğsünüze bakana tacizci ya da abaza diyemezsiniz. Erkekliğini normal bir şekilde yaşayan insan (cinsel hayatı olsun-olmasın), açık giyinmiş kadına, hadi onu da geçtim, iri kalçalı-göğüslü kadına açık giyinmese de bakar. Bugün dünyanın en zengin futbolcularının, pop yıldızlarının vs. başka kadına bakarken ki görüntüleri var. Bu adamlar da mı abaza? Onlar da mı tacizci? Her gün başka biriyle yatan adamlar bunlar.

Tabi yine anlamayacaksın, ya da anlamamazlıktan geleceksin ama neyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: koyboy89

Çirkin erkek kıza baktığında bu taciz oluyor, yakışıklı erkek baktığında ise bunun adı bakışma oluyor. Yani çirkin erkek bakarken rahatsız olan kız, yakışıklı erkeğin bakmasından hoşlanıyor. "Bu sebepten dolayı taciz yoktur, çirkin erkek vardır diyebilir miyiz?"

taciz olur yine. her kadın ya da kız bakışa karşılık veriyor diyemeyiz.

daha ilginci şu, erkeğin bakma fiili taciz, peki kadınların teşhirci giyinmesi bizi taciz değil mi?

bizim hakkımızı kim savunacak?
  • Doğası gereği libidosu tavan yapmış bir erkek karşısında çekici bir bayan görse içgüdüsel olarak bir daha ve bir daha bakmak ister. Tabi hayvanlarda bu olay bakmakla sınırlı kalmaz, insan görünümlü hayvanların da neler yaptığını görüyoruz maalesef.

• başka ne olacaktı ya.biskolata erkekleri için eriyen kızları haber olarak gördük bu ülkede.senin benim m şeklindeki kaşımıza kanmayacaklar ya

@forvet09 kadın rızası dışında bişeye maruz kalmış giib hissediyor.erkek ne hissedecek?muhafazakar kesim "bana zorla mini etek gösteriyorlar" diyebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur0021

Arkadaşım lütfen ya, belli ki anlamakta zorluk çekiyosun. Sen içindeki kini dökmeye çalışıyosun, bizse bişeyler anlatmaya.

Son kez söylüyorum, 1 hafta cinsellik yaşamamış bir erkek(yine genel konuşuyorum), sizin abaza diye tabir ettiğiniz duruma gelir. Aradaki tek fark kadınlar buna abazalık diyor ancak bu erkeklerde olması gereken bi' durum. Cinsellik kadınlarda ne kadar duygusal bişeyse, bizde 10 katı içgüdüsel bişey. O yüzden anlamakta zorluk çekmen de normal.

Taciz konusuna gelince, ellemek-dokunmak vs. tabiki bir suçtur. Ama bir erkek senin dekoltene bakıyorsa bu ancak belli bi' noktadan sonra tacize girer. 1-2 sefer dönüp baktı diye kimse tacizci olmaz.

Taciz eden 1-2 sefer dönüp bakan değildir. Tacizci zorbalıkla elde etmeye çalışandır.

Yani demem o ki, her bacağınıza, göğsünüze bakana tacizci ya da abaza diyemezsiniz. Erkekliğini normal bir şekilde yaşayan insan (cinsel hayatı olsun-olmasın), açık giyinmiş kadına, hadi onu da geçtim, iri kalçalı-göğüslü kadına açık giyinmese de bakar. Bugün dünyanın en zengin futbolcularının, pop yıldızlarının vs. başka kadına bakarken ki görüntüleri var. Bu adamlar da mı abaza? Onlar da mı tacizci? Her gün başka biriyle yatan adamlar bunlar.

Tabi yine anlamayacaksın, ya da anlamamazlıktan geleceksin ama neyse.

hocam 1 hafta demissin de ben hayatim boyunca cinsellik yasamadim.o dedigin cinselligin icine masturbasyon giriyor mu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: montevo

başka ne olacaktı ya.biskolata erkekleri için eriyen kızları haber olarak gördük bu ülkede.senin benim m şeklindeki kaşımıza kanmayacaklar ya

@forvet09 kadın rızası dışında bişeye maruz kalmış giib hissediyor.erkek ne hissedecek?muhafazakar kesim "bana zorla mini etek gösteriyorlar" diyebilir

erkeğinki daha zor be kardeşim. " göster ama elletme."

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.