Şimdi Ara

Çinliler bunu da yaptı; İki dünyayı bir araya getiren telefon 'Gooapple' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
0
Favori
35.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: néophron

1.500 TL vermektense 400 TL civarı bu telefonu alır kullanırım daha iyi.

ucuz mal alacak kadar zengin değilim diye bir laf var,ben 1500'e alırım 2 sene kullanırım sen 400'e alırsın 4 ayda bir yenisini alırsın sonuç sana maliyeti yılda 1200,2 yılda 2400 tl olur.
  • isterlerse kendi ürünlerini üretip satabilirler dünyaya biraz kafa yormayı denemeliler.
  • sonuçta beyin bedava! yapıyor adamlar
  • "pekte öyle olmadığını..."
    "pek de" olmasın o sayın Fx57?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilist

pekte öyle olmadığını...pek de olmasın o sayın Fx57?

Mobilist derdin ne senin :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: GR33K

iphone boylar basmış gelene geçene eski vermişler

Kör insan senin mesaj +3 de :)) Bide benimkine bak . Fandroid yada Nandroid cilere bi laf attık direkt - 3 yapıştırmışlar. Dayak yemeden kaçım burası Fandroidciler basmış :)))

Düzeltme : -14 yaptım. Kendimle gurur duyuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Player ONE -- 24 Haziran 2011; 2:24:12 >
  • İsmi çok orjinalmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: webislander

Başında GOOgle ın goosu var anrdoidçiler almalı bundan

Hocam canınamı susadın . Fandroidcilere laf atmışsın.Apple konusu olunca onlar hemen biterler. - 15 yemişsin rekor :)))
  • Adamlar yapıyor tebrik etmek lazım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goldenstate -- 17 Aralık 2011; 2:53:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayfoncu4

quote:

Orijinalden alıntı: néophron 1.500 TL vermektense 400 TL civarı bu telefonu alır kullanırım daha iyi.
    ucuz mal alacak kadar zengin değilim diye bir laf var,ben 1500e alırım 2 sene kullanırım sen 400e alırsın 4 ayda bir yenisini alırsın sonuç sana maliyeti yılda 1200,2 yılda 2400 tl olur.

telefonu trlada mı kullanıcaz. ne 4 ayda eskimesinden bahsediyosun.arkadaşımda bi zamanın modası çin işi n99 vardı. 1 yıl boyunca tertemiz kullandı. sıkıldığı için sattı. bence o fiyata gayet makul.
  • şarkının ismini bilen var mı :)
  • Şu ana kadar gördüğüm en iyi iphone 4 çakması,android olmasıda çok güzel düşünülmüş,türkiyeye gelirse iyi satacağından eminim hatta getirtip satasım bile geldi
  • tamam şekli ios a benzer de ios programı çalıştırabiliyormu öyle olsaydı birşey yapılmış derdik.win görünümlü linux lerden farkı olmaz diğer şekilde.
  • quote:

Fiziksel görünümü ve kasa yapısı itibariyle en iyi iPhone 4 klonlarından biri olan Gooapple, işletim sistemi modifikasyonu açısındansa şimdiye kadar hazırlanmış en başarılı klon olarak gösterilebilir zira Android 2.2 işletim sistemini, kapsamlı bir şekilde kullanmadığınız sürece onun iOS işletim sistemi olmadığını anlamanız bir hayli zor görünüyor.

Burda bi hata var. iOS derken OS zaten Operating System (İşletim Sistemi) demek. iOS işletim sistemi biraz garip olmuş.
  • en güzel değerlendirmeyi ben yapıyorum. kiminki eksi de ise bi eksi de ben veriyorum. Böylelikle okuma zahmetinden kurtuluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutu35

şarkının ismini bilen var mı :)

Blackmore's Night - Under A Violet Moon

Saygılar.
  • Hadi Apple bunada dava aç hemde bu birebir kopyan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jakops.

quote:

Orijinalden alıntı: ayfoncu4

quote:

Orijinalden alıntı: néophron 1.500 TL vermektense 400 TL civarı bu telefonu alır kullanırım daha iyi.
    ucuz mal alacak kadar zengin değilim diye bir laf var,ben 1500e alırım 2 sene kullanırım sen 400e alırsın 4 ayda bir yenisini alırsın sonuç sana maliyeti yılda 1200,2 yılda 2400 tl olur.

telefonu trlada mı kullanıcaz. ne 4 ayda eskimesinden bahsediyosun.arkadaşımda bi zamanın modası çin işi n99 vardı. 1 yıl boyunca tertemiz kullandı. sıkıldığı için sattı. bence o fiyata gayet makul.

Arkadaş çin malı telefonun hala neyini savunuyorsunuz ki

• Bunlarla uğraşmaz Apple ya, zaten Çin içerisinde satılıyor bunlar. Avrupa ya da Amerika'ya gelirse direk satışını yasaklatır Apple ama.
  • getireyimmi acaba
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.