Şimdi Ara

Cinemaximum Fahiş fiyatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugun cinemaximumda 2 kola 2 suya 20.50 TL vererek hayatımın en anlamsız kazıklarından birini yedim.Kola ve iceate( daha doğrusu FuseTea! ) 7.25 'er TL imiş, dandik damlasu ise 3TL. Siz siz olun cinemaximumda yediğinize içtiğinize dikkat edin..

• iyi mısır almamasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sinemalarda hiç birşey almıyorum. Tam kazık.Bir filme gidiyorsun bilet, yol parası,mısır falan 50tl tutar.Bir filme 50tl verilirmi arkadaş. Allahtan forumda kod satıyorlarda 4 -5 liraya bir bilet alıyorum.

• mısır alsam senet yapardık artık
  • Allahtan Bursa'da daha o kadar yükselmedi ama yinede burada da çok fazla. 1-2 aydır gitmiyorum yazın gelmesiyle belki burada da o kadar olmuştur
  • Sende hata ama Girmeden bi yemek yiyoruz biz ark.larla genelde.Girerken suyu kendinde götürebilirsin.Allah'tan günah.Parayı yolda mı buluyoruz Şimdi buna kalkıpta cimrilik diyende olur ama bu fiyatlara su, kola almak enayiliğe kaçıyor iyice Ben yiyemedim sen ye

• valla almış bulunduk bi kere dostum nabalım : )
  • 20.5 biz arkadaşlarla genelde avm deki carrefour migrostan alıp gizlice sokuyoruz
  • Çok kazıkmış bence .
  • Geçenlerde bir bilet alana bir bilet bedava kampanyası kapsamında arkaşımla imax filme gittim ben toplam 25 tl verdim beklerken arkadaşın canı mısır çekti iki ortoboy ve iki küçük su aldı geldi 26.5 tl
  • Hiç almadım almamda kızla felan gidersem ayrı tabi. çok saçma fiyatlar
  • çalışan arkadaşa dedim bu fiyatlar ne böyle çok fazla - mmm eğlence sektörü beyefendi - : )
    lan altı üstü sinemadır 7 teneke kolaya para vermek, heleki bir sinemada hiç eğlenceli değil ama
  • konyada 1 tl su
    2.5 tl kola ve meyve suları.
    13 tl büyük boy mısır.
  • istanbul cevahirde 2 yıl önce 11 liraydı şuan ne kadar bilmiyorum
  • Mısırlar 15 liraydı galiba

• Sen yine iyi vermişsin ben albeniye 2,5 TL verdim.

• dersolad kullanıcısına yanıt
    ahahah ekmek parası napsınlar piyasa böyle : )
  • Valla en iyisi avşar sineması. Fiyatlar her yerde aynıysa yararlanın derim.
    Optimumda ilk seanslar ve çarşamba günü full 7 lira.
    Mısır 5 lira.
    Vodafone Freezone kampanyası var. 2Mısır + 2 kola 8 lira görünce aşırı şaşırdım
  • iyi kazıklanmışsın hocam geçmiş olsun hepsi böyle çoğu dışarıdan yiyecek sokturmuyor fiyatları da 2ye 3 katlıyorlar
  • Biz dışardan alıp öyle gidiyoruz çaktırmadan içeri sokuyoruz ordan ne kazık yiyecem

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.