Şimdi Ara

Çinden Wii ve Wi Fit Alcam Sizce Çokmu Riskli?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Çinden takım wii + fit getirtcem sizce çokmu risk almış oluyorum. Önerilerinizi yazarsanız sevinirim.

• taşıması zor olur... wii hafif ve ufak ama wiifit büyük ve çok da hafif bir alet değil...
  • quote:

Orjinalden alıntı: FIR_Lama

taşıması zor olur... wii hafif ve ufak ama wiifit büyük ve çok da hafif bir alet değil...

haklısın fiti burdan alırım wii yi 170 dolara gördüm bi yerde freeship falan diyordu ama nakliyesi gümrüğü çokmu pahalı olur acaba.

Arkadaşım senin bi kaç mesajını görmüştüm oyun getirtiyorum falan yazmışşın getirttiğin adresleri pm atarsan sevinirim. Belki oralarda wiide vardır.
  • internet üzerinden alacaksan hiç bulaşma gümrükte vereceğim vergiye ve çabaya değmez.
  • quote:

Orjinalden alıntı: slicer1

internet üzerinden alacaksan hiç bulaşma gümrükte vereceğim vergiye ve çabaya değmez.

evet biraz araştırma yaptım uğraşılıcak gibi görünmüyor. Risk fazla çok şanslı olmak lazım sorunsuz getirtmek için.
  • işin içinde gümrük varsa bence uzak dur kardeşim hem gümrüğe okadar para cerecen hemde 1ay beklicen deymez bence zaten 1ay daha bekleyebileceksen braz daha biriktir üstüne koy burdan al 750ye falan sıfır wii+wiifit satan yer bulabilirsin belkide daha ucuza
  • quote:

Orjinalden alıntı: cahitdikici

işin içinde gümrük varsa bence uzak dur kardeşim hem gümrüğe okadar para cerecen hemde 1ay beklicen deymez bence zaten 1ay daha bekleyebileceksen braz daha biriktir üstüne koy burdan al 750ye falan sıfır wii+wiifit satan yer bulabilirsin belkide daha ucuza

wii fit plus çok yakında çıkıyor anladığım kadarıyla o zaman yine kampanya yapılır wii fit tekrar eski fiyatına 99 a satılabilir diye düşünüyorum.

Wii yide ikinci el temiz pal 300e alırsam.

Toplamda 400-500 e wii paketini tamamlamış olurum.
  • Gümrüge takılmayan arkadasları tanıyorum nintendo dsi aldılar.gift diye alımlarda gümrükte geciyor diye biliyorum ama Ebay dan alırsanız. istersen arastır biraz
  • quote:

Orjinalden alıntı: mericbey

Gümrüge takılmayan arkadasları tanıyorum nintendo dsi aldılar.gift diye alımlarda gümrükte geciyor diye biliyorum ama Ebay dan alırsanız. istersen arastır biraz

wii ve wiifit'i nintendo dsi ile karıştırmayın biri küçük kutu diğeri kocaman kutu istediğin kadar hediye yazdır risk çok yüksek olur
    yurtdışından 200'den fazla sipariş vermiş biri olarak kesinlikle tavsiye etmem
  • gümrüğe takılmasından önce bence çindeki satıcılara güvenilir mi onu iyice düşünmek lazım.Yaklaşık 2 yıl çinden getirdiğim ürünlerle ticaret yaptım resimde gösterdikleri ile gönderdikleri birbirini tutmuo umduğunla bulduğun farklı oluo...
  • Çinden vazgeçtim anladığım kadarıyla uğraşılacak birşey değil.

İkinci bir yol almanya ve ingiltere ebay ikinci el satışı.

Bu iki sitede wii ve wii fit in ikinci elini uygun fiyatlara bulmak mümkün.

Sizce bu sitelerden ikinci el olarak alıp getirtsem yine aynı sorunlarla karşılaşırmıyım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bobo13

Çinden vazgeçtim anladığım kadarıyla uğraşılacak birşey değil.

İkinci bir yol almanya ve ingiltere ebay ikinci el satışı.

Bu iki sitede wii ve wii fit in ikinci elini uygun fiyatlara bulmak mümkün.

Sizce bu sitelerden ikinci el olarak alıp getirtsem yine aynı sorunlarla karşılaşırmıyım?

ebay veya çin farketmez sorun olan aldığın yer değilki bizim gümrüğümüz her halukarda türkiye gümrüğüne gelecek önce

ayrıca zaten wii'yi türkiyeye 175 usd gibi fiyata free shipping gönderiyorum diyen site kesin dolandırıcıdır.

aşağıdaki sitede çinden free shipping wii fiyatına bak

http://www.lightinthebox.com/Free-Shipping--Nintendo-Wii-Wii-Remote--Nunchuk---3-Controllers---more--B-_p4826.html

yurtdışından bir tanıdığından aldırıp elden getirtmedikten sonra hiçbir karın olmaz zaten.

konsolu değilde aksesuarlarını aşağıdaki siteden alabilirsin güvenilir site çok alışveriş yaptım 7-10 gün içinde geliyor ürünler hepside free shipping

http://www.dealextreme.com

sana tavsiyem temiz kullanılmış tam set alman ( wii + wiifit + ektsra kollar ) daha uygun fiyata geliyor.

tek tek alırsan çok daha pahalı olur.

• gümrüğü bir şekilde hallederim diyorsan bence şu linke bir göz at

http://www.shopto.net/WII/BUNDLE/WIIFITBUDLE-Wii%20Console%20%2B%20Wii%20Fit%20(with%20fitness%20Board).html

301€'ya hiçbir yerde bulunamaz wii+fit bence. ama nasıl gelir Türkiye'ye orası soru işareti
  • quote:

Orjinalden alıntı: Why me???

gümrüğü bir şekilde hallederim diyorsan bence şu linke bir göz at

http://www.shopto.net/WII/BUNDLE/WIIFITBUDLE-Wii%20Console%20%2B%20Wii%20Fit%20(with%20fitness%20Board).html

301€'ya hiçbir yerde bulunamaz wii+fit bence. ama nasıl gelir Türkiye'ye orası soru işareti

evet fiyat süpermiş gümrüğü bir şekilde halledebileceğimi sanmıyorum. 560 TL ye geliyor fiyatı bu süper paketin.

Ve kargo fiyata dahilmidir bilmiyorum.

Fitle beraber bir takılırsa gümrüğe yalan olur. Gerçi vergisini ödeyip çıkarabiliyomuşuz ama detayları nedir acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bobo13 -- 25 Nisan 2009; 10:50:30 >

• 1500 euro degere kadar mal bedelinin %10 + damga vergisi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hasanka

1500 euro degere kadar mal bedelinin %10 + damga vergisi.

Fakat shopto'dan alınan büyük paketler tnt ile geliyor ve gümrük vergisinin yanında çok yüksek vergileri de tnt'ye veriyorsn. Kargo parası değil bu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.