Şimdi Ara

Çin malı ve Diğer Android Tabletlere Hard Reset Atma İşlemi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
196.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    açma / kapama + home tuşunu dene
  • benim tabletim concord c-707 açılış logosunda kalıyor sonra kendini tekrar başlatıyor ne yapmalıyım acil cevap verebilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetaytas

benim tabletim concord c-707 açılış logosunda kalıyor sonra kendini tekrar başlatıyor ne yapmalıyım acil cevap verebilirmisiniz

Hard reset denedin mi hocam??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burak23358 kullanıcısına yanıt
    hayır işte oraya girilmiyor açılış logosunda kalıp yeniden başlıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetaytas

hayır işte oraya girilmiyor açılış logosunda kalıp yeniden başlıyor

Off be o zaman beni aşar araştır bir yolunu bulursun inşallah.Allah yardım etsin ne diyim...

• yeni üretim tabletlerin bazılarında ses açma -kapatma tuşu yok, power + esc benzeri tuşlar var, hangi kombinasyonu denerseniz deneyin android logosunda t akılı kalıyorsunuz. hala çözebilmiş değilim.
  • casual kullanıcısına yanıt
    Tmm tşk ler olmadı ama neyse

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • euonur E kullanıcısına yanıt
    Siz denedinizmi ?

• euonur E kullanıcısına yanıt
    Bende olmadı da
    😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑

• Lütfen sorunun çozümünü bulurmusunuz en tabletimi geri istiyorum bilgisayara tableti bağlayınca görünmüyor ne yapabilirim lütfen çözüm bulurmusunuz

• tda 1562q kullanıcısına yanıt
    Bende işe yaramadı lütfen yardım edin

• Lutfen yardim edin ya tabletimi ozledim

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• tabletim icin ucretsiz servis buldum ama herkesin yardimi için teşekkür ederim

• Codegen Quantum tablete yeniden rom yüklüyorum ama sorun bir türlü çözülmüyor sorun şu : tablet Wi Fi ile ilk nete girdikten az sonra sapıtıp acaip sitelere yöneliyor Ipad'nizde virus var şunu bunu indirirn tarzından bişiler çıkıyor..o sayfalardan çıksakta başka sayfa açınca yine buralara yöneliyor bu nasıl bir virus böyle rom atıyorum yine geliyor ne yapılabilir ?

Ayrıca ses tuşu olmayan tabletler için kapagı sökmeden başka bişi yapılamıyormu ?=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VirtualFrog -- 27 Temmuz 2015; 0:17:37 >
  • Yeni model tabletlere format atma işlemi resimli olarak bu yazıda anlatılmış
    http://teloji.com/tablete-format-atma-resimli-anlatim/
  • merhaba hocam benim NovaPad model:MT-404 diye bi tabletim var tablete şifre koymustum ama şimdi unuttum acamıyorumda hard reset atmak için "volume +" ve "acma" tusuna yada "volume-" ve "acma"tusuna filan basıyorum hiçbişey olmuyor internette rom aradım bulamadım en son "Shuame" diye bi program buldum ama oda çince tableti nasıl reset atabilirim yardımcı olurmusunuz.Allah rızası icin
  • Hocam bende markası falan yazmayan dubai den aldigimebi tablet var. 80 dolar mi neydi. Ses açma, kapama, menu, güç ve home tuşu var. Tableti açıyorum.

system is damaged please try recover from external storage

Yazısı geliyor.

Ses kısma ve güç tuşuna basıp hard reset atmak istiyorum. Bu sefer de sağ ortada android yazısı geliyor kalıyor.

Ne yapmam gerekir.

Teşekkürler.

• Merhaba benim cocuklar icin aldiğim powerway drn-×500 tabletim pin koduna girdi ve kodu hatirlamiyoruz. Mail adreside vermiyor butun yollari denedim acilmiyo yardimci olabilirmisiniz

• BENDE SADECE ÇİNCE YAZILAR ÇIKIYOR RAKAM ÇIKMIYOR
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.