Şimdi Ara

Çin'den gelen Galaxy S4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba herkese. Bugün babamın Çinde bir adet galaxy s4 aldığını öğrendim ancak çok fazla detaylı konuşamadık telefon haftaya gelecek kendisi hattı taktığını deneme yaptığını söyledi sizce Türkiye'ye gelince karşılaşabileceğimiz sorunlar var mıdır
    Teşekkürler

• Sahte olmasi bide 9502 modeli mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam dediğim gibi çok konuşamadık ancak ben iPhone almısını söylediğim zaman sahtesi çok burda demişti umarım s4 sahte değildir model numarasını da bilmiyorum. Yurtdışından Türkiye'ye gelen cihazların garantisi hakkında bilginiz var mı ?
  • Garanti falan yok.
  • Hiçbir cihazın mı garantisi yok yurtdışından gelenlerden ?
  • Samsung Yurtdışı cihazlara servis desteği vermiyor...
  • Asus ve HTC cihazlarda 1 yıl uluslararası garanti var. Diğerlerinde yok biliyorum.
  • Türkiyeye geldiğinde IMEI sorun çıkartacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

Türkiyeye geldiğinde IMEI sorun çıkartacak.

IMEI sorun pasaporta işletmekle çözülüyor mu ?
  • İmei sorununu çözdüğün zaman bizimle paylaşırsan seviniriz
  • Kayıt ederseniz hiç bir sorun çıkmaz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yardımcı olan herkese teşekkür ederim eğer telefonu kullanabilirsem gelince daha detaylı bilgiyle fiyat ve kayıt prosedürüyle ilgili bu konudan sizi bilgilendiririm
  • arkadaşlar tekrardan merhaba telefon bugün elime ulaştı plastik arka kapağı biraz kalitesiz geldi ancak telefonu kurcaladıkça diğer s4lerden hiçbir farkını göremedim tek sıkıntım inanılmaz hızlı azalıyor telefonun şarjı 1 saat kadar kurcaladdım biraz oyun biraz video izledim 100% olan şarj şu anda 50lerde sizce normal midir ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.