Şimdi Ara

Çiğ köfte bayiliği almak üzereyim.. Görüş ve Önerilerinizi Bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
281
Cevap
9
Favori
102.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

uzun zamandır düsündügüm çiğ köfte işi yapma hevesimi sonunda faaliyete sokmuş bulunmaktayım ama bir sorun var marka konusunda kararımı veremedim şuan komagene ve tatlıses markaları konusunda secim yapmak istiyorum diğer markaları eledim. sizlere sormak istedim sizce yerimde olsaydınız hangi markayı acardınız ?

• battalbey kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: eggys

battalbey kardeşim

• diğer markaları eledim istanbulda açacam komagene veya tatlıses sizce hangisi :(
  • adıyaman
  • Cesa
  • eledim demişsin ben yinede bunu öneriyorum ;http://www.adiyamancigkoftecisi.com/start.htm müthiştir..tatlıses ismini daha önce hiç görmedim ve duymadım piyasada.illaki üstteki iki markadan birini seçeceksen komagene seç madem.
  • Komagene.
  • açıkçası bence ikiside beş para etmez...

ben battalbey ve adıyamanlı seviyorum.. olursada harputlu

digerlerinden yemem bile parama-migdeme yazık
  • diğer markaları eledim cünkü belirli bir konsept leri yok araştırdım baya bir vizyonları yok tatlıses çiğ köfte yeni marka komagene ise eski iyi bir karar vermem lazım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renkli Sohbet

Cesa

Oturduğum yerde var çiğ köfteleri gerçekten güzel
  • Kaç para ayırdın?Markasına göre para değişir gibi,teminat gerekli mi?Yer için belli bir standartı mecbur kıarlar gibime geliyor.

Nerden baksan 50.000 tl çıkarmak gerekli diye düşünüyorum.
  • çiğ köfte, çiğ kıymadan yarım saatte hazırlanır ve 5 dakika'da tüketilir...
  • komagene tatlıses bedava verse almam
  • Komagene.
  • Sen yapacaksan çiğ köfteleri içine ter damlatmadan yap
  • fiyat performans hangisinde iyi? nerede açıyorsun?
    lüks bir semtse tatlıses daha çok iş yapar gibime geliyor.
    elememiş olsan adıyaman derdim ama seçmek gerekirse arada çok fiyat farkı yoksa tatlıses derim
  • PAN
  • tatlıses 5000 tl komagene 10000 tl isim hakkı istiyor ama tatlıses ismi halkta negatif bir oluşum izlendirir korkusundayım , komagenede bildigim eski bir marka ikisindende randevu talebi ettim şuan sadece komagene cevap verdi.ofisini ve imalatını perşembe günü bi tanıtım yapacaklar ama henüz karar vermiş değilim
  • dükkan hangi ilçede olacak
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.