Şimdi Ara

Çift Ram Takınca Bilg. Çalışmıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Foxconn A7VMX-K model anakartım ve 2x2 ddr2 2gb ram var

anakartda 2 adet ram yuvası var ramleri tek tek iki yuvada da denediğimde bilg. çalışıyor yanlız 2 kalem ram taktığımda çalışmıyor. Anakart 4gb desteklemiyordur belki diye aslında destekliyor ama bir ihtimal diye 2gb ve 1gb toplam 3gb ram taktım yine çalışmadı ama tek kalem ram taktığımda çalışıyor hangi slota takarsam takim farketmiyor.

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• remleri yenimi aldın yoksa sıkıntı yenimi başladı
  • Peki 2 adet 1gb denedinmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: djharun

Arkadaşlar Foxconn A7VMX-K model anakartım ve 2x2 ddr2 2gb ram var

anakartda 2 adet ram yuvası var ramleri tek tek iki yuvada da denediğimde bilg. çalışıyor yanlız 2 kalem ram taktığımda çalışmıyor. Anakart 4gb desteklemiyordur belki diye aslında destekliyor ama bir ihtimal diye 2gb ve 1gb toplam 3gb ram taktım yine çalışmadı ama tek kalem ram taktığımda çalışıyor hangi slota takarsam takim farketmiyor.

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Anakartın Dual Channel ram destekliyor kanımca dual channel ram takman gerekli.
    http://www.foxconnchannel.com/product/motherboards/detail_spec.aspx?id=en-us0000373

• ilk başta çalışıyordu iki ramle sıkıntı yeni başladı, 2 adet 1 gb denemedim ama 1 tane 1gb + 1 tane 2 gb denedim yine çalışmadı. bana göre anakartda sıkıntı var gibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.