Şimdi Ara

Çift Hatlı Ve Televizyonlu..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yakında çift hatlı ve televizyonlu bir telefon almayı düşünüyorum.ama aynı zamanda aldığım telefonun konuşma kalitesi yüksek olsun..Çünkü çok telefon görüşmesi yapıyorum bu benim için önemli ..bu etkenlere uygun oarak tavsiye edebileceğiniz markalar ve modeller hangileridir?

şimdiden teşekkürler....

• Televizyonlu çin yapımı dandik telefonlardan almayın lütfen. yani sağlığınızı düşünüyorsanız tabiii.. hem sar değerleri çok yüksek hemde malzeme işçilik kaliteleri çok düşük. birde boyut olarak çok büyük. çift hatlı olsun istiyorsanız general mobile dst 10 modelini tavsiye ederim. 130 ytl ye aldım . sar değeri düşük ve çok kullanışlı ama ekran kötü tabii.. telefon ve sms için ise süper
  • +1500
    quote:

Orjinalden alıntı: oksit

Televizyonlu çin yapımı dandik telefonlardan almayın lütfen. yani sağlığınızı düşünüyorsanız tabiii.. hem sar değerleri çok yüksek hemde malzeme işçilik kaliteleri çok düşük. birde boyut olarak çok büyük. çift hatlı olsun istiyorsanız general mobile dst 10 modelini tavsiye ederim. 130 ytl ye aldım . sar değeri düşük ve çok kullanışlı ama ekran kötü tabii.. telefon ve sms için ise süper
  • Almayın deri ama illede alacaksanız general mobila yada anycool'un modellerini bir araştırın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.